پیک بار

باربری فرشته

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری فرشته اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

شبانه روزی

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد گیشا

باربری فرشته دیگه تقریبا همه ما می دانیم، این خیابان، لوکس ترین خیابان تهران محسوب می شود. خیابانی که خصوصیتش برج‌های مرتفع و لاکچری و ماشین‌های شگفت انگیز رنگی است. با این حال که این خیابان در منطقه‌ی 1 شهرداری تهران واقع شده است، اما همچنان هم از دیگر محلات شمال شهر تهران با کلاس تر است و بازار خرید خانه های لوکس در آن، حسابی شلوغ است. محدوده زیادی از محله را برج‌ ها و آپارتمان های شیک با ساختاری جدید و باکیفیت شامل می شوند که احتمالا دیگر اثری از گذشته در این خیابان باقی نمانده است. اگر چه که سرسبزی و طراوت محله و آب و هوای خوب آن هنوز هم احساس می شود و همینطور رویای خیلی از افرادی که قصد خرید خانه و آپارتمان در تهران دارند، هست. عنوانی که به این خیابان در محله الهیه اختصاص داده اند، مرکز پنت هاوس ‌های تهران می باشد.

باربری فرشته
باربری فرشته

محله فرشته ( خیابان فیاضی)

اگر بخواهیم از باربری فرشته صحبت کنیم، نمی توان فقط به خرید و فروش آپارتمان‌های خاص اشاره کرد. در محله وضعیتی برقرار است که از هر شخصی توقع می شود آن را جزء بالاشهر تهران بداند و نگاه مخصوصی به آن داشته باشد. لوکیشن محله‌ به صورتی است که از لحاظ محیط های سبز و آب و هوا همواره دلنشین هست و در خاطر کسانی که یک دفعه هم در کوچه‌های این منطقه قدم زده باشند، ماندگار می شود و انتخاب خیلی از علاقه مندان خرید خانه در تهران باشد.

محبوبیت خیابان

موردی که خیابان باربری فرشته را از دیگر خیابان‌ها و حتی محله ها چه در منطقه‌ی یک و چه در تمام تهران متمایز می کند، شرایط بی نظیر در این محله است. شما به عنوان کسی که در این محله زندگی می کنید، امکان دسترسی راحتی به هر موردی که احتیاج داشته فراهم است؛ آن هم به بهترین سطحش. با وجود همین موارد هست که اهالی محله، اشخاص عادی اجتماع نیستند و ممکن است اشخاص معروف و شناخته شده را نیز شامل شود.
محله ، با وجود گران بودن آپارتمان هایی که در آن وجود دارند، مشهور شده است. مواردی از شیک ترین برج‌ها، پنت هاوس، آپارتمان‌ها و خانه‌های ویلایی با متراژهای بالا و شرایط جالب را فقط می توان در خیابان مشاهده کرد. به همین خاطر، از نظر قیمت، اگر خرید آپارتمان و خانه در این ناحیه را ارزیابی کنیم، مطمئنا با بیشترین قیمت‌های خرید آپاتمان در تهران رو به رو می‌شویم. بنابراین اگر قصد دارید یکی از اهالی با کلاس این محله باشید، بایستی دارایی بسیاری را برای لوکس ترین خریدتان فراهم کنید.

امکان دسترسی محله

یکی از فواید گفته شده در خصوص باربری فرشته که برای خریداران خانه و آپارتمان در تهران نیز بسیار مهم است ، امکان دسترسی راحت این محله به دیگر مناطق پایتخت است. شما در خیابان به هر جایی از شهر که بخواهید امکان دسترسی خواهید داشت و این به خاطر بودن بزرگراه‌ها و خیابان‌های بااهمیت مثل زعفرانیه و الهیه در حوالی این محله است. اگرچه که از لحاظ فاصله، محله با مناطق جنوبی و مرکزی تهران بسیار فاصله دارد و ایستگاه مترو و اتوبوس ویژه این خیابان موجود نیست اما بودن تاکسی‌ها و بعضی از ایستگاه‌های بی آرتی و همینطور مترو در حوالی این منطقه، تردد با وسایل نقلیه‌ی عمومی را راحت تر کرده است. در صورتیکه رفت و آمدتان فقط با اتومبیل شخصی است هم نگران نباشید. اگرچه باید عرض کنم که این محله به خاطر داشتن مراکز تجاری و تفریحی و آپشن های متمایزش در شهر تهران، در بعضی مواقع حجم ترافیک سنگینی دارد.

