پیک بار

باربری ارزان به شهرستان

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021

باربری ارزان به شهرستان

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

باربری ارزان به شهرستان

باربری ارزان به شهرستان باربری قیمت پایین ، ارزان بار تهران و ارزان بار غرب از مهارت های سیستم باربری و حمل و نقل بار است.

از دید ما باربری کم هزینه و کم خرج ترین در تهران، شرکتی است که مبلغ آن بر اساس نرخ اتحادیه باشد و مبلغ مصوب حمل وسایل منزل را رعایت کند. چراکه مبلغ اعلامی اتحادیه‌ها بسیار مناسب و خوب هست. این مبلغ در فروردین ۱۴۰۰ چیزی حدود ۸۰۰ هزارتومان است.

باربری ارزان به شهرستان

طبق نظرسنجی که بواسطه شرکت پیک بار صورت گرفته، میانگین هزینه اثاث کشی در تهران ۱.۵ میلیون تومان هست. هزینه جابجایی وسایل شهرسی در شرکت ما چیزی تقریبا ۶۰۰ تا ۹۰۰ هزارتومان با کارگر و پاداش هست. (بهمن ۹۹) به همین دلیل، می‌توانیم بگوییم که کم هزینه ترین و ارزانترین جابجایی بار در کل استان تهران هستیم.

اگرچه شما این امکان را دارید اتوبار ارزان به شهرستان در تهران بیابید که با ۲۰۰ هزارتومان نیز کار ارزان اثاث کشی را انجام می‌دهند (۹۹) ولی مطمئناً مرغوبیت کافی را ندارند.

از سمتی، زیرا از خاور و نیسان یک سرخالی و رانندگان بومی همان شهرستان بهره می‌بریم، مجدد قادر هستیم بیان کنیم که کم خرج ترین باربری ارزان به شهرستان و ارزانترین و میان شهری تهران و ارزانترین باربری نیسان هستیم.

باربری ارزان به شهرستان
باربری ارزان به شهرستان

حمل و نقل بار به شهرستانها که قادر است جابجایی بار به شهرستان با نیسان ، جابجایی بار به شهرستان با وانت و یا خاور باشد، در حقیقت جابجایی بار میان شهری به شمار می رود. جابجایی اثاثیه منزل به شهرستان و باربری هزینه خوب از خدماتی است که در طی سال مشتری همیشگی دارد.

۹ ترفند برای باربری ارزان به شهرستان

احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که برای شهر نزدیک قیمت گرفته باشید و با قیمت خیلی بالایی رو به رو شده باشید. در ادامه مقاله از پیک بار، ترفند برای باربری ارزان به شهرستان قیمت پایین و ارزان بردن بار دربستی یا تخصصی در تهران و یافتن کم هزینه ترین در تهران آمده که احتمالا به درد شما بخورد:

اولین ترفند: نخستین و برترین شیوه یافتن یک اتوبار ارزان به شهرستان بهره گیری از پایانه تهران است. در عوض باربری ارزان به شهرستان موجود در شهر برای خاور ارزان قیمت صلاح است به پایانه زنگ بزنید. بورس خاور و کامیون تهران در پایانه تهران موجود در اسلامشهر است. با تماس به پایانه تهران در عوض تماس به باربری ارزان به شهرستان کل شهر می‌توانید خاور ارزان قیمت پیدا کنید.

دومین ترفند: بهره گیری از پایانه نیسان و بورس نیسان برگشتی تهران برای وانت بار ارزان شهرستان: درصورتیکه می خواهید بار به شهرستان بفرستید و دنبال نیسان و وانت هستید خدمت شما عرض می‌کنم بورس و پایانه نیسان تهران در شهرسنگ تهران وجود دارد. با تماس به پایانه نسیم بار می‌توانید نیسان ارزانتر از کل شهر بیابید.

 

سومین ترفند: بهره گیری از نیسان به جای خاور. نیسان ماشین جالبی است. اندازه اسمی نیسان ۲ تن هست اما تا ۵ تن قادر است بار ببرد. بدین معنا که به اندازه یک خاور است. بسیار مقاوم است و ریسک چپ شدن آن پایین است. می‌توانید لوازم یک خاور را درون یک نیسان جا کنید. با این کار می‌توانید در هزینه انتقال بار به شهرستان صرفه‌جویی کنید.

