پیک بار

باربری مرزداران

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری مرزداران اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد مرزداران

باربری مرزداران مطمئنا یکی از محلات پرطرفدار و معروف واقع در شمال غرب شهر تهران است. این محله در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله همانند سایر محله های غرب تهران نظیر فردوس غرب، فردوس شرق، شهرزیبا،جنت آباد شمالی و….میان تهرانی ها دارای معروفیت بسیاری است. این منطقه بلواری دقیقا به این اسم دارد که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی وصل می کند. درصورتیکه می خواهید در این محله زندگی کنید لازم است که این منطقه را بشناسید.

ساختار محله

این محله به خیابان‌ های بزرگ و عریض مشهور است. بیشتر خانه های این محله در قدیم به شکل ویلایی همراه طبقات کمی بوده اما در حال حاضر با بیشتر شدن تعرفه ها، خانه‌های ویلایی به برج‌های مسکونی و تجاری مبدل شده اند. در نهایت آپارتمان ‌های بیشتر تازه ساخت در این محله بیشتر مشاهده می شود. رینج قیمت در این محله تقریبا زیاد است. بیشتر محبوبیت این محله به خاطر بودن شهرک‌ های آپارتمانی نسبتا تازه ساخت و لوکس است .شهرک هایی مثل شهرک ژاندارمری که در وسط محله واقع شده که یکی از شهرک‌ های قدیمی این محله به‌ شمار می رود که پیشینه آن به دوره محمدرضا پهلوی باز می گردد.از سمت دیگر شهرک آزمایش که نهاد مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران در آن قرار گرفته است در بخش شرقی بلوار واقع شده است.شهرک فرهنگیان نیز در این محله وجود دارد.

باربری مرزداران
باربری مرزداران

امکان دسترسی و خیابان های مهم

از جاییکه که این محله در بین بزرگراه‌ها قرار گرفته است کاملا عادیه که امکان دسترسی به آن با ماشین شخصی آسان باشد. این منطقه از سمت شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری از سمت غرب به بلوار یادگار امام از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه جلال آل احمد منتهی می شود. این محله ایستگاه مترو ندارد ولی ایستگاه BRT دارد.

موسسات آموزشی و فرهنگی محله

این منطقه برخوردار از موسسه های متعدد زبان خارجی مثل موسسه زبان سپهر در بلوار – خیابان نارون، مدرسه زبان پازوکی موجود در خیابات پوریا (کاوسی)، موسسه زبان تایم…است. این محله برخوردار از موسسه موسیقی نیز می باشد. کتابخانه کانون اجتماعی جوانان که قرار گرفته در چهارراه بزرگراه اشرفی اصفهانی است.کتابخانه اشرفی اصفهانی که در اول بلوار باربری مرزداران واقع شده است و همینطور کتابخانه ۲۴ ساعته که در خیابان ابوالفضل قرار دارد. از سمت دیگر مدارس و اماکن آموزشی بسیاری نیز در این محله وجود دارد که احتیاجات آموزشی اهالی آن را تامین می‌کند مدارسی مثل:
۱.پیش‌دبستانی‌ میلاد موجود در خیابان – خیابان گلها
۲.دبستان دخترانه دولتی شهدای هویزه قرار گرفته در بلوار اشرفی اصفهانی- بلوار
۳.دبیرستان و پیش‌دانشگاهی پسرانه غیرانتفاعی مکتب‌الجواد قرار گرفته در بلوار اشرفی اصفهانی
۴.راهنمایی پسرانه غیرانتفاعی معین موجود در بلوار اشرفی اصفهانی
۵. دبیرستان نمونه دولتی دخترانه شایستگان
۶. مهدکودک باغ بازی

اماکن مذهبی شناخته شده

مسجد امیرالمومنین قرار گرفته در این محله یکی از مساجد مهم غرب تهران بمنظور اجرای مجلس ترحیم است. مسجد حضرت ابوالفضل موجود در اشرفی اصفهانی- این منطقه مسجد عطاء الله اشرفی اصفهانی جزء سایر مساجد معروف در این محله محسوب می شود.

