پیک بار

باربری مجیدیه

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری مجیدیه اسباب کشی در تمامی مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله ای در مورد مجیدیه

باربری مجیدیه بیوگرافی محله تهران
محله یا محله استاد حسن بنا به محله ارامنه مشهور است و قابلیت دسترسی خوبی دارد . این محله توسط بزرگراه رسالت به دو بخش شمالی و جنوبی قسمت شده است و نکته‌ جالب اینجاست که هر یک شامل یک منطقه از شهرداری تهران می‌شوند. باربری مجیدیه از سمت شمال با بزرگراه شهید زین‌الدین و از سمت جنوب با مسیل باختر هم جوار است، درضمن همسایه شرقی خیابان کرمان و همسایه غربی آن بزرگراه صیاد شیرازی است. به واسطه بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. نکته قابل ذکر در باره این محله تفاوت منطقه است، باربری مجیدیه بدین گونه که شمالی شامل منطقه ۴ و جنوبی شامل منطقه ۸ شهرداری تهران به شمار می‌آید.

باربری مجیدیه
باربری مجیدیه

ساختار محله
محله جزو مناطق خیلی قدیمی نیست، برا این اساس بنای قدیمی و سنتی چندانی ندارد و حدودا کلیه یادگار های آن عبارت است از یک آسیاب، باغ عین الدوله و حمام های تاریخی با گذشت زمان خراب شده‌اند. باربری مجیدیه مسئله مهم در خصوص محله دسترسی تقریبا خوبی است که وجود دارد و همین مورد آن را به یکی از محله های پر جمعیت استان تهران مبدل کرده است. هم اکنون پیشرفت ساختمان سازی در زیاد است و برعکس محله های غرب تهران، در این محله میشود آپارتمان‌هایی با مساحت کم هم پیدا کرد. بطور کلی ساختار موجود آپارتمان‌های نو ساخت و چند طبقه است.
خیابان های اصلی
باتوجه به مطالب گفته شده در ابتدای متن، محله‌ اتوبار مجیدیه دارای دسترسی بسیار مناسبی است و جزو محله های خوش مسیر محسوب میشود. باربری مجیدیه شمالی اگر از خودروی شخصی استفاده میکنید، به سه بزرگراه رسالت، زین الدین و صیاد شیرازی دسترسی بسیار خوبی خواهید داشت. در خصوص بهره گیری از وسایل حمل و نقل عمومی هم بایستی عرض کنم که دو ایستگاه نزدیک به محله مجیدیه، ایستگاه‌های خواجه عبدالله و صیاد شیرازی هستند. باربری مجیدیه جنوبی باتوجه به اینکه ایستگاه گلبرگ نیز برای ساکنین قسمت شرقی محله مجیدیه خوب است. بی ارتی های خط پایانه آرژانتین به سمت پایانه علم و صنعت که از بزرگراه رسالت عبور میکند هم در این محله ایستگاه دارند و کار انتقال مسافران را آسان کرده‌اند. در رابطه با استفاده از تاکسی هم لازم است بدانید که از دو ایستگاه میدان رسالت و چهارراه پاسداران به این محله تاکسی وجود دارد.
مراکز آموزشی و فرهنگی
اسم‌تعدادی از مراکز آموزشی عبارت اند از:
مدرسه آرارات ، ۱۶ متری دوم ، مجیدیه بار جنوبی ، شهید اثنی عشری جنوبی
مدرسه خداقلی بالاتر از میدان بهشتی، خیابان عبدی
مدرسه شهید منتظری بنا شده در شمالی، خیابان منصوری، خیابان ابراهیمی
مدرسه دانشپوردر ۱۶متری دوم شمالی.خیابان ابراهیمی
مدرسه مهدیه ریحانه انبی در شمالی.خیابان استاد حن بنا. کوچه جلال
مدرسه امانت واقع در خیابان ریحانی. بلوار سامان
مدرسه برادران مظفر واقع در ۱۶ متری دوم شمالی. خیابان طالبی
مدرسه راه فاطمه در ۱۶ متری دوم شمالی. باربری مجیدیه بلوار بیژن نبش گلستان ۸
همینطور دانشگاه علمی کاربردی در خیابان کرد، خیابان نهاندوست مقرر شده. دوستداران زبان انگلیسی هم میتوانند از موسسه سپهر در شمالی، میدان ملت، موسسه زبان انگلیسی کوشش نرسیده به میدان ملت، آموزشگاه زبان آرمنیان موجود در جنوبی، ۱۶ متری دوم بهره مند شوند.

