پیک بار

باربری اندرزگو

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری اندرزگو اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری اندرزگو

باربری اندرزگو وقتی نام این محل به گوشمان می خورد، یاد واژه هایی مثل اوقات فراغت، شبهای پر ترافیک و ایستگاه شکم میفتیم. این محله در منطقه یک شهر بزرگ تهران قرار گرفته است. این منطقه در سال های گذشته به یکی از نقاط گردشگری برای جوانان مبدل شده است چراکه اماکن گوناگون و متعددی در این محله وجود دارند. مکان های قدیمی موجود در این محله ترمیم شده و به ساختار شهری تغییر شکل داده است.
این محله به یک محل برای سپری کردن اوقات فراغت و تفریح تبدیل شده است. کسب و کار خیلی از رستوران ها و فروشگاه های موجود در این محله بسیار گسترش پیدا کرده به همین خاطر بسیاری از رستوران ها علاقه مند شدند تا یکی از نمایندگی های رستوران خود را در این محله راه اندازی کنند. حجم ترافیک در شب های این محله واقعا بالاست.
اکثر اهالی محله های نزدیک به باربری اندرزگو بمنظور سپری کردن اوقات فراغت و ارتباط برقرار کردن با هم به این محله می آیند. یکی از بااهمیت ترین خصوصیت این ناحیه تهران وجود بستر رستوران گردی و خوراکی های جورواجور می باشد. در حال حاضر این محله به خاطر داشتن کافه ها و رستوران های کوچک و بزرگ، به عنوان منبع خوراکی تهران شناخته شده و به شهرت جهانی رسیده است.

باربری اندرزگو
باربری اندرزگو
پیشینه محله

باربری اندرزگو در قدیم و پیش از راه اندازی پل صدر در این محله شمار بسیاری مغازه قلیون فروشی، چوب فروشی و تعمیرات اتومبیل موجود بود. خیابان های مهم قرار گرفته در این محله از قسمت شمال و جنوب به هم وصل بوده اند و با شروع راه اندازی پل صدر اشخاص بسیاری از بلوار به عنوان راهی بجای دسترسی به مقصد بهره مند می شدند. بعد از کامل شدن پل صدر خیابان های این محله گسترش پیدا می کنند و رفته رفته رستوران ها و بازارهای خرید جای مغازه های سنتی را می گیرند.
به وجود آمدن این محله از سال ۱۳۸۳ شروع شده است و در سال ۱۳۸۵ به پایان رسیده است. مخارج استفاده شده برای ایجاد این محله تقریبا ۵۰۰ میلیارد ریال بوده است. اندازه بلوار  قرارگرفته در این محله تقریبا ۳ کیلومتر است در حالی که پهنای آن به ۳۵ متر می رسد. بودن مغازه های آبمیوه فروشی و رستوران های فست فود موجود در محله موجب شده است این محله به عنوان یکی از مکانهای مهم برای گشت شبانه افراد جوان تبدیل شود که در نتیجه منجر به حجم سنگین ترافیک خواهد شد.

موقعیت جغرافیایی محله

در واقع باربری اندرزگو از سمت شرق و چهارراه کامرانیه شروع می شود و در ۳۵ متری محله قیطریه در قسمت غرب به بلوار کاوه منتهی می شود، این محله در امتداد هم از بلوار کاوه آغاز شده و تا بلوار فرمانیه ادامه دارد. از سایر محلات واقع در حوالی این محله می شود محله های کامرانیه، فرمانیه، قیطریه و چیذر را نام برد. اسم گذاری این محله به افتخار سیدعلی اندرزگو که یک چریک مبارز رژیم پهلوی بوده است صورت گرفته است.

آپشن های محله

با وارد شدن به خیابان اصلی باربری اندرزگو رستوران ها و ایستگاه های شکم متعددی توجه خیلی از افراد و گردشگران را به طرف خود جلب می کند. خیابان اصلی این محله معمولا به یک فود کورت به اندازه یک خیابان شبیه است که مرکز خریدهای خیلی زیادی هم در این میان توجه شما را به طرف خود جلب می کند. مثل شمار بسیاری از محلات سنتی موجود در قسمت شمالی تهران این محله هم ادغامی از ساختار قدیمی و جدید می باشد. همینطور با رفتن به کوچه های گوناگون این محله امکانش هست، وجود یک آپارتمان مرتفع در مجاورت یک ساختمان دو طبقه کوچک و یا خانه ویلایی توجه شما را به طرف خود جلب کند.