مراکز درمانی محله پرطرفدار

مرکز درمانی و جراحی بهار در این محله قرار گرفته است. از سمت دیگر درمانگاه ثامن الحجج در حوالی این محله قرار گرفته است و نبش خیابان درخشان موجود در اشرفی اصفهانی است. از سویی دیگر شمار داروخانه‌ های این محله به حد کافی و لازم است. از میان آنها می توان داروخانه مرکزی در پایان خیابان اسلامیان ، داروخانه دکتر شاه‌آبادی قرار گرفته در بلوار ، داروخانه اکبری راد ، داروخانه دکتر نیک‌پیکران، داروخانه مرتضی اشرفی و داروخانه ودراگ استور و… را نام برد.

مراکز شاخص دولتی

این محله برخوردار از تعدادی بانک نظیر بانک سپه، بانک پارسیان، بانک تجارت، بانک ملت و…. از سمتی دیگر دستگاه آب و فاضلاب در حوالی محله یعنی بزرگراه اشرفی اصفهانی و خیابان شهید محمد حسن بیدکی واقع شده است. از سویی دیگر باربری مرزداران برخوردار از تعدادی دفتر اسناد رسمی و بیمه می باشد. همینطور فرماندهی انتظامی تهران گسترده (معاونت اجتماعی مرکز مشاوره و آرامش در اشرفی اصفهانی، بالاتر از این منطقه قرار دارد.

اماکن تفریحی و ورزشی محله

باربری مرزداران
باربری مرزداران

باتوجه به مواردی که در قسمت بالا عرض کردم، بلوار  با بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی و بزرگراه حکیم همجوار است. لذا از بزرگراه حکیم به آسانی این امکان را دارید تا ویوی دیدنی از پارک پردیسان را تماشا کنید.از سمتی دیگر در خود محله مجتمع ورزشی آمنه که مخصوص بانوان است قرار گرفته و باشگاه پینت بال هم یکی از اماکن تفریحی معروف این محله است. در خصوص بوستان های قرار گرفته در این محله می شود بوستان‌های معروفی مثل بوستان شهرک هما که در شهرکی به همین اسم هست را نام برد از سمتی دیگر بوستان کریمی موجود در خیابان گل‌ها جزء اماکن تفریحی این محله به حساب می آید.

باربری مرزداران

انجام تمام کار های مرتبط با جابجایی بار مرزداران ، سرویس های بسته بندی و اثاث کشی به صورت ماهرانه ، اعزام اتوبار و باربری بواسطه ی مجموعه کار آزموده محله را از ما درخواست کنید. شما این امکان را دارید با نمایندگی اتوبار مرزداران تماس حاصل فرمائید تا فقط در ۱۵ دقیقه ماشین و سرویسکاران مجرب به محل زندگی شما فرستاده شوند.
پیک بار تهران با مجموعه ای حرفه ای و سالها سابقه کاری در خصوص اثاث کشی در تهران به شکل شبانه روزی آمادگی سرویس دهی به شما مشتریان عزیز هستند. شما مشتریان گرامی و اهالی محترم محله بمنظور اتوبار و باربری این امکان را دارید که در کل شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته با شماره های درج شده در سایت بمنظور دریافت مشاوره رایگان و گرفتن وقت تماس حاصل فرمائید.

سرویس های باربری مرزداران شرکت پیک بار

جابجایی بار تخصص و قواعدی و در نتیجه تمرکز و رعایت نکات ایمنی بمنظور حفظ سلامت بار شما بواسطه ی متخصصان پیک بار در مرزداران در نمایندگی باربری صورت میگرد. کلیه مجموعه ای که برای این کار استفاده شده کار بلد هستند. و تجربه چندین سال کار در این حوزه دارند.
نظارت و کادر و کارکنان شرکت پیک بار با وظیفه شناسی بسیار برای باربری مرزداران به شما ضمانت می دهد که از جدید ترین و بهترین لوازم و قواعد استفاده می کند و با ایمنی جامع لوازم واثاثیه شما را با بهره گیری از باربری کامل به محل مورد نظرتان انتقال می دهد تا مشتریان هیچ دغدغه و استرسی از این بابت نداشته باشند. چندین سال سابقه کار عالی و مشتریان خشنود تیم پیک بار شاهد این مسئله می‌باشد. تیم ما یکی از شرکت های باسابقه و ثبت شده می باشد و این ایمنی سرویس ها را برای شما بیشتر خواهد کرد. هیچوقت به اشخاص و اتوبار های فاقد شرکت اعتماد نکنید چراکه احتمال هر نوع سو استفاده ای وجود دارد. اما وقتی که با شرکت قرارداد می بندید کلیه مراحل باربری تضمین شده است.
باربری مرزداران ، در حال حاضر با بالا رفتن انتظارات مشتریان از یک اتوبار تحولات بسیاری کرده و تنها حمل و نقل شماری بار از یک محل به محل دیگر کفایت نمیکند.یک شرکت باربری بایستی حق و حقوق مشتریان را کاملا در نظر داشته باشد و به جز انجام قوعد جابجایی ها ، حداقل ترین هزینه و پر سرعت ترین سرویس دید خاصی به خشنودی مشتریان داشته باشد.

