پیک بار

باربری میرداماد

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری میرداماد

24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری میرداماد

باربری میرداماد یا همان داوودیه در منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است. این محله یکی از باشکوه ترین و گسترده ترین محله های استان تهران محسوب می شود که آپشنهای خوبی دارد. در قدیم این محل از تهران ییلاقی با شرایط آب و هوایی مناسب به اسم ارغوانیه بوده است که بواسطه ی میرزا داوود خان پسر میرزا آقاخان نوری گرفته و از آن موقع به بعد با عنوان داوودیه شناخته می‌شود. با گذشت زمان با رونق شهر تهران در محله داوودیه بلواری ایجاد شد که در زمان پهلوی بلوارششم بهمن اسم گرفت و بعد از انقلاب به اسم امروزی معروف شد. این بلوار جزء راه هایی بوده که روستاهای چالهزر،ضرابخانه و دروس را به ونک وصل کرده و بین اهالی تهران از محبوبیت بسیاری برخوردار است. به گونه ای که محله داودیه را با این اسم می‌شناسند. از خیابان‌های این محله می شود این خیابان، دکترمصدق، خیابان ظفر و… را نام برد.

قیمت خانه

این منطقه جزء محلات تقریبا بالا شهر تهران به شمار می رود و هزینه خانه ها و آپارتمان ها در آن تا حدودی بالاست.

باربری میرداماد
باربری میرداماد

امکان دسترسی

از لحاظ امکان دسترسی این خیابان شرایط مطلوبی دارد. درصورت نداشتن اتومبیل شخصی بمنظور تردد به دیگر مناطق تهران این امکان را دارید که از خط یک مترو و اتوبوس‌های بی‌ارتی بهره ببرید. برای کسانی که اتومبیل شخصی دارند مجاورت این منطقه با اتوبان‌های حقانی، بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید همت امکان دسترسی مناسبی را به وجود آورده است.

آپشنهای محله

مدارس و موسسات آموزشی  عبارت اند از: ابتدایی دخترانه راهیان چیستا (غیر دولتی) ، متوسط دوره اول پسرانه فرهان (غیر دولتی) متوسط دوره اول پسرانه حضرت امیر (غیر دولتی) ، ابتدایی پسرانه مهددانش نو (غیر دولتی) ، ابتدایی پسرانه عبدصالح(غیر دولتی) ، مدرسه علامه طباطبایی ، دانشگاه علوم اجتماعی علامه طباطبایی ، دانشکده شیمی دانشگاه تهران اماکن ورزشی  : گروه ورزشی شهید کشوری ، گروه تندرستی آرامیس اماکن درمانی  : درمانگاه شهرداری منطقه 3 ، بیمارستان کودکان مفید اماکن  : مسجد جامع الغدیر بانک ها و نهادهای دولتی : بانک صادرات ، بانک اقتصاد نوین ، بانک سپه ، بانک ملت ، بانک پاسارگاد ، بانک کارافرین ، بانک صادرات ، بانک رفاه ، بانک ملی ، بانک کشاورزی ، بانک مسکن ، بانک تجارت ، بانک پارسیان

طبیعت گردی

بوستان های واقع  : پارک پرستو ، پارک اقاقیا اماکن تجاری باربری میرداماد : مجتمع تجاری رز  ، بازار میوه و تره بار  ، مرکز خرید اماکن دیدنی  : مکان های عمومی عبارت اند از ساختمان های مسکونی اسکان . این ساختمان های سه گانه  و ولیعصر واقع شده اند. این ساختمان های سنتی که ساخت و ساز آنها مرتبط به قبل از انقلاب است دارای 32 طبقه هست. موزه پول، دانشگاه خواجه نصیر از سایر اماکن عمومی هستند.

شرایط رفاهی
از اصلی ترین شرایط رفاهی میشود موارد زیر را نام برد:
بازارها و مراکز خرید
برج اسکان
از نخستین برج‌های ایجاد شده در تهران میشود برج اسکان نام برد که میان تقاطع  و خیابان ولیعصر قرار گرفته است. اسکان، برج اسکان از سه ساختمان مرتفع ایجاد شده است. طبقه‌های پایینی، همکف و اول آن را ساختمان‌های تجاری ایجاد شده اند. سایر طبقات آن ساختمان‌های اداری هستند.
مجتمع پایتخت
از اصلی ترین بازارهای فروش لوازم رایانه و لپ تاب میشود مجتمع پایتخت را نام برد. پایتخت دارای 210 واحد تجاری می باشد.
پاساژ آرین
آرین، پاساژی مملوء از کافه‌های گوناگون است.
شهر کتاب آرین
آرین، نخستین شهر کتاب گسترده تهران است که بعد از پل باربری میرداماد  قرار گرفته است.

