پیک بار

باربری درکه

اشاره از شما
باربری درکه اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد درکه

باربری درکه محله ای در  استان تهران جزء محلات منطقه 2 هست که دارای پیشینه ای 800 ساله است، به خاطر ساختار سنتی، قیمت خانه ‌های این محله بالا نیست. با این مقاله از پیک بار همراه باشید تا به بررسی این محله بپردازیم.

باربری درکه یکی از بااهمیت ترین  محله‌های شهر تهران به شمار می آید که از سمت شمال به رشته‌ کوه توچال، از سمت جنوب به اوین، از سمت شرق به دانشگاه شهید بهشتی و از سمت غرب به کوه توچال وصل می ‌شود. بودن رودخانه در این محله سبب شده است که این محله از آب ‌وهوای خوبی برخوردار باشد. در قدیم اغلب اهالی این محله شغلشان کشاورزی و باغبانی بوده که در طی زمان و وجود امام‌زاده موجب بیشتر شدن جمعیت این محله شد.

باربری درکه
باربری درکه
ساختار محله چطور است؟

با بودن ساخت و ساز خانه‌ ها در این محله، همچنان ساختار قدیمی خود را دارد  و یکی از راه های مهم کوه‌ پیمایی شهر تهران به شمار می رود. این محله برخوردار از کوچه‌ هایی باریک می‌ باشد که به خاطر وجود سراشیبی بسیار بایستی با کفش‌ های مخصوص به این محله رفت. خانه‌ های جدید هم در حال ساخته شدن در باربری درکه هستند که ساختار تازه و مدرنی دارند.

خیابان‌های اصلی

از با اهمیت ترین خیابان‌ ها می شود عوامل زیر را نام  برد:

خیابان احمد پور، خیابان کوهسار، خیابان تفنگ‌ سازان

بازار میوه و تره‌ بار

این بازار در اول بوستان واقع شده است و دارای 7 غرفه است. کلیه محصولات با قیمت تعیین شده شهرداری خدمت مردم عرضه می ‌شود.

اغلب مغازه‌ های اتوبار درکه لواشک، ترشک، گردو و بلال ارائه می دهند. رستوران‌های محله هم  معمولا در مسیر کوهپایه‌ها واقع شده اند و دارای غذاهای گوناگونی هستند.

جاهای تفریحی

از اصلی ترین جاهای تفریحی می شود  موارد زیر را نام  برد:

بوستان

این پارک نزدیک خانه  معلم است. پارک چند تایی وسیله بازی کودک و لوازم ورزشی دارد که جمعیت به خاطر کم بودن این لوازم خیلی طرفدار آن نیستند.

ورزشگاه شهدا

این ورزشگاه در خیابان شهید احمد پور واقع شده است  و اندازه آن 64 مترمربع است. راه اندازی این ورزشگاه با همیاری مردم خیر در سال 88 صورت گرفت. از آپشن های این ورزشگاه می شود  پیست دوچرخه‌ سواری، زمین فوتبال، زمین فوتسال و میدان تیر  در باربری درکه را نام برد.

پارک کوهسار

پارک کوهسار در خیابان شهید میر اسماعیلی واقع شده است و در سال 82 افتتاح شده است.

سرای محله

این سرا که در خیابان شهید موسوی قرار گرفته است، در سال 90 راه انداری شد و متشکل از کتابخانه و سالن بدن‌سازی است.

جنگل کارا

به خاطر وجود انبوه بسیار درختان، این جنگل از آب‌ وهوایی خنک برخوردار است.

مخفیگاه پلنگ چال

یکی از مخفیگاه های کوهنوردی که در راه قله‌ ی توچال قرار گرفته است و برخوردار از یک خوابگاه با گنجایش 70 نفر می ‌باشد. هنگام شروع حرکت از میدان باربری درکه تا این مخفیگاه دو ساعت و نیم زمان می برد.