امکان دسترسی

تنها خط اتوبوسرانی موجود در این محله خط ۲۱۷ است، که از شهرک صدف به سمت بلوار صبا می رود. نقطه شروع این خط اتوبوس شهرک صدف است که در بلوار صبا، شهرک صدف و نفت، مینی سیتی، بلوار ارتش، نارنجستان هفتم، خیابان لواسانی، بلوار باربری اندرزگو ، قیطریه و بلوار صبا می ایستد و برخوردار از ایستگاه می باشد

جگرکی به خاطر محبوبیتش، دومین شعبه خود را هم راه اندازی کرد. دومین‌ شعبه این جگرکی در بلوار باربری اندرزگو راه اندازی شده است و کیفیت نخستین شعبه خود را در این شعبه هم حفظ کرده است. این جگرکی در حال حاضر به یک محفل برای افراد معروف، ورزشکاران و هنرمندان تبدیل شده است، به همین خاطر به عنوان یک جگرکی شیک و مشهور در کل شهر تهران مبدل شده است. تعرفه ها در این جگرکی بر اساس مرغوبیت کم نظیر و معرکه آن تقریبا بالاست. اصلی ترین سرویس هایی که این جگرکی عرضه می کند دوغ، ترشی، بال کبابی، نان تازه و سبزیجات خوش طعم می باشد.

باربری اندرزگو

یکی از نمایندگی های فعال باربری پیک بار، باربری اندرزگو می باشد. این تیم، کلیه سرویس های جابجایی اثاثیه، حمل وسایل سنگین، اثاث کشی خانه و دفاتر اداری  را با برترین کیفیت عرضه می کند. کلیه سرویس ها  بواسطه ی مجموعه و پرسنل باربری متخصص و کار بلد صورت می گیرد.

باربری اندرزگو
باربری اندرزگو

سرویس های باربری اندرزگو

سرویس های باربری پیک بار در اندرزگو حاوی کلیه موارد مرتبط با اثاث کشی و جابجایی اثاثیه :
بسته بندی اثاثیه به روش مناسب و جدید، بسته بندی ویژه وسایل حساس با ضربه گیر و باکس های چند سطحی و محکم، جابجایی و انتقال با تمرکز بالا و اثاث کشی خانه، جابجایی و انتقال جهیزیه عروس، حمل و نقل اثاثیه دفاتر اداری و شرکت ها با شیوه های مناسب و ویژه حمل اثاثیه اداری، بسته بندی و جابجایی وسایل سخت و با ارزش مثل گاوصندوق و پیانو، بارچین ماهرانه، بمنظور پیشگیری از صدمات به اثاثیه در ماشین های ویژه جابجایی، راننده کاربلد و آشنا به کلیه نقاط و خیابان های باربری اندرزگو ، برای رانندگی مطمئن و صدمه ندیدن به لوازم شکستنی، چیدن لوازم در مقصد بر اساس نظر کارفرما، توجه به دستورالعمل های بهداشتی در پیک بار.

کلیه مجموعه باربری اندرزگو از قبیل کارکنان بسته بندی و جابجایی اثاثیه و رانندگان دارای ماسک های چند سطحی در تمام طول اثاث کشی بوده و به کلیه نکات بهداشتی برای پیشگیری از مبتلاشدن به ویروس کرونا در پیک بار را در نظر دارند.

باربری اندرزگو
باربری اندرزگو

بسته بندی وسایل و اثاثیه

با توجه به مطالبی که عرض کردیم، کلیه وسایل و اثاثیه مخصوصا وسایل مهم و شکستنی از قبیل
ظروف شکستنی و آشپزخانه، دکوراسیون منزل، گل و گیاهان آپارتمانی، پوشاک، مواد غذایی و وسایل داخل یخچال، وسایل ارزشمند
به صورتی کاملا ویژه، و با وسایل مخصوص بسته بندی به طور تخصصی بسته بندی می شوند تا از هر گونه صدمه در طول اثاث کشی حفظ بمانند.
تجهیزات بسته بندی اثاثیه در پیک بار عبارت اند از:
ضربه گیر های قوی، سلفون ویژه بسته بندی، کارتن های پنج سطحی و مستحکم، کارتن های رگال دار ویژه حمل و نقل لباس، کیف های پارچه ای خاص پوشاک، کارتن های یخچال دار ویژه مواد غذایی و….