شرایط رفاهی و آموزشی

دانشگاه خواجه نصیر، دانشکده علوم توان‌بخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، پارک آلاله
مجموعه ورزشی رضایی مجد، مجموعه ورزشی قصر موج، موزه پول یا تماشاگه پول،

باربری میرداماد

پیک بار بهترین شرکت باربری و اتوبار تهران برترین سرویسهای اثاث کشی ، جابجایی بار را با روشی جدید و صحیح به مشتریان گرامی عرضه می نماید. جابجایی بار به شکل ۲۴ ساعته صورت می گیرد و در هر تایمی که شما تعیین کنید ما باربری را برای شما انجام می دهیم . کسانی که شرکت ما بمنظور انجام سرویسهای بسته بندی، حمل و نقل اثاثیه به موقعیت شما می فرستیم از ایده ها و سابقه کاری بالایی برخوردار هستند . باربری پیک بار با سالها سابقه در این حوزه آماده عرضه سرویسها و پاسخ دهی به کلیه خواسته های شما در خصوص اثاث کشی و جابجایی بار خواهد بود.

باربری میرداماد
باربری میرداماد

چرا باربری پیک بار
شرکت های متعددی در حوزه باربری تهران کار خدمات ارائه می کنند ولی نحوه اثاث کشی را اصلا بلد نیستند.
اثاث کشی بایستی به صورت اختصاصی صورت بگیرد و از پروسه کار درک کافی داشته باشند و آگاه باشند که چطور میان افراد تقسیم بندی کار کنند تا کار اثاث کشی در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود. به همین خاطر میگوییم کار را به متخصص آن بسپارید تا برترین سرویسها را دریافت کنید. یکی از فرآیند های جابجایی بار ، حمل و نقل و بسته بندی آن است که حتما باید با تمرکز و دقت بالایی انجام گیرد تا به لوازم مشتری صدمه ای وارد نشود.
فواید بهره گیری از سرویسهای باربری پیک بار

اتوبار میرداماد

وسایل منزل از مهمترین داشته های هر خانواده ای است. با تحویل جابجایی اثاثیه به شرکت پیک بار باربری میرداماد یک اثاث کشی مطمئن و خوب را تجربه کنید.
سرویسهای بسته بندی ماهرانه میرداماد
بمنظور راحتی اثاث کشی و خیال راحت مشتریان، سرویسهای بسته بندی به گونه ای کاملا استاندارد و ماهرانه به مشتریان گرامی عرضه میشود.

باربری بیرون شهر میرداماد
حمل و نقل بار و وسایل بواسطه ی پیک بار به سایر دیگر با ماشین های سایز مختلف خاور، نیسان و کامیون، با قیمت مناسب به صورت می گیرد.
نمایندگی های مختلف در کل مناطق تهران
باربری میرداماد از سمت شرکت ما در کلیه نقاط تهران، از سمت نمایندگی های گوناگون عرضه می شود تا بدین وسیله در تایم و قیمت های خود در هنگام اثاث کشی و جابجایی بار قناعت کنید.

باربری میرداماد
باربری میرداماد

قیمت باربری مناسب
باربری بواسطه ی شرکت پیک بار با مجوز قانونی از اتحادیه باربران صورت میگیرد و قیمت اثاث کشی طبق تعرفه اتحادیه دریافت خواهد شد. با اتوبار میرداماد پیک بار یک اثاث کشی منصفانه را تجربه کنید.

