پیک بار

باربری جردن

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری جردن اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد جردن

باربری جردن در دوران پهلوی از دکتر ساموئل مارتین جردن، موسس دبیرستان البرز و مدرسه آمریکایی دخترانه تهران، الهام گرفته شد. دکتر تا سال ۱۳۱۹ رئیس مدرسه بود و بعد از آن به آمریکا برگشت. پس از انقلاب اسم این خیابان از جردن به آفریقا عوض شد و در نتیجه در آذرماه سال ۱۳۹۳ بعد از مرگ نلسون ماندلا(رهبر آفریقای جنوبی) اسم این خیابان به نلسون ماندلا عوض شد. اما هم چنان خیلی از افراد اسم این خیابان را به اسم قدیمی می شناسند.

لوکیشن

لوکیشن این محله به نوعی است که از سمت شمال به الهیه از سمت جنوب به همت از سمت شرق به بزرگراه مدرس و از سمت غرب به خیابان ولیعصر متصل می شود، لوکیشن خوب محله باعث شده در راه خیابان‌ های مهم شهر واقع شود همین کار در رفت و آمد و امکان دسترسی آن واقعا نقش مهمی ایفاده کرده است.مسیر های تردد به این محله بزرگراه‌ های مدرس، میردادماد، حقانی، همت و رسالت است. همینطور خیابان‌ های والی نژاد، میرداماد، صانعی در این محله واقع شده اند.

باربری جردن
باربری جردن

سرای محله

این موسسه آموزشی و فرهنگی که به سرای محله امانیه مشهور است در خیابان آفریقا، خیابان سعیدی، نبش مهرداد قرار گرفته است این موسسه محیط آموزشی واقعا خوبی مثل باشگاه ورزشی مهد کودک و… دارد در صورتیکه در این محله زندگی می کنید بهتر است حتما گذری در این مکان داشته باشید.

ایستگاه مترو

ایستگاه‌ مترو حقانی قرار گرفته در جنوب شرقی و ایستگاه مترو میرداماد موجود در بلوار میرداماد نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله باربری جردن هستند از سمتی اتوبوس‌های BRT، امکان تردد به خیابان را برای عموم ساده تر کرده است. اما به صورت کلی محله  با داشتن اماکن تجاری و اداری متعدد و تعدادی سفارت‌ خانه‌، تردد را برای عموم اندکی سخت کرده و از طرف دیگر حجم ترافیک سنگین و محدودیت جای پارک در این محله وجود دارد.

مراکز خرید

این محله به جز وجود فروشگاه زنجیره ای رفاه و مغازه های بزرگ و کوچک برخوردار از تعدادی پاساژ با برندهای متنوع می باشد. برای مثال ساختمان نگین آفریقا، سرخه بازار، بازار بزرگ میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، مرکز خرید اسکان، پاساژ آسیا، مرکز خرید گاندی، مرکز خرید گلشهر، مرکز خرید مدرن الهیه و کوئین سنتر جزء مراکز خرید قرار گرفته در این محله می باشند.

سفارت های موجود
علی رقم امکان دسترسی و برج های شیک و با شکوه و همینطور شرایط آب و هوایی خوب یکی از عوامل پر طرفدار بودن محله ، بودن میزان بسیاری سفارت خانه در این محله و همینطور محلات حوالی آن هست. سفارت هایی مثل سفارت مکزیک، سفارت عمان، سفارت اروگوئه، سفارت کنیا، سفارت قطر، سفارت سوریه، سفارت سودان، سفارت بحرین، سفارت جمهوری لهستان، سفارت کویت، کنسولگری ایتالیا و سفارت جمهوری یونان در باربری جردن قرار دارند؛ سفارت هایی چون سفارت فیلیپین، سفرت نیجریه، سفارت بنگلادش و… در نزدیکی این منطقه قرار دارند.

جاهای تفریحی

با وجود اینکه ساختار این محله اغلب مسکونی و ادارای است و خانه های ویلایی در آن کم به چشم می خورد اما همان خانه های ویلایی ساختار سنتی خود را نگه داشته اند و به جایی قدیمی مبدل شده است. یکی از همین مکان ها (کاخ ) است. مسئله ی جذاب در خصوص این محله این هست که این محله برخوردار از کوچه‌ های شمالی متعددی می باشد که اسم آنها از کتاب گلستان سعدی الهام گرفته شده، از سمت دیگر آپارتمان های اداری با اهمیت و مطرح مثل ساختمان ریاست جمهوری، موزه امام علی، کتابخانه ملی و … تمام اینها در محله قرار گرفته اند.

