پیک بار

باربری الهیه

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری الهیه اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد الهیه

باربری الهیه در قدیم، به نام خورآذین معروف بود. ماجرای تکراری بخشیدن یک بخش از ایران به یکی از خانم های معروف و اسم گذاری این محله، الهام گرفته از کسی که تاسیسش کرد. کارخانه کبریت‌سازی، در عصر قاجار، نشان الهیه بود و بعد از مدتی جایی برای زندگی سفیران کشورهای گوناگون به این محله خوش آب‌ و‌هوا شد. باغ سفارت آلمان، باغ سفارت روسیه و باغ سفارت ترکیه در این محله شهر تهران واقع شده اند.

چندین سفارتخانه‌ی دیگر نیز در این منطقه قرار دارد.
در حال حاضر، این ناحیه در مجاورت ساختمان های شیک، خانه‌های ویلایی رویایی را نیز درون خود قرار داده. بعضی از این آپارتمان ها، باقی مانده ی باغ های این محله به تدریج به دست انسان از بین رفت و تبدیل به خانه و آپارتمان شد. به همین خاطر، یکی از مسائلی که در این منطقه تهران موجود است اینه که در قدیم، ساخت خانه در این محله از هماهنگی مخصوصی برخوردار نبوده است. به همین دلیل، این ناحیه کوچه‌های پر پیچ و خم بسیاری دارد که همین مسئله موجب افزایش حجم بالای ترافیک در این منطقه شده است.

باربری الهیه
باربری الهیه

مهمترین و محبوب ترین خیابانها

خیابان فرشته، لاکچری ترین خیابان باربری الهیه می باشد. بعضی اشخاص خیابان فرشته را جزء لوکس ترین خیابان های تهران و ایران می دانند. اگر در حال قدم زدن در خیابان فرشته بودید و دیدید شخصی، رنگ ماشین، ظاهر خونه و بند ساعتش باهم یجوره، شگفت زده نشید، به هرحال فرشته زندگی می کنن! قیمت خانه و آپارتمان در خیابان فرشته واقعا بالاست. این خیابان دارای برج‌های شگفت انگیز، پنت هاوس‌های باشکوه و مراکز زیبایی گوناگون می باشد.

آب و هوای محله

باربری الهیه در قدیم سر تا سر از درخت و گل و گیاه پوشانده شده بود، هم اکنون نیز دارای آب‌و‌هوای مطلوبی است و محله‌ی خوش آب و هوا و سبز رنگی برای سکونت می باشد. اگرچه آلودگی صوتی آن زیاد است.

قیمت خانه در محله

باید عرض کنم که هزینه خرید آپارتمان از قواعد خاصی پیروی نمی کند، هر نقطه از این محله امکان داره یک آپارتمان وجود داشته باشد با آپشن هایی منحصر به فرد و هزینه ای ویژه. پنت هاوس برج دوقلو و ساختمان های مجتمع چناران پارک، که می توان با آن ها هیچ کمبودی احساس نکرد ، ارزش های فضایی دارند و هر شخصی نمی تواند حتی آنها را مشاهده کند. به صورت کلی، خرید آپارتمان در محله مخصوص کسانی است که وضع مالی خیلی خوبی دارند. احتمالا اگر کارگران آن کارخانه کبریت سازی، می دانستند در حال کار کردن روی چه زمینی هستند و بعد ها قرار است هر متر این محله میلیون‌ها تومان ارزش داشته باشد، تا جایی که می شد زمین خریداری می کردند!

امکان دسترسی محله

باربری الهیه مانند اغلب محلات گران قیمت تهران امکان دسترسی مناسبی دارد. خط 1 مترو داخل شریعتی ایستگاه دارد، بی آر تی تجریش- راه آهن نیز در همین حوالی است. ضمنا اینکه اتوبوس و تاکسی‌های بسیاری نیز موجود است، یکی از مسائل حائظ اهمیت، نزدیک بودن محله‌ به اتوبان آیت الله مدرس و اتوبان صدر است که دستیابی محله  به دیگر نقاط شهر را راحت کرده است.