باربری شبانه روزی میرداماد
سرویس های جابجایی بار و وسایل در شرکت پیک بار به صورت ۲۴ ساعته و در کل روزهای هفته به مشتریان گرامی عرضه میشود.
باربری میرداماد ایمن را با پیک بار تجربه کنید!
موضوع باربری و اثاث کشی امکانش هست از دید شما ساده باشد اما اینکه صحیح به مقصد برسد نیز واقعا اهمیت دارد ، احتمالش هست وانتی سر کوچه را خبر کنید و بارهای شما را با تعرفه واقعا ناچیزی به محل موردنظرتان برساند. اما زمانیکه به مقصد میرسید خواهید فهمید که اثاث هایتان یا صدمه دیده اند یا آسیب جبران ناپذیری دیده اند نخست مدلهای بسته بندی ایراد داشته و اینکه مدل حمل و نقل آن صحیح نبوده است. شرکت پیک بار اتوبار میرداماد به عنوان یک شرکت ممتاز در این خصوص سرویس ها را به شکل درستی و کاملا ماهرانه سرویسهای خدمت شما مشتریان گرامی ارائه می کند.
باربری میرداماد استاندار را به پیک بار بسپارید!
شرکت پیک بار برای شما اثاث کشی را انجام میدهد بدون اینکه لحظه ای شما احساس نگرانی داشته باشید. ما بمنظور عرضه سرویسهای مرغوب و حرفه ای با کادر های کار آزموده در نقاط گوناگون تهران آماده هستیم.
با عرضه راهکار های پراستفاده و هماهنگی با شما مشتریان گرامی با هم میتوانیم یک باربری عالی را تجربه کنیم ، اگرچه ما از وسایلی بهره میبریم که منجر صدمه زدن به اثاثیه شما نخواهد شد.
باربری اصولی یعنی که در هنگام انتقال هیچ گونه آسیبی به لوازم وارد نشود و اینکه روش های خوبی بمنظور حمل و نقل وسایل بزرگ ، وسایل شکستنی استفاده کنند.
باربری بدون دردسر با پیک بار

اتوبار میرداماد
اتوبار میرداماد

خیلی از شما مشتریان عزیز ممکن است تصورتان این باشد که اثاث کشی بدون دردسر وجود ندارد.
باید عرض کنم که درسته ، وجود ندارد این مسئله را نمیشود در نظر نگرفت در هر کاری مسائل مخصوص به خودش وجود دارد اما یک اساسی که بایستی خدمت شما عرض کنم این هست که اگر مسئله ای در هنگام حمل وسایل اتفاق افتاد که خودتان دست به کار شوید و باربری میرداماد را انجام دهید.
زمانیکه کار باربری تهران را به مجموعه ای که در این حوزه تخصص و سابقه دارند بسپارید آن ها بلدند هر باری را چطور حمل و نقل کنند و یا اینکه چطور کار بسته بندی را انجام دهند تا صدمه ای نبینند حتی در هنگام بسته بندی با شما همیاری می کنند تا اثاثیه را جمع و جور کنید.
به عنوان مثال، نقص برخی از شما دوستان باز کردن پرده هایی با سایز بزرگ و سنگینی است که برای پنجره تان تعبیه کردید ما به سادگی پرده های شما را از محل آن برمیداریم و بدون ذره ای چروک، بسته بندی میکنیم. از سرویسهای ما در خصوص باربری میرداماد کمتر شدن مسائل در زمان اثاث کشی است و زمانیکه ما را به عنوان همیاری خود در خصوص اثاث کشی انتخاب کردید دیگر نگران هیچ چیز نباشید.


 

باربری میرداماد تهران به چه نقاطی سرویسهای خود را ارائه می دهد؟

باربری میرداماد با تجربه چند ساله ای که در تهران دارد هم اکنون سعی کرده با رونق مجموعه کار و وسایل حرفه ای به کل نقاط تهران از شمال تا جنوب از غرب به شرق هر روزی که بخواهید برترین سرویسهای باربری و اثاث کشی در تهران را عرضه می نماید.

خدمات رسانی باربری در تهران به چه شکلیه؟

باربری میرداماد تمام سرویسهای حمل و نقل بار را در کلیه روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل به شکل ۲۴ ساعته به تهران و شهرستان عرضه می کند. فقط کافیست با شرکت پیک بار تماس بگیرید و درخواستتان را صبت کنید تا کار باربری را برایتان انجام دهیم.

آیا باربری میرداماد خدمات بسته بندی اثاثیه را هم ارائه می دهد؟

بله، باربری پیک بار در میرداماد بصورت حرفه ای و طبق قاعده سرویسهای بسته بندی اثاثیه را انجام می‌دهد و از تجهیزات مناسبی برای بسته بندی کردن لوازم استفاده می نمایید. درصورتیکه از سرویسهای بسته بندی ما بهره ببرید بدون حتی کمترین صدمه ای، بارتان را در محل مورد نظرتان دقیق و سالم تحویل خواهید گرفت.