دلیل محبوبیت

بودن امام ‌زاده سید محمد والی در این محله سبب شده که جمعیت بسیاری برای زیارت در این محله حضور داشته باشند. این مسئله باعث شده است محله به یک محل گردشگری و محلی برای کسب درآمد برای اهالی محله تبدیل شود. همینطور این محله با داشتن کوهپایه‌ هایی موجب محبوبیت بسیاری در میان گردشگران شده است.

قیمت خانه

قیمت خانه در این محله به خاطر وجود ساختار قدیمی خود خیلی گران نیست و اغلب اشخاص بومی در این محله ساکن هستند؛ پس، معامله خانه در باربری درکه بطور تقریبی کِساد است. اکثر سازه هایی که در این محله صورت می‌گیرد به شکل واحدهایی با اتاق‌های بسیار است. کسانی که برای گردش و زیارت به این محله می‌آیند این اتاق ها را برای چند روز اجاره می‌کنند.

باربری درکه

جابجایی و انتقال  بارهای گوناگون مانند محصولات مصرفی مختلف و تجاری، تجهیزات و اثاثیه منزل با در نظرگرفتن سختی های آن از نگرانی های دارندگان محصول در محله و حوالی می باشد. باربری درکه با تجربه بسیار زیاد و با استفاده از تیم کار متخصص مناسبترین انتخاب جهت نقل و انتقال بار های گوناگون است.

باربری درکه
باربری درکه
آشنایی با مجموعه حامی و مشاور باربری

کمپانی باربری های مطرح بیشتر برای پاسخگویی کامل و خوب به مشتریان از مجموعه پشتیبان خوش برخورد و صبور بهره می برند. بودن مجموعه پشتیبانی باعث می‌شود تا کلیه پرسش های مشتری مثل قیمت اتوبار درکه مناسب و زمان ارسال تیم متخصص به مبدا و… به صورت عالی پاسخ داده شود.

شرکت پیک بار درکه جهت باربری خوب از مشاوران باهوش و صبور استفاده می‌کند، با این وجود مشتریان این امکان را دارند در هر زمان از شبانه ‌روز با این شرکت ارتباط برقرار کنند. به جز مجموعه پشتیبانی، شرکت پیک بار باربری درکه از پرسنل مشاور هم برخوردار است. این پرسنل، برترین پیشنهادات، برای داشتن اسباب کشی خوب را به مشتریان ارائه می دهند؛ این مسئله در داشتن اثاث کشی مرتب و هماهنگ شده بسیار همیاری می کند.

کارکنان مجرب و متخصص جهت اثاث کشی فوری و منظم

مسائل گوناگونی در سرعت بخشیدن باربری موثر است که از اصلی ترین آن‌ها می شود به بودن سرویسکاران مجرب و متخصص اشاره کرد. همیشه حمل و نقل لوازم سنگین در زمان جابه‌جایی اثاث‌ها خیلی وقت گیر است؛ اما زمانی که از سرویسکاران قوی و مجربی برای این کار بهره ببرید، اسباب کشی با سرعت بیشتری انجام می شود.

شرکت باربری درکه کارکنان متعدد و کار بلدی را برای انجام باربری در نظر دارد و به همین خاطر این امکان را داشته که تیم های بسیاری را به مبدا بفرستد. بودن میزان بسیار نیرو باعث زیاد شدن سرعت عمل اسباب کشی می‌شود. به صورت کلی شرکت‌های مطرح باربری جهت باربری خوب و باکیفیت، نخستین هدفشان بالا بردن سرعت اسباب کشی است تا وقت زیادی از مشتریان گرفته نشود. سرعت زیاد در اسباب کشی از اصلی ترین سرویس های شرکت پیک بار باربری درکه است.