آپشن های محله

بازار خرید

باربری الهیه با مراکز خرید وهزینه های فضایی آن! مرکز خرید سام سنتر، مرکز خرید فرشته و لوکس ، مجتمع کوئین سنتر، ، آرتمیس، سپهر ، بوتیک مال ملل، پارسیان، رویال آدرس، داریوش از مراکز خرید این منطقه می باشند.

اماکن آموزشی باربری الهیه

مدارس نیکان، بعثت، ولیعصر، دی، فرهنگ، مفتح، مشکوه از بهترین مدرسه های شهر تهران هستند که در محله واقع شده اند. موسسات موسیقی مطلوبی نیز در این منطقه وجود دارد. باید عرض کنم که آموزشگاه فرهنگی هنری شهید آوینی  وجود دارد.

مراکز درمانی

بیمارستان اختر، بیمارستان دامپزشکی از مراکز درمانی اصلی به شمار می روند.

مسجد ها و مکانهای دینی

مسجد فرشته، حسینیه‌ی قایمیه، مسجد گیاهی،  وجود دارند.

مراکز ورزشی

آریو، سالن سنگنوردی فدک، فرشته، مجموعه ورزشی شهید چمران، انجمن فیتنس، باربد، مدرسه ژیمناستیک ریتمیک کودکان از مراکز ورزشی خیلی خوبی است که در محله‌وجود دارند.

باربری الهیه

اگر می خواهید کوچ کنید و احتیاج به باربری یا اثاث کشی دارید اما تخصص لازم در این خصوص را ندارید و یا این که قصد دارید وسایلی را از جایی به جای دیگر انتقال دهید و یا به هر علتی احتیاج به سرویس های جابجایی و انتقال در این محل دارید، باربری الهیه با برترین و کامل ترین ماشین های سقف دار و گوناگون کامیون و کامیونت و وانت بار و نیسان حمل بار و تجهیزات حاضر به سرویس دهی به شما مشتریان گرامی استان تهران می باشد. نیاز است فقط تاریخ روز اثاث کشی را مشخص کنید.

باربری الهیه
باربری الهیه
باربری در الهیه

باربری الهیه پیک بار، مجرب ترین و ماهر ترین شرکت جابجایی بار با سرویسکاران کار بلد و آموزش دیده را به موقعیت شما اعزام می کند.

سرویس های باربری در الهیه

بسته بندی وسایل در اثاث کشی

باربری الهیه با بهره گیری از مدرن ترین نو آوری ها و عوامل اولیه حاوی پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ های مختلف و در اندازه های مورد احتیاج به همراه سرویسکاران کار آزموده، در این کار و حل مسائل شما را همیاری خواهند کرد. با ثبت تقاضای خود از طریق تلفن، مشاوران ما برترین پک را بر اساس احتیاج شما انتخاب می کنند.

سرویس های بسته بندی ما نظیر: بسته بندی وسایل مختلف خانه و لوازم حساس و مهم همینطور اثاثیه منزل مثل مبلمان، یخچال، ماشین لباس شویی و دیگر وسایل هاست. بسته بندی مطلوب وسایل ادارات و شرکت ها با برترین کیفیت و بسیار محکم برای جایجایی هم از دیگر سرویس های باربری الهیه به شمار می رود‌.
تمرکز و توجه در کار بسته بندی خوب هم باعث راحتی در حمل و جابجایی وسایل منزل و هم باعث بالا رفتن سرعت در اثاث کشی منزل خواهد شد و همینطور در راحتی چیدمان بعد از اثاث کشی هم بسیار تاثیر گذار خواهد بود. بهره گیری از باکس های کارتن با کیفیت فوق العاده موجب در امان ماندن و پیشگیری از صدمه دیدن اثاثیه خواهد شد.

اتوبار الهیه

باربری در محله الهیه با پرسنلی با تجربه و مطمئن در اختیار شما می باشد و به شما در امر حمل و جابجایی و بسته بندی اثاثيه منزل ، اداره جات و شرکت ها به شکل همه وقته حتی در روز های تعطيل کمک می کند. تمرکز، سرعت عمل و ضمانت از اصلی ترین هدف های ماست. شرکت پیک بار کار جابجایی و انتقال بار به کلیه استان ها و شهر های ایران را در کوتاه ترین زمان انجام خواهد داد.
باربری الهیه به شما کمک می کند تا وسایل و اثاثیه خود را در کوتاه ترين زمان ممکن و با منصفانه تری هزینه و با امنیت سطح بالا منتقل کنید. شرکت پیک بار، قابلیت فرستادن و جابجایی لوازم سنگین مثل یخچال های ساید بای ساید، گاو صندوق، مبلمان، میزهای پذیرایی شیشه ای بزرگ بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و به کلیه مناطق کشور بواسطه ی رانندگان با تجربه در باربری الهیه را ارائه می دهد.