چهارمین ترفند: بهره گیری از اتوبار های جنوب شهر. اغلب باربری ارزان به شهرستان در جنوب شهر، شهرری و اسلامشهر وجود دارند. به طور مثال روزانه صدها خودروی مانند نیسان از شهرستان برای خالی کردن محصولات کشاورزی به میدان میوه و تره بار مرکزی تهران در خانی آباد نو می‌آیند و بار خود را تخلیه می‌کنند و خشنود هستند که با هزینه کم بار بزنند و خالی به شهرستان باز نگردند. این محله عموماً شرکت‌هایی هستند که کار اصلی آنها باربری میباشد و دلال نیستند. این امکان را دارید از لیست باربری ارزان به شهرستان کهریزک و لیست جنوب تهران در مورد قیمت جستجو کنید و یک باربری ارزان به شهرستان بیابید . آغاز شماره یک باربری با شماره ۵۵ یا ۵۶ نشان دهنده یک باربری ارزان به شهرستان واقعی و غیردلال هست.

باربری ارزان به شهرستان
باربری ارزان به شهرستان

پنجمین ترفند: یکی از شیوه های ارزان برای باربری ارزان به شهرستان بهره گیری از سایت پیکبار است. از این سایت این امکان را دارید برای حمل و نقل بار ریز و درشت بهره ببرید . هزینه وانت پیکان و وانت نیسان در پیک بار حدودا ۵۰ درصد ارزان‌تر از باربری های قدیمی است به صورت کلی وانت اسنپ ارزانترین وسیله جابجایی در تهران است.

ششمین ترفند : بمنظور کم‌تر شدن هزینه‌های بسته‌بندی بایستی لوازم بسته‌بندی مانند کارتن و نایلون بسته‌بندی را خودتان خریداری کنید و کار بسته‌بندی را یاد بگیرید تا در منزل آن را انجام دهید. و ناچار نباشید در کمترین حالت یک میلیون تومان بدهید تا کار بسته بندی وسایل شما را انجام دهند. احتمال دارد کارتن و سلفون و چسب را ۷۰۰ هزارتومان خریدلری کنند ولی با شما ۳ میلیون تومان حساب کنند.

هفتمین ترفند: بهره گیری از اتوبارهای شهر مقصد در عوض بهره گیری از مبدا هست. به عنوان مثال تصور کنید در شهر تهرانید و می‌خواهید وسایل خود را به قزوین بفرستید یک شیوه این هست که به جای باربری ارزان به شهرستان با اتوبارهای شهر قزوین تماس بگیرید. چراکه راننده‌ای که از قزوین به تهران می‌آید معمولا خالی برمیگردد و به همین دلیل با هزینه پایینتری امکانش هست که بار شما را از تهران به قزوین انتقال دهد.

هشتمین ترفند: ترفند ۸، بمنظور باربری ارزان به شهرستان اثاث کشی در تهران این هست که در عوض زنگ زدن به شرکت‌ها با راننده‌ها تماس بگیرید. درصورتیکه بتوانید شماره یک راننده را بیابید می‌توانید با خرج کم بار خود را به شهرستان بفرستید. این امکان را دارید که در سایت دیوار جستجو کنید و شماره راننده را بیابید. برخی راننده‌ها عکس ماشین خود را قرار می‌دهند. (خیلی مراقب باشید. دیوار سایت مطمئنی نیست هر ارزانی خطر خودش را هم دارد)

تحویل بار بصورت مستقیم به راننده بدون وجود باربری ارزان به شهرستان خطراتی هم با خود به همراه دارد چراکه شما دقیقا نمی‌دانید فردی که بار شما را می‌برد چه شخصی هست. به همین دلیل می‌توانید بیخیال ارزانی شوید و با هزینه پایینی، بیشتر از شرکت‌های مطمئن استفاده کنید.