امکانات محله

از نظر جامع بودن انواع شرایط برای یک زندگی با آرامش در شهر شلوغی مانند تهران، خیابان باربری فرشته بهترین ک مناسبترین گزینه است. شما برای نیاز هایتان با برترین مراکز شهر مواجه هستید. از مراکز ورزشی، آموزشی تا تفریحی و تجاری. بودن پاساژها های مختلف و مال‌های وسیع و شیک در محله الهیه و خیابان، علاقه مندان بسیاری را به طرف این محله جلب کرده است. در حوالی خیابان به محله شمیرانات نیز نه فقط آب و هوای مطلوبی را به این محله بخشیده، بلکه این محله را از نظر امکان دسترسی به ییلاقات نیز بی نیاز کرده است. کافه و رستوران‌های شیک و مخصوص شهر تهران را نیز می‌توانید در محلی مانند خیابان فرشته مشاهده نمایید.

گردشگری

خیابان باربری فرشته با خصوصیات شگفت انگیزش یکی از محلاتی است که بنظرم همه بایستی یک بار در آن به گردش بپردازند. با این وجود، این منطقه دارای اماکنی است که محبوبیتش را چند برابر می کند. مال‌های شیک و بزرگی مانند سام سنتر و کویین سنتر در این محله وجود دارند که بصورت روزانه افراد بسیاری به سپری کردن وقت فراغتشان در آن‌ها می پردازند. کافه‌ها و رستوران‌های باکلاس یا فودکورت سنترها نیز، طرفداران بسیاری در این میان دارند. بعضی از موزه‌هایی هم که در محله الهیه و خیابان وجود دارند، گیرایی فوق العاده ای برای عموم دارند. این موزه ها عبارت اند از: موزه موسیقی ایران، دکتر حسابی و… . سفارت‌های قرار گرفته در این محله نیز باغ‌های جذابی را دارند، مانند باغ سفارت ترکیه یا آلمان.

باربری فرشته

باربری فرشته تمام تلاشش این است که کلیه مراحل را به صورت کاملا استاندارد برایتان انجام دهد، یکی از کارهایی که در هنگام اثاث کشی خیلی مهم است بسته بندی وسایل و اثاثیه است. بسته بندی، راهکار ها و قواعد خودش را دارد که با درنظرگرفتن این اصول از صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری خواهد شد. پیشنهاد می شود بمنظور بسته بندی از یک شرکت خدمات باربری درخواست کمک کنید تا هم وقتتان گرفته نشود و هم درهزینه باربری صرفه جویی کنید و همچنین یک بسته بندی طبق قاعده داشته باشید. باربری پیش از حمل و نقل هزینه جابجایی را برایتان ارزیابی می کند تا مطلع باشید .
کارکنان باتجربه شرکت پیک بار در باربری با استفاده از برترین تجهیزات کلیه اثاثیه شما را به شکل کاملا ماهرانه بسته بندی خواهند کرد. در صورتیکه خودتان تمایل به بسته بندی دارید صلاح است وسایل موردنیاز مثل انواع چسب ها، نایلون، نخ های بسته بندی، کارتن ها و کیف های ویژه و ظروف مخصوص غذا را فراهم کنید.مسلما باربری با برخورداری از چندین سال سابقه در خصوص شیوه های گوناگون بسته بندی، امنیت بار و حمل و نقل بار به شما ضمانت می دهد.