اتوبار مجیدیه
اتوبار مجیدیه

مراکز خرید اصلی
مرکز خرید دنیای نور در همسایگی بزرگراه رسالت یکی از وسیع ترین مراکز خرید در است. خیابان‌های مهم این محله هم دارای تعداد بسیاری از فروشگاه های گوناگون هستند باربری مجیدیه جنوبی که همه نیازهای اهالی محله را تامین می‌کنند. از فروشگاه‌های لباس گرفته تا مکانیکی ها و مغازه های تعمیرگاه اتومبیل. همینطور مردم بمنظور خرید خوراک روزمره خود می توانند از بازار میوه و تره بار روبه روی ورودی پارک مجیدیه استفاده کنند. از دیگر مراکز بااهمیت برای خرید احتیاجات روزمره فروشگاه شهروند موجود در بزرگراه رسالت، خیابان منصوری است.

اتوبار مجیدیه

اتوبار مجیدیه مساجد و حسینیه های موجود
مساجد این محله عبارت اند از: مسجد قمر بنی هاشم در خیابان ۱۶ متری دوم، خیابان خانعلی، مسجد چهارده معصوم در خیابان شهید هدایتی، مسجد الهادی موجود در ریحانی، خیابان صباح غربی. همینطور دو حسینیه علی اکبر مقرر در جنوبی و حسینیه ولیعصر موجود به عنوان مراکز مذهبی این محله به شمار می‌روند. باربری مجیدیه شمالی در ضمن کلیسای گریگور لوساووریچ در خیابان شانزده متری اول، کوچه جمشید رویان از دیگر مرکزهای مهم مذهبی مجیدیه بار محسوب می شوند.
کلینک درمانی
از مراکز درمانی می توان به مرکز درمان سومصرف مواد محیا موجود در اتوبان رسالت، خیابان استاد حسن بنا جنوبی. روبروی بانک پاساگارد، درمانگاه سیدان در خیابان جانبازان غربی، خیابان حیدری. درمانگاه همایون واقع در خیابان جانبازان غربی، خیابان جانبازان اشاره کرد. باربری مجیدیه درضمن داروخانه‌های این محل نیز عبارت اند از: داروخانه مرکزی رسالت موجود در ۱۶ متری دوم، روبه روی کوچه طالبی، داروخانه ملت نبش کوچه عبدی و داروخانه چهارده معصوم در خیابان هدایتی.
مکان های دولتی
مراکز دولتی این محله به جز بانک‌ها و دفاتر خدمات پستی میتوان کلانتری ۱۹۰ مجیدیه بار و آموزش و پرورش منطقه ۴ واقع در بزرگراه رسالت، نبش خیابان کرمان شمالی را نام برد.
باربری مجیدیه تهران
درصورتیکه در جستجوی اثاث کشی بدون مشکل، مرتب و با هزینه مناسب هستید ، پیشنهاد ما به شما بهره گیری از خدمات است.
همه ما میدانیم که جابجایی و حمل و نقل اثاثیه تا چه حد مهم است، پس باید شیوه های ویژه ای بمنظور جابجایی آن ها وجود داشته باشد تا صدمه ای به آن ها وارد نشود.
جریان حمل و نقل مبلمان و اثاثیه یکی از اساسی ترین و دشوار ترین کارهایی است که انجام می شود. جابجایی مبلمان و لوازم مستلزم تکنیک و مهارت هایی ست که تیم مبلمان دارند.
باربری مجیدیه پروسه تفکیک و تعبیه اسباب و اثاثیه از پروسه های با اهمیتی است که کارشناسان مجرب بایستی بمنظور ایمنی اسباب و اثاثیه از هر نوع شکستگی که احتمالا هنگام حمل و نقل ، اتفاق میفتد جلوگیری کنند.
برای پیشگیری از صدمات ناشی از پروسه حمل و نقل غلط ، باید از یک شرکت متخصص و حرفه ای در این زمینه که برخوردار از شیوه های مخصوص در خصوص چگونگی حمل و نقل صحیح است ، اتوبار مجیدیه بهره مند شوید.
اگر وقت کافی و توانایی انجام پروسه جابجایی مبلمان را به تنهایی ندارید، پیشنهاد من بهره گیری از خدمات هست.
باربری مجیدیه


