پیک بار

باربری ملاصدرا

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری ملاصدرا اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا یکی از محبوب ترین محله های تهران است که در منطقه 2 قرار گرفته و جزء بهترین محلات است که در آن مدلها و گونه های اماکن تجاری و خرید موجود است و شما این امکان را دارید که از بوستان‌های محله بمنظور ورزش‌ و پیاده روی بهره مند شوید.

خيابان‌ هاي اصلی

از خیابان‌ های اصلی محله می شود این موارد را نام برد. خیابان شیراز شمالی، خیابان شاد، خیابان شیخ بهایی، خیابان پردیس شرقی، خیابان شیرازی، خیابان گلشن، خیابان خوارزمی، خیابان شیراز جنوبی، خیابان حاضری، خیابان لادن، خیابان حکیم اعظم، خیابان معصومی، خیابان گرمسار، خیابان سامان، خیابان سهیل، خیابان اتحاد و خیابان برزيل غربي.

باربری ملاصدرا
باربری ملاصدرا

وضعیت سکونت

وضعیت زندگي در محله باربری ملاصدرا واقعا بی نظیر است و شما در این محله به اماکن تجاری و انواع خرید ها امکان دسترسی دارید. ایستگاه‌ های مترو و اتوبوس و تاکسی به صورت متعدد در این محله پیدا می‌شود. بصورت کلی می‌توان بیان کرد که وضعیت سکونت واقعا مناسب است و شما این امکان را دارید به آسانی تمام احتیاجات خود را تامین کنید.

شرایط آب و هوایی

بوستان‌های متنوعی در این محله قرار دارند و بودن این همه بوستان نمایانگر اینه که شما مطلوب ترین شرایط آب و هوایی را دارید. باغ ایرانی، بوستان سئول و بوستان سید جمال الدین اسد آبادی موجب می‌شوند که محله از هر نظری واقعا خوش آب و هوا باشد. آب و هوای مطلوب، دلیل واقعا خوبی است که به شما اراده می بخشد تا در این محله، واحد آپارتمانی موردنظرتان را بخرید. در حال حاظر شرایط آب و هوایی مناسب برای خیلی از ساکنین تهران فایده بزرگی به شمار می رود و شما بدین وسیله قادر هستید از خانه های متعددی دیدن کنید و در نتیجه خانه مورد نظرتان را با بهترین قیمت خریداری کنید.

قیمت خانه

هزینه خرید خانه در محله باربری ملاصدرا واقعا زیاد است و نیاز هست که سرمایه زیادی داشته باشید. اگرچه اغلب واحدهای آپارتمانی در این محله اندازه بزرگی دارند و با این وجود شما بایستی از این که در منطقه 2 تهران، واحد آپارتمانی را می خرید خشنود و خوشحال باشید.

باربری ملاصدرا
باربری ملاصدرا

امکان دسترسی

بواسطه ی این خیابان ها این امکان فراهم خواهد شد که به کلیه نقاط تهران تردد داشته باشید. خیابان شیراز شمالی میدان ونک بزرگراه چمران بزرگراه همت بزرگراه کردستان خیابان شیخ بهایی خیابان شاد خیابان پردیس شرقی خیابان شیرازی خیابان گلشن خیابان خوارزمی خیابان شیراز جنوبی خیابان حاضری خیابان لادن خیابان حکیم اعظم خیابان معصومی خیابان گرمسار خیابان سامان خیابان سهیل خیابان اتحاد خیابان بزریل غربی.

آپشن های محله

بانک ملی، بانک تجارت، بانک صادرات، بانک شهر، بانک رسالت، بانک دی، بانک آینده، بانک ملت، بانک کارآفرین، بانک پارسیان، بانک گردشگری، بانک سرمایه، بانک کشاورزی، بانک مسکن، مرکز ام آر آی کمیساریای عالی پناهندگان فروشگاه بزرگمجموعه ورزشی رویال ونک ایستگاه آتش نشانی 43 تهران دفتر مرکزی کارخانه سیمان آبیک مجتمع بزرگ ونک پارس مجتمع بزرگ آ. اس. پی شرکت مخابرات مجتمع اداری شیخ بهایی مرکز پزشکی شیخ بهایی بیمارستان بقیه الله هتل رستوران بین المللی تاج محل نگارخانه مس نگارخانه بنفشه گالری آرته نگارخانه نقطه باغ ایرانی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بنیاد ایرانشناسی بوستان سید جمال الدین اسد آبادی بوستان سئول موسسه ژئوفیزیک مدرسه شیخ بهایی مفید مدرسه علامه طباطبایی مسجد بقیه الله مرکز آموزش عالی خاتم مرکز خرید سئول بستنی منصور، همه ی این مراکز در محله باربری ملاصدرا واقع شده اند.