اماکن درمانی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تندیس واقع در بلوار نلسون ماندلا خیابان تندیس است این بیمارستان برخوردار از ۶۴ تخت بیمارستانی در ۹ طبقه می باشد.از سایر اماکن درمانی موجود در محله و محدوده اطراف آن می توان مرکز جراحی مریم، بیمارستان شهید هاشمی نژاد (دریانی)، بیمارستان محب مهر، بیمارستان دی، بیمارستان چشم رازی، آزمایشگاه پزشکی، داروخانه ، آزمایشگاه مسعود، داروخانه درمانگر، آزمایشگاه نیلو و داروخانه جهان کودک را نام برد.

طبیعت گردی

این باربری جردن به دلیل سنتی بودن آن، حتی با وجود پیشرفت فوری برج‌ سازی، همچنان نیز برخوردار از کم و بیش خانه‌های ویلایی با همان شکل قدیمی است که از جذاب ترین آنها میشود به “کاخ ” اشاره کرد. حتی این محله کوچه‌های شمالی متعددی دارد که اسم آنها از کتاب گلستان سعدی برگرفته شده است. از بوستان های متعدد دیدنی تهران، رعنا، نوروز، خشایار، سیمرغ و … می باشد که در این محله واقع شده اند و بمنظور سپری کردن اوقات استراحت اهالی محله مورد توجه است. همینطور مراکز تجاری مثل مرکز خرید آسیا، الهیه، نگین آفریقا، بازار بزرگ میرداماد و سرخه بازار، ساختما‌ن‌ های اداری با اهمیت مثل ساختمان ریاست جمهوری، موزه امام علی، کتابخانه ملی و … در این منطقه قرار دارد که منجر به مکان خوبی برای زندگی یا حتی سپری کردن وقت استراحت به حساب می آید.

باربری جردن

در صورتیکه در جستجوی یک باربری مطرح و همینطور قابل اعتماد در این منطقه هستید، باربری پیک بار باربری جردن مطمئنا مناسبترین خدمات حمل اثاثیه را به شما عرضه می کند. سرویس های بسته بندی اثاثیه اتوبار جردن، کارتن های اثاث کشی، کارتن رگال دار برای لباس، فوم ضربه گیر، نایلن های حباب دار و سرویسهای شخصی اثاث کشی خدماتی هستند که پیک بار برای باربری جردن عرضه می کند.

باربری جردن
باربری جردن

خدمات عرضه شده از شرکت پیک بار:
در حال حاضر به خاطر گران بودن قیمت اثاث و لوازم منزل و بزرگ بودن آن ها کلیه کار های مرتبط به جابجایی امری سخت و نگران کننده ای می باشد. بنابراین افرادی که مسئول جابجایی آنها هست بایستی تخصص های خاصی داشته باشند.
مثالی از خدمات عرضه شده شزکت پیک بار :
بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل :
بسته بندی یکی از با اهمیت ترین مراحلی هست که بایستی در امر باربری جردن کاملا به آن دقت شود و به صورت عالی صورت گیرد. تا لوازم و اثاثیه مشتری آسیبی نبیند . شرکت پیک بار پتانسیل و وسایل مورد نیاز بمنظور جابجایی و انتقال کلیه لوازم شما را دارد . مجموعه مجرب جابجایی بار باربری جردن شرکت پیک بار وسایل را به صورت صحیح در بسته بندی های ویژه با در نظر گرفتن سایز و مدل لوازم قرار خواهند داد به گونه ای که مشتریان گرامی دغدغه شکستن لوازم خود را نداشته باشند .
وسایل نقلیه موجود در شرکت پیک بار بمنظور حمل بار :
شرکت پیک بار متخصصانی را بمنظور ارائه مشاوره به مشتریان در خصوص انتخاب اتومبیل مناسب برای اثاث کشی استخدام کرده است . که با اندازه اثاثیه و وزن بار مدل ماشین مورد احتیاج شما را پیشنهاد می کنند . از قبیل وانت بار – نیسان – کامیون یا خاور و….
خوبی ها و سرویس های مخصوص ماشین های باربری جردن :
۱* داشتن ماشین های مطمئن ، مرغوب و مجهز
۲* همه کامیون های شرکت پیک بار سقف دار می باشند.
۳* کلیه خودرو ها از ضربه گیر بمنظور پیشگیری از صدمات به بار بهره گیری می کنند.
۴* ماشینی مناسب با اندازه و مدل بار برای مشتری اعزام خواهد شد.