نهمین ترفند : یکی از شیوه های کم شدن هزینه باربری ارزان به شهرستان این هست که بار خود را به شکل ریزه بار بفرستید. اگرچه این شیوه وقتی جوابگو است که وسیله و اثاثیه‌تان کم باشد. از ترفند ۱ تا ترفند ۸ آنچیزی که گفتیم مرتبط به منزل و بار دربستی و بزرگ بود. اما برای خرده بار شیوه های متنوعی وجود دارد.

شیوه های انتقال بار ریز یا بار اشتراکی

درصورتیکه بسته یا لوازم کوچک دارید (که به عبارتی به آن خرده بار می‌گویند) یا برای انتقال ارزان وسیله، ۶ شیوه باربری ارزان به شهرستان وجود دارد:

شیوه اول: بهره گیری از شرکت پست

شیوه دوم: بهره گیری از شرکت تیپاکس

شیوه سوم: بهره گیری از اتوبوس و  ترمینال (درصورتیکه صحبت کنید درب منزل هم می‌آورند)

شیوه چهارم: بهره گیری از خرده بارهای میدان شوش تهران است

باربری ارزان به شهرستان
باربری ارزان به شهرستان

شیوه پنجم: انتقال با قطار (حتی پتو و تشک و قالی و فرش و موتورسیکلت را نیز می‌توانید ارسال کنید و خیلی هزینه کمی دارد) انبار توشه راه آهن یکی از کم خرج ترین شیوه های جابجایی بار و وسایل منزل هست. هزینه جابجایی بار قطار طبق کیلوگرم هست که آن را مطالعه کنید.

نقاط قوت جابجایی با قطار : ۱- انتقال بارهای بزرگ مانند یخچال میز ،صندلی و… ۲- -جابجایی درب به درب انتقال وسایل همشهریان از درب منزل یا کارخانه تا درب منزل یا کارخانه مورد نظر ۳- نقل و انتقال ارزانتر نسبت به جابجایی جاده تقریبا نصف هزینه جاده ۴- بیمه شدن بار ۵- ارسال پیام جابجایی وسیله در مبدا هنگام بارگیری در توشه برای فرستنده و گیرنده ۶-ارسال پیامک رسید وسیله در مقصد به گیرنده و فرستنده ۷- ارائه بارنامه با کدرهگیری ۸- شرایط ردیابی حرکت ثانیه ای واگن در گراف حرکت قطارها ۹-.شرایط جابجایی ۵۵ تن وسیله در یک واگن توشه و تحویل در مقصد ۱۰-شرایط جابجایی بار ریز فروشگاه ها ۱۱- شرایط جابجایی سیستم های کارخانه ۱۲-شرایط نقل و انتقال مرسولات پستی ۱۳-شرایط جابجایی همیشگی وسایل و محصولات مشتریان یک کارخانه و یا فروشگاه در مبدا و مقصد به شکل رسید درب به درب ۱۴- مسائل مرتبط به جابجایی با اتوبوس جاده ای و نگه داشتن محموله به خاطر جابجایی با اتوبوس مسافری بواسطه پلیس راه جاده در خصوص باربری ارزان به شهرستان با واگن توشه راه آهن این چنین مسائلی ندارد ۱۵- شرایط ارسال محصول در فصل زمستان بواسطه قطار مسائلی که در راه های کوهستانی که به خاطر برف جاده بسته شده است را ندارد.

شیوه ششم هوایی: انتقال با هواپیما ( حمل بار به شکل هوایى از ارسال زمینى، مطمئن تر و گاها حتى کم خرج تر است ولی در بعضی موارد بسیار گران و گرانترین است. به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید یک موتور سیکلت را به سبزوار ارسال کنید گرانترین شیوه هوایی و ارزانترین شیوه قطار است.)

نتیجه گیری: به طور کلی قیمت انتقال بار با باربری ارزان به شهرستان میدان شوش کم هزینه ترین شیوه است. پس از آن انتقال با اتوبوس و ترمینال غرب یا بیهقی و بعد تیپاکس و شرکت پست. همراه اتوبوس پر خرج ترین است.

اتوبار ارزان به شهرستان

کم هزینه ترین شیوه ارسال بار به نواحی مرزی

درصورتیکه می‌خواهید بار خود را به سیستان بلوچستان و یا دیگر نقاط مرزی بفرستید. کم هزینه ترین شیوه بهره گیری از شرکت پیک بار است .