مراکز تفریحی

فروشگاه وسیع مرکز خرید سئول بوستان سئول بوستان سید جمال الدین اسد آبادی بنیاد ایرانشناسی باغ ایرانی نگارخانه نقطه گالری آرته نگارخانه بنفشه نگارخانه مس هتل رستوران بین المللی تاج محل مجتمع بزرگ آ. اس. پی مجتمع بزرگ ونک پارس مجتمع ورزشی رویال ونک بستنی منصور.

باربری ملاصدرا

سرویسهای باربری ملاصدرا با عرضه با کیفیت ترین خدمات باربری از ابتدا تا پایان مراحل در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود. این باربری با عرضه مناسبترین سرویسها از بسته‌ بندی تا حمل و نقل اثاث و لوازم منزل و محل کار شما، با مدیریت و اطمینان جامع انجام داده تا همیشه خاطره ای پررنگ در ذهن شما عزیزان باقی بگذارد. درصورتیکه در جستجوی سرویسهای باربری در کمترین زمان ممکن و همینطور قیمت مناسب هستید، سرویسهای باربری ملاصدرا را فراموش نکنید. در این مقاله با سرویسهای باربری این تیم آشنا خواهیم شد.

باربری ملاصدرا
باربری ملاصدرا
باربری ملاصدرا شبانه روزی

باربری ملاصدرا با عرضه برترین سرویسهای باربری در ملاصدرا، مورد قبول خیلی از ساکنین آنجا می‌باشد. باربری ملاصدرا سرویسهای اثاث کشی منازل، ادارات و شرکت‌ها را در کم ترین تایم و در سریع ترین حالت ممکن با دقت و مرغوبیت بالا انجام می‌دهد. بلافاصله بعد از تماس شما با باربری ملاصدرا، بر اساس تعیین وقت و تاریخ مورد نظر شما، آماده خدمات رسانی هستیم. باربری ملاصدرا با وجود تجربه بالا در محله، آمادگی عرضه سرویسهای باربری در ملاصدرا را به شما عزیزان دارد.

اتوبار ملاصدرا

باربری ملاصدرا باوجود سریع بودن و دقت در حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل و محل کار شما، دارای هزینه واقعا مناسبی هم هست. سرویسهای ارزان باربری ملاصدرا به نسبت قیمت پایینی که دارد، کیفیت واقعا خوبی را ارائه میکند و ساکنین محله این امکان را دارند که از تخفیف‌های مخصوص، استفاده کنند. سرویسهای باربری این تیم حرفه ای، عرضه برترین خدمات باربری با منصفانه ترین هزینه را خدف اصلی کار خود قرار داده است. باربری ملاصدرا بمنظور راحتی هرچه بیشتر مشتریان گرامی شروع به عرضه سرویسها با هزینه ای مناسب کرده و با همین خصوصیت در محله ملاصدرا معروف هست.

سرویسهای شبانه روزی شرکت پیک بار | باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل، آمادگی عرضه خدمات باربری به مشتریان گرامی را دارد. این باربری با داشتن خدمات مخصوص در روزهای تعطیل، مشتریان عزیز را در حمل و نقل اثاثیه و لوازم فراموش نمیکنند. تنها لازم است با شماره تلفن‌ های درج شده در سایت مراجعه و با مجموعه حرفه ای شرکت پیک بار تماس حاصل فرمائید تا در سریع ترین حالت ممکن از سرویس های کامل این شرکت بهره ببرید.

خدمات ایمن باربری ملاصدرا

با بهره گیری از سرویس های باربری این تیم از نظر ایمنی دغدغه ای نخواهید داشت، چون باربری ملاصدرا در ایمنی جامع، اثاثیه و لوازم منزل و محل کار شما را حمل و نقل می ‌کند. برای این کار برخوردار از کامیون‌ های سقف دار و ویژه باربری می ‌باشد. درون کامیون‌ ها واقعا تمیز و مرتب بوده و کناره های آن‌ها موکت کاری شده است تا از صدمه رسیدن به لوازم در زمان انتقال پیشگیری شود. با در نظر گرفتن میزان بار انتقالی، ماشین متناسب با وضعیت یه صورت مطمئن برای باربری اعزام می شود. کلیه ماشین‌ های حمل و نقل باربری ملاصدرا، برخوردار از ایمنی هستند تا حمل و نقل اثاثیه و لوازم در ایمنی کامل و بدون ذره ای خط و خَش انجام گیرد. حمل و نقل اثاثیه و وسایل با بیمه و به شکلی کاملاً ضمانتی انجام می گیرد تا فکر مشتریان گرامی از هر نظری آسان و راحت باشد. بیمه کردن لوازم شما دوستان در زمان حمل و نقل نشانگر مرغوبیت و اعتماد از کار تیم حرفه ای پیک بار می‌ باشد.

