پیک بار

باربری دروس

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری دروس اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد دروس

باربری دروس گذشته نشانگر این هست که اسم قدیمی این محله، گروس بوده و ارامنه در آن زندگی میکردند. ارامنه در این دوره باشکوه مشغول به کشاورزی بودند. یه موضوع شگفت انگیز این هست که بر اساس باستان‌شناسی،تقریبا دو هزار پیش در نزدیک این منطقه کسانی سکونت می کردند!
در دوره قاجار، مخبر السطنه هدایت صاحب این منطقه میشود. خاندان هدایت سازه های بزرگی مانند مسجد هدایت، بیمارستان هدایت، دبستان هدایت، زمین، مغازه و حمام عمومی را انجام دادند و پس از آن رفته رفته، با وقف خانه های بیشتر بواسطه ی اشخاص دیگر این منطقه کنونی ایجاد شد.

باربری دروس
باربری دروس

موضوع ناراحت کننده باربری دروس اینجاست که این محله به خاطر وجودش در حوالی کارخانه‌ی اسلحه‌سازی در جنگ جهانی دوم، بواسطه ی روس‌ها بمباران شد. از قدیم تا به الان این منطقه جایی برای سکونت مشاهیر ایرانی، همانند بسیاری از شاعران بزرگ و محل واقع شدن سفارتخانه‌ کشورهای گوناگون مانند اسپانیا، آرژانتین، پرتغال، بنگلادش، مجارستان، آذربایجان و قزاقستان بوده و با صفابودن بسیارش در این کار واقعا موثر بوده. هم اکنون دفتر موسسه معاملات آکادمیک آلمان، دفتر شعبه یونسکو و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در این ناحیه واقع شده است.

خیابان‌های اصلی

خیابان هدایت، خیابان یار محمدی، خیابان کماسایی، خیابان راستوان( احتشامیه)، خیابان حسینیان، خیابان پاسارگاد و خیابان حجت سوری از بااهمیت ترین خیابان‌های این منطقه می باشند. برترین و مطرح ترین نقاط این ناحیه خیابان محسنیان، چیذری و یارمحمدی می باشند. اگرچه که کلیه خیابان‌ها لِوِل بالایی دارند. موضوع قابل ذکر درباره محله‌ شهرسازی استاندار و خیابان کشی صحیح آن هست. این محل مملوء از خیابان های پهن و بزرگ و سبک اروپایی آن به همراه سرسبزی، سکوت می باشد!

شرایط آب و هوای

از شرایط آب و هوایی مطلوبی برخودار است. اما روزهایی از سال دچار آلودگی خواهد شد! ترافیک چندان زیادی ندارد و در کل محله‌ی با آرامشیه اما آلودگی موضوعی هست که نمیتوان آن را نادیده گرفت.

امکان دسترسی

این منطقه از لحاظ امکان دسترسی به وسایل نقلیه‌ی عمومی در حد مطلوبی قرار دارد. تاکسی‌های موجود در این منطقه حدودا به کلیه مناطق شهر تردد دارند. ایستگاه‌های اتوبوس بسیاری موجود هست و خط یک مترو که همان تجریش-کهریزک هست، ایستگاه مترو قلهک و ایستگاه مترو شریعتی در حوالی ایستگاه مترو محله‌ قرار دارد! در ضمن این محله امکان دسترسی راحتی به طرف بزرگراه‌های شهید صیاد شیرازی، شهید همت و صدر دارد.