جابجایی و باربری ارزان به شهرستان شامل فعالیت های ماست. درصورتیکه احتیاج به وانت بار ارزان تهران دارید این امکان را دارید همین حالا با شرکت پیک بار تماس بگیرید. با سرویس های ارزان قیمت و باربری تهران به شهرستان از شرق تهران شروع می شود مثل جابجایی بار رسالت و منطقه رسالت و میدان رسالت تا ارزان بار غرب و باربری ارزان به شهرستان ، دستیابی به ماشین های گوناگون جابجایی بار بر اساس تقاضا و احتیاجتان به شما ارائه می‌شود تا جابجایی بار ارزان به شهرستان را با باربری قیمت مناسب به مقصد برسانید.

مسائلی که جهت جابجایی بار ارزان به شهرستان بایستی مد نظر قرار دهید تا بارتان بدون صدمه و در کوتاهترین زمان ممکن با هزینه خوب به مقصد برسد به عبارت زیر است:

از وزن حدودی بار خود مطلع باشید تا خودروی مناسب با وزن و اندازه بار شما انتخاب شود.

اگر که لوازم خاصی دارید که احتیاج به بسته بندی مخصوصی دارد این مسئله را به اطلاع متخصصان برسانید.

جهت تعیین نرخ کارگر لوازمی که اندازه و حجم وسیعی دارند مثل یخچال ساید باید ساید، بوفه و … متخصص  را در جریان قرار دهید و هزینه هر وسیله را به صورت مستقل جویا شوید‌.

هزینه جابجایی باربری ارزان به شهرستان

اگر که که اندازه بار شما کمتر از حجم یک کامیونت است کم هزینه ترین ابزار برای جابجایی بار بهره گیری از نیسان است. نیسانِ ویژه جابجایی بار دارای پتو و ضربه گیر است تا بار شما در طول مسیر طولانی تا رسیدن به مقصد منجر به مشکل نشود.

باربری ارزان به شهرستان
باربری ارزان به شهرستان

هزینه حمل بار ارزان به شهرستان با کامیونت

اگر که بار شما از اندازه یک نیسان بیشتر است بهترین انتخاب، بهره گیری از کامیونت است. هزینه جابجایی بار با کامیونت بیشتر از جابجایی اتوبار ارزان به شهرستان نیسان است. درصورتیکه بار شما در زمان جابجایی به وضعیت آب و هوایی و نور خورشید حساس نیست توصیه ما برای ارزان تر شدن قیمت حمل بار، استفاده از کامیونت بدون سقف است. در این صورت هم بار شما به منظور پیشگیری ازشکسته شدن با پتو و مواد ضربه گیر گرفته می شود و بدون دغدغه این امکان را دارید بار خود را به محل موردنظرتان برسانید.

اگر که مسیر جابجایی بار طولانی است و بار شما در معرض صدمه است توصیه می شود از کامیونت دارای سقف استفاده کنید تا با بدون نگرانی و بدون استرس بار خود را جا به جا کنید. در این صورت هزینه جابجایی بار بیشتر از ماشین روباز است اما در برابر آن از آسودگی خیال بیشتری برخوردارید.

باتوجه به اینکه هزینه جابجایی بار به شهرستان با کامیونت بر اساس موارد گوناگونی است، بیشتر در طی سال با تغییرات قیمت رو به رو است. پس بهتر است برای دریافت اطلاعات از هزینه درست با متخصصان ما با شماره های درج شده تماس بگیرید.

پیک بار سیستم خدمات باربری ارزان به شهرستان و جابجایی بار در تهران و کرج است.

اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل در این شرکت بواسطه کامیون‌ و کامیونت های دارای سقف و همراه با سرویس های بسته بندی ارزان و اعزام کارکنان متخصص انجام می‌گیرد تا احتمال آسیب رسیدن به کمترین حد برسد.

خدمات ما

سرویس های باربری تهران به شهرستان شکل شبانه روزی در هر منطقه از شمال، شرق، جنوب و غرب تهران فقط با یک تماس شما انجام می‌‌گیرد.

Rate this post