اتوبار ملاصدرا
اتوبار ملاصدرا

چگونگی جابجایی بار و اثاث کشی باربری ملاصدرا

در اتوبار ملاصدرا ، پروسه حمل و نقل به شهرستان و اثاث کشی واقعا اهمیت دارد. برای این منظور تمام وسایل می‌بایست به‌درستی بسته بندی شوند تا در زمان حمل و نقل موجب صدمه دیدن نشوند. کلیه گام های اثاث کشی از اول تا آخر کار با توجه به نکات ایمنی همراه بوده و برای این کار از تیمی با تجربه و کار بلد برای عرضه سرویسها بهره گرفته شده است. نیروی کار بلد و شایسته این مجموعه با مدیریت صحیح بر چگونگی بسته بندی، چگونگی حمل و نقل و روال چیدمان لوازم درون کامیون یا وانت بار، احتمال رخداد هر اتفاقی را به کمترین حد می‌ رسانند تا عرضه خدمات باربری به برترین شکل ممکن انجام بگیرد. مشتری مداری از خصوصیات ویژه مجموعه پیک بار به حساب می آید و بیشترین تمرکز را در جابجایی بار و چیدن در وانت بار یا کامیون به کار می گیرند . شاید بدانید که چگونگی چیدن دقیق در کامیون از مهمترین مسائل باربری تهران می‌باشد که این نکته کلا مورد نظر مجموعه پیک بار بوده و برترین چیدمان بمنظور استفاده مناسب از محیط موجود و گذاشتن وسایل حساس در بالاترین طبقات مد نظر می‌باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل توسط اتوبار ملاصدرا

بسته‌ بندی وسایل و اثاثیه در اتوبار ملاصدرا از قواعد پایه انتقال و جابجایی بار در این تیم به حساب می آید. برای کار بسته‌بندی درست، سرویسهای باربری ملاصدرا پیک بار کلیه مسائل ایمنی را در نظر گرفته و از کارتن‌های مستحکم بمنظور حمل لوازم استفاده می‌کند. بسته‌ بندی لوازم برقی با کارتن ویژه یا بسته‌بندی بصورت فرودگاهی مورد نظر این باربری می‌باشد تا امکان هر نوع صدمه برای وسایل از بین برود. باربری ملاصدرا کار بسته بندی درست را به شما عزیزان تعلیم داده و شما را در این کار کمک می‌کند این شرکت که تحت نظر پیک بار می باشد سرویسهای اختصاصی خود را عرضه می کند.

آیا شرکت پیک بار به کل تهران ارائه سرویس دارد؟

بله ، باربری پیک بار در کل نقاط تهران اتومبیل های خود را مستقر کرده است و شما از هر منطقه ای که تقاضای سرویس داشته باشید در سریع ترین زمان ممکن، اتومبیل و مجموعه جابجایی بار به محل شما فرستاده خواهد شد.

محدوده زمانی پیک بار چطوره؟

شرکت پیک بار با وجود مجموعه ای مجرب آمادگی ارائه خدمات باربری در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز می باشد.

آیا شرکت پیک بار مجوز قانونی فعالیت دارد؟

بله ، پیک بار شامل مطرح ترین شرکت های جابجایی در تهران است که کار خود را با اخذ مجوز قانونی از اتحادیه باربری تهران عرضه میکند.

پیک بار، چه خودرو هایی را بمنظور حمل و نقل بکار می گیرد؟

باربری و اتوبار ملاصدرا بمنظور حمل و نقل بار در تهران از ماشین های گوناگون، ویژه و مطمئن مثل کامیون، خاور، نیسان و وانت بار بهره می گیرد. پس بر اساس احتیاج اثاث کشی خودتان این امکان را دارید که ماشین مورد احتیاج خود را درخواست کنید.

هزینه باربری چطور محاسبه خواهد شد؟

هزینه باربری و اثاث کشی در تهران بر اساس تعرفه اتحادیه و کاملا مقروی به صرفه و مناسب با خواسته مشتری تعیین می شود.