آپشن های محله

بازار های خرید شامل: تقاطع خیابان راستوان و سوری مراکز خرید متعددی موجود است. مرکز خرید پاسداران، مجتمع سامان و نگین ظفر، مجتمع تجاری خانه سام، مرکز خرید احتشامیه و مرکز خرید نیستان جزء مراکز خرید باربری دروس به شمار می روند. موسسات آموزشی محله : مدارس نغمه‌ی ارشاد، صالحین، سروش، نونا، فرجاد، فتح شاهد، راه شایستگان، نیکان جزء موسسات آموزشی مطرح می باشد. دانشکده‌ی مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد واحد جنوب نیز در این محل واقع شده است. آموزشگاه زبان آلمانی گوته و موسسات آموزش زبان‌ های خارجی متنوع دیگری هم واقع شده اند. مرکز تقویت بنیه‌ی علمی نیز در این محله وجود دارند. مراکز درمانی این منطقه : بیمارستان هدایت، مرکز درمانی شیبانی و کلینیک قرار دارند. مساجد و اما‌کن مذهبی محله : مسجد تهرانی و مسجد هدایت جزء اماکن مذهبی مهم می باشند. اماکن ورزشی: باشگاه ورزشی، جوان، استخر یاس، مجتمع‌های ورزشی کوثر و امام علی از مراکز ورزشی عالی این منطقه هستند. مسئله ای که درباره مراکز درمانی موجود است، این هست که حدودا تمام آنها خصوصی هستند و مرکز ورزشی دولتی در این محله وجود ندارد.

طبیعت گردی

این منطقه در قدیم به شکل باغ و سرسبز بوده و غنی از درخت و گیاه! اما هم اکنون باغهای چندانی ندارد متاسفانه! بوستان پایداری (زمرد) و بوستان محصل در این محل قرار دارند و احتمالا نزدیک ترین مکانی هست که بتوان در آن تفریح داشت، سینما قلهک است، همینطور گالری گلستان واقع در خیابان کماسایی! باید عرض کنم که جای مراکزی مانند کتابخانه و فرهنگسرا در محل خالی است.

باربری دروس

باربری دروس با استفاده از از حرفه ای ترین تجهیزات نوین و به شیوه ای ماهرانه و ۲۴ ساعته در این منطقه آمادگی ارائه سرویس های باربری و اثاث کشی را در این محله دارند و به گونه ای متمایز این سرویس ها را برای شما به انجام می دهند ، عرضه این سرویس ها با اسم و نشان باربری دروس انجام خواهد شد و امکان بار زدن و باربری در محل انجام می گیرد.

باربری دروس
باربری دروس

این شرکت باربری با وجود تجربه بالا و سرویس های متنوع به نوعی صحیح و ماهرانه آماده است شما را تا پایان اثاث کشی کمک کند ، این شرکت باربری برخوردار از سرویس های کاربردی است که شما این امکان را دارید در هر گام از اثاث کشی کار را تحویل متخصصان باربری دروس بدهید و همینطور می توانید کار را به کاربلد باربری و اتوبار دروس بسپارید و از سرویس های شرکت پیک بار استفاده کنید و از تجارب این شرکت بهره مند شوید ، تیم حرفه ای پیک بار به شکل شبانه روزی و تمام روز سال آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

باربری در دروس

درصورتیکه قصد جابجایی و اثاث کشی دارید باربری دروس به شکل ماهرانه با روشی جدید و سابق کاری بالا در زمینه اثاث کشی آماده است شما را در کلیه مراحل اثاث کشی کمک کند و برترین سرویس ها را برای شما ارائه دهد ، این شرکت باربری در محدوده این منطقه قرار گرفته است و قادر است برترین انتخاب جهت اثاث کشی منزل شما باشد.

باربری دروس
باربری دروس

شرکت جابجایی بار پیک بار آمادگی دارد به شکل شبانه روزی و در تمام روز سال حتی روز های تعطیل در اختیار شما ساکنین عزیز باشد باربری دروس با استفاده از برترین شیوه های اثاث کشی آماده است در کلیه مراحل اثاث کشی سرویس های خود را به شما عرضه نماید و به صورت کاملا حرفه ای اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل را در این محدوده ارائه نماید.
باربری دروس با شیوه ای ایمن و راهکاری ویژه در کار اثاث کشی خانه شما در کلیه مراحل به شما به طور کاملا ماهرانه سرویس های خود را عرضه می کند ، اولین گام از اثاث کشی در زمینه اثاث کشی مشاوره دقیق را به شما ارائه داده و هزینه باربری را به شما شرح خواهیم داد ، این هزینه ها تحت نظر اتحادیه بوده و هزینه های باربری با قیمت درست تر عرضه خواهد شد.
با در نظر گرفتن ایجاد برنامه ریزی درست در باره اثاث کشی چون این منطقه در بخش شمال تهران قرار دارد و عرضه خدمات در شمال تهران در تحت نظر باربری شمال تهران عرضه داده می شود ، در هر حالت این شرکت در خصوص ارائه سرویس ها هر چه بهتر و درست تر آماده است به برترین شکل ممکن این خدمات را به شما عرضه داده و سرویس هایی بدون مسئله و بی دردسر را برای شما فراهم می آورد‌.
در ادامه مقاله در خصوص چگونگی جابجایی بار و روال بسته بندی بار در این منطقه آشنا خواهیم شد و اگر باز هم پرسشی در خصوص جابجایی بار و اثاث کشی داشتید در بخش نظرات آن را ثبت کنید ما حتما رسیدگی خواهیم کرد‌.
ما هر لحظه آماده خدمات رسانی به شما خواهیم بود ، سرویس رسانی و اتوبار دروس یکی از پیچیده ترین کارهایی است که بایستی به صورت منطقی و با تیمی متخصص این خدمات انجام شود بنابراین در نظر داشته باشید از اصلی ترین خواسته های این شرکت عرضه خدمات دقیق و نوین در خصوص اثاث کشی است.