باربری جردن
باربری جردن

اتوبار جردن

تیم متخصص شرکت پیک بار باربری جردن مسئولند که زمان رسیدن بار به مقصد کلیه اثاث را به شکل مطمئن در محل مد نظر با چیدن اصولی و صحیح شروع به کار تخلیه کنند تا خشنودی مشتری را به ارمغان آورده باشد .
شرکت پیک بار مهم ترین هدفش جذب خشنودی مشتریان از کلیه مراحل کاری می باشد و به صورت شبانه روز آمادگی ثبت سفارش های شما دوستان را دارد که به آسانی قادر هستید از طریق تلفن یا تماس با مشاوران پیک بار اتوبار جردن از سرویسهای آن بهره مند شوید .

باربری در جردن

باربری جردن یکی از مطرح ترین و برترین باربری تهران است . باربری جردن شامل باربری منطقه شمال تهران است که این باربری همواره سعی دارد که با افزایش مرغوبیت و با برترین شکل به مشتریان گرامی در خصوص جابجایی بار و باربری خدمات رسانی کند. بمنظور حمل و نقل‌اثاثیه منزل این امکان را دارید که با متخصصان ما تماس حاصل فرمائید و آن ها شما را راهنمایی می کنند.

کارکنان اثاث کشی

اتوبار جردن
اتوبار جردن

کارکنان باربری جردن کاملا کار بلدند تا در تایم اثاث کشی قادر باشند برترین خدمات را به شما عرضه دهند. کارکنان شرکت پیک بار در باربری جردن محله  واقعا مجرب و خوش برخورد و صد البته متخصص هستند. یکی از مسائلی که در زمان اثاث کشی ممکن است تاثیر به سزایی داشته باشد و روی شما نیز موثر باشد رفتار و اخلاق کارکنان است . ما همیشه سعی داشته ایم تا کارکنان خوش رو را استخدام کنیم و با آموزش آنها سرویس هایی مناسب را به شما عزیزن عرضه کنیم. مواردی که در هنگام حمل و نقل اثاثیه واقعا مهم است حال روحی و روانی است که شما در آن حضور خواهید داشت. بمنظور داشتن یک اثاث کشی راحت ما از مجموعه ای کار آزموده بهره می بریم . شما این امکان را دارید که اطمینان داشته باشید که هیچ گونه مسئله ای از نظر کارکنان اثاث کشی نخواهید داشت.


 

سرویسهای بسته بندی پیک بار چجوری انجام میشه ؟

مجموعه متخصص پیک بار با استفاده از کارتن‌های متنوع، فوم های ضربه گیر و سلفون به موقعیت شما می آیند و هر وسایلی از منزلتان که نیاز به بسته بندی داشته باشد را به شکلی استاندارد و خوب بسته بندی کرده تا نگرانی و دغدغه ی شما در خصوص صدمه و خط و خَش به اثاث خود در زمان باربری را کاهش دهند.

هرموقع از شبانه روز که بخوام می تونم درخواست نیرو داشته باشم؟

بله، باربری پیک بار با چندین سال سابقه کاری آماده ارائه خدمات در هر زمانی از شبانه روز و هر موقع که شما بخواهید، می باشد.

آیا باربری پیک بار قابل اعتماد و تضمینی هست؟

در پایان وسایل شما بی هیچ صدمه ای و ذره ای خَش و سالم به مقصد خواهد رسید. و کلیه این برنامه ها با زمانبدی درست و منطقی متخصصان حمل اثاثیه صورت می گیرد.

آیا شرکت پیک بار حمل و نقل به شهرستان را نیز انجام می دهد؟

باربری پیک بار تهران با چندین سال سابقه کاری در حوزه حمل و نقل بار و اثاثیه منزل آمادگی حمل و نقل از تهران به شهرستان و برعکس دارد.