پیک بار

باربری نارمک

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری نارمک اثاث کشی در تمامی مناطق تهران

در همه شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد نارمک

باربری نارمک ابن محله در شمال شرق تهران و منطقه 8 واقع شده است. این محله از سمت شمال به خیابان فرجام، از سمت جنوب به خیابان دماوند، تهران‌نو و خیابان نظام‌آباد، از سمت غرب به بزرگراه امام علی (ع) و از سمت شرق به بزرگراه شهید باقری قابل دسترسی است. باربری نارمک به دلیل داشتن میدان‌های متعدد به محله صد میدان هم معروف است، این میدان‌ها عبارت اند از: نبوت یا هفت‌حوض سابق، میدان هلال احمر، میدان 51، میدان 73 اشاره کرد. از خیابان‌های سرشناس این محله هم می‌توان به آیت، سمنگان، دردشت، هنگام و … اشاره کرد.

باربری نارمک
باربری نارمک

ساختار محله چطوره؟
یکی از سنتی ترین محله‌های پایتخت به شمار میرود. این محله به علت امکان خوبی که دارد، طرفداران زیادی دارد. هم اکنون ساختمان‌های ساخت قدیم و در حقیقت خانه‌های ویلایی این محله کاهش پیدا کرده و اغلب شاهد روز افزون آپارتمان‌ها هستیم. صورت کلی بهتر است بدانید که باربری نارمک از سرحالی ویژه ای برخوردار است و فراوانی میدان‌ها و فضا های سبز هر میدان یک فضای عمومی برای جمع شدن اهالی مهیا کرده است.
انبوه جمعيت و میزان قيمت خانه هاي اين محله چطور است؟
تعداد نفر این محله بیشتر از 300 هزار نفر و تعداد تقریبی 89 هزار خانواده برآورد شده است، که با درنظرگرفتن رشد جمعیت و افزایش تاب ساکن شدن در تهران این میزان هنوز هم بیشتر میشود. حد قیمت خانه در این محله حدودا حدوسط و رو به بالا است، باربری نارمک هزینه ملک در این محله از متری 4 میلیون و 500 هزار تومان تا متری 10 میلیون تومان تغییر میکند.
امکان دسترسی و خيابان هاي اصلی محله
باربری نارمک بار به بزرگراه‌های امام علی و بزرگراه شهید باقری سر راست است، از طرف دیگر بزرگراه رسالت از مرکز می گذرد و به همین علت امکان دسترسی ساکنین این محله را به بزرگراه‌های همت و حکیم آسان کرده است. درضمن امکان دسترسی به  بزرگراه‌های یاسینی، صیاد شیرازی و شهید بابایی نیز بدون دردسر انجام میشود.
بطوکلی بهتر است آگاه باشید که جزو محله‌های خوش‌مسیر استان تهران است، بی ار تی های (میدان آزادی -تهرانپارس) و همینطور بی ار تی های (پایانه بیهقی- پایانه علم و صنعت) و خط دو متروی تهران که پنج ایستگاه آن (خط متروی فدک، گلبرگ، سرسبز، دانشگاه علم و صنعت، شهید باقری) است؛ امکان دسترسی به سراسر مناطق تهران را برای ساکنین محله باربری نارمک آسان کرده‌اند. همینطور تاکسی‌هایی بمنظور انتقال مسافرین به بیشتر مناطق تهران در پایانه تاکسیرانی بزرگراه رسالت قرار دارد و دغدغه ای از این لحاظ نیست. علی رقم اینها چند خط اتوبوسرانی هم به حمل و نقل عمومی در این محله کمک می‌کنند. به عنوان مثال (دانشگاه علم و صنعت- شهرک امید)، خط (دانشگاه علم وصنعت-فلکه چهارم تهرانپارس)، (پایانه شقایق- دانشگاه علم و صنعت) و …