اتوبار دروس

درصورتیکه دفعه اول هست که می خواهید اثاث کشی را تجربه کنید حتما میدانید که اثاث کشی یک کار دشوار و پیچیده است و برای کار بسته بندی هم احتیاج به سابقه کاری زیادی در این زمینه می باشد و بایستی بارها را با نظم و صحیح بسته بندی کند و بمنظور این کار یک زمانبدی درست داشته باشید ، بنابراین شرکت باربری پیک بار دروس با داشتن تجربه کاری طولانی مدت آماده است. سرویس های خود را به شما عرضه نماید و از جزء تا کل اثاث کشی را به شکلی کاملا حرفه ای و مطمئن به شما ارائه دهد ، بسته بندی لوازم منزل مستلزم یک برنامه ریزی دقیق هست و برای کار جابجایی بار و بسته بندی کردن وسایل خانه به شکل حرفه ای و ۲۴ ساعته سرویس های اثاث کشی منزل را عرضه خواهد کرد.

میزان بالای کارکنان متخصص شرکت پیک بار

اتوبار دروس
اتوبار دروس

در زمان اثاث کشی همیشه بایستی از کارکنان کار آزموده و با حوصله استفاده کرد تا در این حالت اثاثیه ها در کوتاهترین زمان منتقل شوند. اصولا لوازم بزرگ حمل و نقلشان به نسبت وقت گیر است، اما می شود گفت که مجموعه حرفه ای و کاربلد در حمل و نقل لوازم بزرگ تخصص دارند و خیلی سریع این کار را انجام خواهند دادند.
به صورت کلی یکی از مسئولیتهای شرکت پیک بار باربری تهران این هست که تایم اثاث کشی را تا اندازه بسیاری کم کنند، بنا براین شرکت باربری دروس با چندین سال سابقه کاری موفق شده مجموعه ای توانمند از کارکنان متخص و مجرب را بهره گیری کند که این مسئله کمک بسیاری در کم کردن تایم اثاث کشی خواهد کرد.


 

آیا شرکت پیک بار مجوز رسمی جهت کار باربری را دارد؟

بله ، شرکت پیک بار شامل مطرح ترین شرکت های حمل و نقل در استان تهران می باشد که کار خود رابا مجوز قانونی از اتحادیه باربری تهران عرضه می نماید.

آیا شرکت پیک بار، وسایل و اثاثیه را بیمه می کند؟

بله صد در صد، تمامی وسایل و اثاثیه شما از هنگام شروع کار خود مجموعه باربری پیک بار ، زیر نظر بیمه مطرح قرار میگیرد تا اگر که آسیبی به وسایل مشتریی وارد شد خرج آن بصورت کامل پرداخت شود. عرضه بیمه نامه و بارنامه در آغاز باربری خدمات شما ارائه خواهد شد.

شرکت پیک بار برای وسایل حساس و شکستنی چه تدبیری دارد؟

باربری و حمل و نقل وسایل منزل و لوازم ارزشمند شما با کامیون های موکت دار انجام می گیرد و دیگر دغدغه ای در خصوص با صدمه دیدن وسایل حساس خود نداشته باشید.

ساعات کاری پیک بار؟

در تمام شبانه روز بصورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.