باربری مرزداران
باربری مرزداران

اتوبار مرزداران

همیشه سعی ما بر این بوده که سرعت عمل و توجه را در کلیه خدمات باربری مرزداران در نظر داشته باشیم. سرعت وقتی ثمر بخش است که همراه با تمرکز کارکنان و راننده در جابجایی اثاثیه باشد. بدین معنا که ایمنی و سالم رسیدن بار از مبدا تا مقصد کاملا و صد در صدی اجرا شود و هیچ نوع خسارتی به مال مشتری وارد نشود. کارکنان ما پیش از حمل و نقل وسایل و اثاثیه ، با تمرکز بالا وسایل را بسته بندی می کنند و زمان جابجایی آنها تا مقصد همین عملکرد را ادامه خواهند داد. از سویی بعد از تماس شما با نمایندگی باربری مرزداران ما ، خیلی فوری اتوبار و کارکنان در محل شما حضور خواهند داشت و بعد از انجام بارگیری یک مسافت کوتاه و دارای ترافیک کمتر را انتخاب می کنند و با سرعت بالا اثاثیه را به مقصد می رسانند.

تخفیف مخصوص در قیمت باربری

اتوبار مرزداران
اتوبار مرزداران

پیک بار در باربری تهران جزء شرکتهای انگشت شمار اتوبار مرزداران است که تخفیف مخصوص بر سرویس های خود اعمال می کند و باید عرض کنم که تخفیف ۲۰درصدی روی کلیه خدمات تاثیر بسیاری در کمتر شدن مخارج مشتریان ما مخصوصا در فصل اثاث کشی که خیلی از افراد با پرداخت هزینه های اجاره خانه و دستمزد بنگاه درگیر هستند ، است. ما این تخفیف را نه فقط در هزینه اتوبار بلکه در دستمزد کارکنان اعمال می کنیم که حتی زیر تعرفه های تعیین شده توسط اتحادیه حمل و نقل زمینی ایران است.
بمنظور بهره گیری از تخفیف که برای مشتریان اینترنتی لحاظ شده این امکان را دارید به صفحه اصلی سایت رفته و با ثبت شماره تلفن همراه خود کد تخفیف را همان لحظه دریافت کنید.


 

بر چه اساسی به باربری پیک بار و کارکنان آن، از نظر کیفیت کار اعتماد کنم؟

ما هیچوقت نگفته ایم باربری ما بهترین است و آگهی های الکی هم نمی‌ دهیم ولی همیشه تلاش میکنیم در مجموعه باربری مرزداران کسانی را مشغول به کار کنیم که از نظر فرهنگی و متخصص بودن در کار در درسطح مطلوبی باشند چون این نکته کار گروهی را بهتر و خشنودی مشتری را جذب خواهد کرد.

برای درخواست تیم باربری، چه آپشن هایی رو می تونم انتخاب کنم؟

شما این امکان را دارید با در نظرگرفتن احتیاجات خود برای باربری ، تعداد کنارکن ، مدل وسیله نقلیه جهت حمل و نقل اثاثیه ، تقاضای بسته بندی و تایم اثاث کشی را تعیین کرده تا بتوانید، واجبات و احتیاجات خود را به کارکنان اتوبار مرزداران بگویید.

محدوده زمانی شرکت پیک بار چطوره؟

ما به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستیم، حتی روز های تعطیل.

برای رزرو وقت از شما باید چیکار کنم؟

تنها کافیست با یکی از شماره های ثبت شده در وبسایت پیک بار، تماس حاصل فرمائید و بعد از دریافت مشاوره ، تقاضای شما ثبت خواهد شد و در همان زمان تعیین شده تیم حرفه ای پیک بار در موقعیت شما حضور پیدا می کنند.

Rate this post