باربری فرشته
باربری فرشته

اتوبار فرشته

باربری فرشته اسمی آشنا در خصوص باربری دارد تنها لازم است درخواست همیاری از ما داشته باشید و یافتن نمایندگی های باربری پیک بار کار راحتی است، باربری پیک بار را در گوگل جستجو کنید و در هر محله ای از تهران که باشید ما کامیون را برای سرویس دهی آماده می کنیم، چراکه کامیون باربری پیک بار مخصوصا نمایندگی باربری معروف به رنگ ویژه ای است، با این حال شما یک محل نزدیک به ما را پیدا خواهید کرد، به ویژه با دانستن این مورد که ما با شرکت های خصوصی نیز کار خواهیم کرد.

بسته بندی در باربری

باربری فرشته با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده از روش های جدید و مناسب برای بسته بندی وسایل شما استفاده می کنند، باربری باکس ها و جعبه هایی را به کار می برد که مطابق ابعاد وسایز وسایل شما باشد و برای محکم کاری آن ها از چسب و طناب ویژه بسته بندی بهره می برد تا با فکری راحت اثاث کشی کنید و اندازه صدمات احتمالی را به کمترین حد برسانیم.
باربری در زمان بسته بندی تلاش می کند تمام نکات ایمنی را در نظر بگیرد تا صدمه ای به اثاثیه شما وارد نشود،  باربری فرشته از کارتن های چند سطحی بمنظور بسته بندی بهره می برد، همینطور کلیه وسایل شما را با نایلون حبابی بسته بندی می کند که در زمان حمل و انتقال خسارتی به اثاث شما وارد نشود.

باربری فرشته
باربری فرشته

باربری در فرشته

باربری فرشته برای بسته بندی لوازم مهم و حساس مثل وسایل تزئینی گلدان و … کارتن های نخست هم سایز با لوازم ی مد نظر و 5 سطحی استفاده می کنند و سپس کناره های این لوازم را با پارچه و روزنامه پوشش دهی می کنو و اگر جای خالی وجود داشته باشد آن را کامل می کند، باربری نیز شما را برای یک بسته بندی خوب مشاوره می دهد و هم آماده است است کلیه وسایلتان را بسته بندی کند.

اثاث کشی خانه در اتوبار فرشته

کاملا واضح است که حمل و نقل و اثاث کشی می تواند موجب نگرانی و دلهره شود ولی باربری فرشته شما را همیاری می کند تا از نگرانی شما شما کم بشود. با 96% از مشتریان باربری تهران که ما را به فامیل خود دعوت می کنند می توانید ما را به عنوان یک شرکت مطمئن معرفی کنید و ما را به دوستان خود پیشنهاد کنید.

اتوبار فرشته
اتوبار فرشته

اتوبار فرشته از راهکار های خوبی برای باربری راحت تر استفاده می کند، احتمالا می دانید که اثاث کشی در آپارتمان اندکی دشوار تر می باشد و باربری فرشته با استفاده از برنامه ریزی خوب و نظارت وضعیت و استفاده از متخصصان باهوش و کاربلد، کار را برای شما راحت تر می کنند.


 

آیا پیک بار از بیمه، استفاده می کند؟

بله حتما همینطوره، شرکت ما کلیه لوازم شما را به طور جامع بیمه می کند تا اگه اتفاقی افتاد به آسانی برایتان جبران کند.

آیا شرکت پیک بار ، سرویس بسته بندی هم داره؟

بله ، شرکت ما با بهره گیری از یک مجموعه حرفه ای بسته بندی وسایل منزل به طور کاملا ماهرانه ، اثاثیه منزل / اداره / شرکت و کالا شما را بسته بندی می کند.

شرکت پیک بار، به جز باربری فرشته کجا نمایندگی داره؟

باربری پیک بر، تمام نقاط شمال ، غرب ، جنوب و شرق تهران را خدمات رسانی می کند و در تمام طول مدت شبانه روز آمادگی ارائه خدمات باربری را دارد.

بنظرتون وقت مناسب برای اثاث کشی کی هست؟

وقت مناسب برای اثاث کشی منزل ابتدای روز می باشد و همینطور عصر تا قبل از غروب آفتاب چراکه حجم ترافیک در این ساعات پایینه.

Rate this post