باربری الهیه
باربری الهیه
اثاث کشی ادارات و اثاث کشی خانه ها

باربری الهیه با گذشت چندین سال عرضه سرویس ها در خصوص اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل اداری و تجاری با مجموعه ای از کاربلد های خوش رو و کامیون های یا تجهیزات و ویژه اثاث کشی و هم با بهره گیری از وسایل جدید و خاص، بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می نماید. خشنودی مشتریان از اصلی ترین اقتخارات باربری الهیه است.
باربری الهیه برای عرضه سرویس های جامع و مطلوب به تمام شهروندان عزیز در تمام تهران وسیع و شهرستان های اطراف تهران مخصوصا در تمام نقاط استان تهران، قابلیت مشاوره در استفاده از سرویس های حمل و جابجایی و اثاث کشی را در سایت خود آماده کرده است. به همین دلیل شما این امکان را دارید تا بعد از تماس با ما علاوه بر برخورداری از فواید و آپشن های خاص تاریخ روز اثاث کشی را به دلخواه خود انتخاب کنید.
باربری محدوده الهیه

عرضه سرویس های حمل و نقل و جابجایی بار در الهیه

اثاث کشی بدون دردسر در الهیه

هر کار دشواری با صبوری ، هماهنگی و برنامه ریزی راحت تر می شود. اثاث کشی کاری است که همه ما مطمئنا یک دفعه تجربه اش کرده اید، بیشتر مردم از اثاث کشی فراری اند، حتی اکثرا بخاطر دردسر ها و خستگی های زیاد ناشی از اثاث کشی اقدام به جابه جایی منزل نمی کنند و تلاش می کنند در همان جایی که هستند، بمانند.

کم کردن تایم جابه جایی

اتوبار الهیه
اتوبار الهیه

به این مسئله دقت کنید که هرچه زمان و فرآیند جابجایی شما بیشتر باشد، کار شما دشوار تر خواهد شد، زیرا چند روزی حتی در مواقعی، چند ماه با وسایلی بسته بندی شده در محل سکونتتان درگیر خواهید بود و این کار شما را کلافه خواهد کرد ، پیشنهاد من به شما این است که با بهره گیری از خدمات اتوبار الهیه باربری تهران که معتبر هم هست، اثاث کشی سخت خود را به راحت ترین شکل به پایان برسانید.


 

خدمات مشاوره شامل چه مواردی می شه؟

شرکت پیک بار، در خصوص کارهای باربری ، اتوبار ، جابجایی بار ، اثاث کشی و … بواسطه متخصصانی با علم کافی ، به شما مشتریان گرامی عرضه می شود و همینطور اگر نخستین بار است که می خواهید اثاث کشی کنید، روند کلی این کار را به می گوید و کلیه پرسش هایتان را با صبوری و با تمرکز پاسخ می دهد.

قیمت باربری چجوری تعیین میشه؟

هزینه باربری بر اساس گزارش اتحادیه باربری استان تهران بیان می شود. شرکت هایی که دارای پروانه باربری هستند تحت نظارت اتحادیه باربری فعالیت دارند که هزینه ها هر چه باشد با توجه به همان قیمت مشخص شده و رسمی به شما ارائه می شود.

تایم کاری شما چجوریه؟ یعنی هر زمانی که تماس بگیرم باهاتون تیم شما آمادگی داره؟

هر زمانی از ۲۴ ساعت شبانه روز که شما تماس بگیرید، مجموعه متخصص ما آمادگی انجام بسته بندی، حمل و نقل و چیدن وسایل را دارند. فقط لازمه با ما تماس بگیرید تا مجموعه ما، کمتر از یک ساعت به موقعیت شما اعزام شوند.

شماره تماس شرکت ؟

شما میتوانید برای ثبت درخواست خود با شماره 28425247-021 تماس بگیرید

Rate this post