هزینه اثاث کشی باربری اندرزگو

هزینه باربری و اثاث کشی در پیک بار با توجه به تعرفه تعیین شده توسط اتحادیه باربران تهران در سال 1400 می باشد.
در باربری اندرزگو کلیه مخارج مرتبط به جابجایی اثاثیه و کلا اثاث کشی بر اساس قیمت اتحادیه باربران تهران ارزیابی می شود و هیچ گونه هزینه بیشتری از شما مشتریان گرامی تقاضا نخواهد شد. بیشتر، یکی از دغدغه های مشتریان در زمان اثاث کشی این هست که در ابتدا، هزینه ای که برای مشتری بمنظور جابجایی اثاثیه تعیین می شود با هزینه ای که در آخر از مشتری دریافت می شود یکی نیست و بعضی از باربری ها هزینه های اضافی از مشتریان دریافت می کنند. نگران نباشید، این شرایط در باربری پیک بار به هیچ وجه موجود نیست و هزینه ها، کاملا بر اساس قیمت تعیین شده اتحادیه خواهند بود. هزینه اثاث کشی به مواردی مثل میزان اثاثیه، تعداد طبقات نقطه شروع و پایان و فاصله این دو نقطه وابسته است.
برای مطلع شدن از تعرفه و هزینه اثاث کشی خود، این امکان را دارید تا اطلاعات مرتبط به اثاثیه خود را با متخصصان ما بازگو کنید و هزینه اثاث کشی شما ارزیابی خواهد شد.

اتوبار اندرزگو

باربری اندرزگو با عرضه برترین سرویس ها و قابل اعتماد ترین تیم انسانی مجرب آمادگی ارائه سرویس به شما مشتریان عزیز می باشد. اتوبار اندرزگو با داشتن مجوز از طرف اتحادیه مرتبط آماده عرضه خدمات به مشتریان عزیز در کل شهر تهران و سایر مناطق در پیک بار می باشد. جابجایی انواع وسایل و اثاثیه منزل ،بسته بندی ، حمل وسایل شرکتهای خصوصی و اداره جات و … جزء سرویس های باربری اندرزگو می باشند.
با استفاده از انواع خودرو ها مانند وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیونت، کامیون و تریلی و با بهره گیری از تیم متخصص و کار آزموده تمام بار های بیرون شهر را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام حمل و جابجا می کند. باربری اندرزگو با بهره گیری از بیمه نامه ای قانونی تمام بارهای شما را در برابر اتفاقات و حوادث احتمالی بیمه می کند.

اتوبار اندرزگو
اتوبار اندرزگو

 


 

آیا شما در خصوص اعزام تیم خود، خوش قول هستید؟

بله صد در صد، شرکت پیک بار همواره در تلاش است تا مجموعه متخصص و حرفه ای خود را طبق خواسته شما و درست سر موقع بفرستد.

چه ساعتی از روز می تونم باهاتون تماس بگیرم و درخواست نیرو کنم؟

مجموعه متخصص پیک بار در تمام طول شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعت در حال ارائه خدمات می باشد پس شما می توانید هر زمانی که می خواهید از ما درخواست نیرو کنید.

شرکت پیک بار چه فکری در خصوص وسایل حساس و ارزشمند ما دارد؟

باربری پیک باربر تهران با وجود پرسنلی متخصص و مجرب و استفاده از قواعد صحیح چیدن و ضمانت هر نوع آسیب هنگام جابجایی ، تلاش کرده تا دغدغه ی شما را به صورت کامل برطرف کند.

شما در چه محدوده هایی از شهر تهران فعالیت می کنید؟

پیک بار افتخار دارد که در کلیه مناطق شهر تهران آماده سرویس رسانی به شهروندان محترم است. و باید عرض کنم که شعبات مختلف پیک بار در تمام تهران در حال ارائه خدمات می باشد.