شرکت مجرب حمل و نقل
شرکت با چندین سال سابقه در خصوص حمل و نقل اسباب و اثاثیه ، ضمانت می دهد که لوازم با تمرکز بالا، بسته بندی شده و با فکری آسوده جابجا می شوند.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده که موقعیت های متعددی پیش بیاید که احتمالا شما را برای برگزیدن یک شرکت مجرب برای دریافت خدمات حمل و نقل اثاثیه در داخل خانه، آپارتمان یا مجتمع ها دو دل کند.
هر مرحله از جابجایی اسباب و اثاثیه همراه با سختی و عملکرد آن است ، اما زمانی که به حمل و نقل اثاثیه با یک تیم حرفه ای وابسته باشید ، می توانید جابجایی اثاثیه ها را بدون فشار و سختی به پایان برسانید. باربری مجیدیه ضمن اینکه بسیاری از مشتریان به سرویس های جابجایی حرفه ای این بابری اطمینان کرده اند. زمان حمل و نقل اسباب و اثاثیه نیاز است که از سرویس های یک شرکت حمل و نقل معتمد و متخصص و با تجهیزات کامل و مدرن بهره مند شوید. شرکت حمل و نقل اثاثیه ، جابجایی اثاثیه را با تمرکز بسیاری انجام می دهد تا از مشکلاتی که باعث صدمه دیدن اسباب و اثاثیه می شود پیشگیری کند.
باربری مجیدیه تهران پیک بار

شرکت حمل و نقل کلکسیون جامعی از سرویس های حمل و نقل را عرضه می نماید و علاوه بر خدمات بسته بندی ، اتوبار مجیدیه جابجایی و مراقبت از اثاثیه ، سرویس های متنوعی را به شما ارائه می دهند تا بتوانید بر نگرانی های خود مسلط باشید.
پرسنل شرکت حمل و نقل باربری مجیدیه انواع لوازم و اثاثیه را با بهترین کیفیتی که تصورش را کنید جابجا می کند. این شرکت با داشتن سابقه کاری و علم کافی در این زمینه، انواع  مبلمان و اثاثیه را خیلی سریع و با ضمانت بالا جابجا می کند.
این وسایل نقلیه مخصوصی برای اسباب و اثاثیه های مختلف (ابعاد و اندازه گوناگون) در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. باربری تهران همانطور که میدانید بعضی از لوازم هستند که از نسبت به باقی وسایل حساس ترند، برخوردار از کارکنانی کاربلد هست که بلدند چگونه اسباب و اثاثیه ها را از مبدا بارگیری کنند و آن ها را صحیح و سالم به مقصد برسانند.

مجیدیه بار
مجیدیه بار

از آپشن های این عرضه خدمات بسته بندی و تخلیه کامل منزل مشتریان محترم است تا اعتماد شکل بگیرد و روال حمل و نقل بی دردسر و بدون نگرانی انجام شود. خدمات طوری مدلسازی شده اند که حرکت را تاثیر گذار می کند.
خدمات حمل و نقل اسباب و اثاثیه در باربری مجیدیه ایمن و قابل اعتماد است و این کار با استفاده از تجهیزات مدرن حمل و نقل انجام می شود. شما می توانید بدون احتیاج به پیگیری نسبت اطمینان حاصل کنید ، حمل و نقل مبلمان و اسباب و اثاثیه به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

4.9/5 - (10 امتیاز)