بهره گیری از جدید ترین  دستگاه‌های بسته بندی

بخاطر جلوگیری از صدمه به لوازم هنگام اثاث کشی، شرکت پیک بار باربری درکه لوازم را به مناسبترین صورت بسته بندی می‌کند. جهت بسته بندی لوازم، از روش های گوناگونی بهره می گیرند. کیفیت روش های بست بندی اثاث ها باهم فرق دارد؛ هرچقدر روشهای بسته بندی مناسبتر و باکیفیت‌تر باشند؛ امکان صدمه دیدن لوازم هم کمتر می شود.

با این وجود، بایستی عرض کنم که باربری درکه جهت کم شدن احتمال صدمه دیدن به وسایل از جدیدترین روش های بسته بندی بهره می برد. اگرچه بسته بندی مناسب و جدید در بیشتر شدن قیمت باربری این شرکت چندان موثر نیست.

سرعت عمل و توجه در حمل و نقل بار

در موارد بسیاری ممکن است اتفاق بیفتد که احتیاج به حمل و نقل سریع  بارهای مختلف در مدت زمان کم و به شکل امن است. از قرارداد های باربری درکه، سرعت بالا و تمرکز در حمل بارهای گوناگون و اثاثیه خانه است. اثاث کشی خانه و جابجایی وسایل مختلف در کم ترین زمان و به شکل کاملا هوشمندانه و ایمن از نگرانی های افراد می باشد که بواسطه ی باربری انجام پذیر است. بنابراین این امکان را دارید که بدون استرس و نگرانی، کار بسته‌بندی، باربری و انتقال انواع بار و وسایل خود را به باربری پیک بار تحویل دهید که در تمام طول شبانه‌ روز آماده عرضه خدمات هستند.

باربری درکه
باربری درکه

نحوه کار شرکت پیک بار

این شرکت برای اجرای کار باربری گام های متنوعی دارد. در گام اول، شما جهت باربری عال با مجموعه پشتیبانی تماس برقرار  می‌کنید و بعد از تعیین نرخ اتوبار درکه، در روز خواسته شده تیم متخصص پیک بار، با اتومبیل حمل بار به محل مورد نظر می روند  و در گام بعدی، کلیه لوازم به صورت کامل بسته بندی خواهند شد و بعد کارکنان، لوازم بسته بندی شده را داخل اتومبیل انتقال  بار قراد می دهند و در مقصد هم به صورت کامل می‌چینند. بعد از آن مجموعه پشتیبانی از مشتری رضایتش را در کلیه مراحل باربری می پرسد.

اتوبار درکه
اتوبار درکه

اتوبار درکه

یکی از راهکار های باربری درکه در زمینه جابجایی بارهای مختلف در باربری تهران، استفاده  از شیوه های جدید بسته‌ بندی بار و وسایل می‌باشد که در جابجایی راحت و قابل اعتماد تاثیر بسیاری دارد. بهره گیری از تیم مجرب و توانمند، استفاده از وسایل و تجهیزات کاربردی جهت بسته ‌بندی محصول و حمل آن از امکانات اتوبار درکه برای عرضه سرویس به مشتری است.


من دغدغه لوازم حساس و گرانقیمت در زمان اثاث کشی را دارم ، باربری درکه چه امکاناتی برای صدمه ندیدن این وسایل داره؟

اتوبار درکه،  با داشتن تیمی متخصص و حرفه ای و استفاده از قواعد صحیح چیدن وسایل و ضمانت هر نوع شکستگی زمان انتقال ، تلاش کرده  تا  شما هیچ گونه دغدغه ای در رابطه با وسایل شکستنی خود  هنگام اثاث کشی نداشته باشید.

واقعا هر موقع بخوام شرکت پیک بار آماده باربری هست ؟

بله، ما در طول شبانه روز و هر ساعتی که شما بخواهید آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی هستیم.

باربری درکه  در خصوص تایم اعزام تیم سر قولش هست؟

بله ، تلاش ما همواره بر این بوده که در طول شبانه روز بتوانیم در خصوص ontime بودنمان رضایت شما را جذب کنیم.

شماره تماس شرکت ؟

شما میتوانید برای ثبت درخواست خود با شماره 28425247-021 تماس بگیرید