اتوبار نارمک
اتوبار نارمک

مراكز آموزشي و فرهنگی
باربری نارمک چند مدرسه برای تامین نیازهای آموزشی اهالی محله وجود دارد که در قسمت زیر تعدادی از آن‌ها بیان شده است:
مدرسه متوسطه دخترانه فردوس
مدرسه متوسطه پسرانه هدایت
دبستان پسرانه فخامی
دبیتان غیردولتی دخترانه نبوت
دبستان غیردولتی سروش
متوسطه غیردولتی کمال
باربری نارمک متوسطه نمونه دولتی پسرانه دانشمند
دبستان غیردولتی پسرانه نبوت
راهنمایی پسرانه امام خمینی (ره)
راهنمایی غیردولتی پسرانه فیض
راهنمایی دولتی پسرانه کمیل
راهنمایی دولتی دخترانه سمیه
راهنمایی غیردولتی دخترانه فروغ علم
باید عرض کنم که یکی از با اهمیت ترین دانشگاه‌های کشور در این محله واقع شده است، دانشگاه علم و صنعت ایران در زمینی به مساحت 420 هزار متر مربع در خیابان هنگام بنا شده و به اعتبار و ارزش این محله افزوده.
مراکز خرید مهم کجاست؟
یکی از اصلی ترین مراکز خرید باربری نارمک دردشت ، مجتمع تجاری سون سنتر در ضلع جنوب غربی میدان هفت حوض است که حاوی انواع فروشگاه‌های طلا و جواهر، ساعت، کامپیوتر، موبایل، پوشاک و البسه و … است. سایر مراکز خرید عبارت اند از:مرکز خرید کویتی‌های موجود در خیابان آیت، مجتمع تجاری مروارید، مرکز خرید نبوت نرسیده به میدان هفت حوض و اتوبار نارمک … اشاره کرد.
ارائه مساجد و حسینیه های معروف
مساجد بسیاری در واقع شده اند که اصلی ترین آن‌ها مسجد جامع نارمک بار واقع در خیابان سمنگان است. نام مسجدهای دیگر این محله: مسجد سپه سالار حسین، مسجد امام حسن مجتبی، مسجد امام موسی‌بن جعفر، مسجد حجتیه و … همینطور این محله برخوردار از چند حسینیه نظیر حسینیه مکتب‌الحسین، حسینیه قائم‌المهدی، حسینیه عزاداران سیدالشهدا است.
باربری نارمک پیشرو در باربری
جابجایی های انواع وسایل کوچک و بزرگ ، محصولات فروشگاهی ، اداری ، ورزشی ، و مصالح ساختمانی و تجهیزات کشاورزی را برای شما با بهترین خدمات به محل موردنظرتان می رسانند .  در ناحیه ی شمال شرقی تهران واقع شده که جمعیت آن رفته رفته رو به افزایش است و با بودن ساختمان ها و بیشتر شدن آپارتمان نشینی مردم انتقال و جا به جا کردن اثاثیه ها برای آن ها سخت و با مسائل بسیاری مثل انتقال وسیله ها در راه پله ها و صدمه دیدن لوازم و دیوارک های ساختمان ها مواجه هستند ، باربری نارمک بار و با راه اندازی شعبه ای در محله باربری نارمک برای آرامش و راحتی شما مشتریان محترم باربری و انتقال و جابجایی اثاثیه را راحت کرده که به محض تماس شما، تیمی جوان، کار آزموده و حرفه ای در این خصوص به موقعیت شما می ایند و اثاث کشی را  بدون دردسر برایتان انجام می دهند. در صورت نیاز تماس حاصل فرمایید و خود درگیر مسائل و خرابی های ناشی از حمل و نقل در آپارتمان ها و ساختمان ها نکنید. با آرامش و خیالی آسوده اثاثیه خود را به منزل نو برسانید. پیشنهاد میکنم با همراه باشید که خاطره ای شیرین را برایتان رقم بزند.
مهارت باربری ، انتقال بار و بسته بندی لوازم شما مشتریان محترم


باربری در زمان کم
باربری نارمک بی هیچ اتلاف وقتی و با چیدن برنامه کارهایتان را انجام می دهند ، اتوبار نارمک از جزء تا کل باربری و انتقال و جابجایی ها را با کمترین زمان برای شما انجام می دهند ، و هر چیزی را که شما بخواهید  تجربه کنید، بدون صدمه رسیدن به وسایل و سالم رساندن اسباب و اثاثیه به مقصد در حضور شما خواهند بود. اتوبار محدوده نارمک همراه باشید که بهترین و مرغوب ترین خدمات را برایتان انجام می دهند .

اتوبار نارمک

باربری نارمک در تهران و کلیه مناطق تهران با سرویس هایی جدید و کارساز بارهایتان را صحیح و سالم و بدون خط و خش به مقصد منتقل می کنند ، بدون اینکه وقت شما مشتریان محترم تلف شود به حضورتان می آیند و از جزء تا کل باربری  و انتقال اثاثیه را برایتان انجام می دهند. در کلیه نقاط تهران شعبه ها را راه اندازی کرده اند تا در هر موقع و هر مکانی که زندگی می کنید ، باربری نارمک تنها با یک تماس با باربری نزدیک محل زندگیتان تماس حاصل فرمایید و خدمات باربری تهران را دریافت نمایید.

در تمام روز و حتی روز های تعطیل هفته و هر موقع و هر جایی که تماس بگیرید در خدمت شما خواهند بود و اثاثیه هایتان را جابجا و منتقل می نمایند ، اتوبار نارمک با تماس با باربری اثاث کشی را به یک تجربه به یادماندنی تبدیل کنید و در لیست مشتریان ثابت باربری باشید که با نخستین تماس شما با تیم حرفه ای در کلیه خدمات باربری و انتقال و جابجایی به خدمتتان خواهیم آمد. و همراه شما خواهیم بود و بارها و وسایلتان را با خدماتی فوق العاده به مقصد می رسانیم ، با وجود باربری نارمک دردشت و سرویس ها و خدمات آن حالشو ببرید و اسباب کشی بدون استرس را تنها از ما بخواهید.
قابل اعتماد ترین باربری
معتبرترین و مطمئن ترین باربری در سطح تهران می باشد که تمام وقت در خدمت شما می باشند ، و تمام کارهای شما را به انجام می رسانند ، و با خیالی آسوده و فقط با یک تماس با باربری  خود را از استرس ها و جنگ اعصاب و مشکلات حمل و نقل و جابجایی ها رها نمایید و بارها یتان را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که می خواهید حمل و نقل نمایید فقط با یک تماس تلفنی با باربری نارمک می توانید بارهایتان را با سلامت کامل و بدون صدمه ای به مقصد برسانید.
از بهترین باربری های محله شرق تهران می باشد که در ۲۴ ساعت در خدمت شما هستند.

اتوبار محدوده نارمک
اتوبار محدوده نارمک

انتقال و جابجایی به شهرستان و مناطق تهران
اتوبار محدوده نارمک انتقال به شهرستان ها و نقاط داخل و بیرون از پایتخت سرویس دهی می نمایند ،  بارها و اثاثیه خود را ایمن و سالم به مقصد برسانید و برای این کار مضطرب نباشید که بهترین ها را برایتان به ارمغان می آوریم. باربری نارمک تمام سعی خود را می کنند تا بتوانند بارها، لوازم و اثاثیه های شما را بدون آسیب و بدون خسارتی بر اساس تقاضا و نیاز شما مشتریان محترم به هر محله از تهران و شهرستان ها برسانند.

4.7/5 - (6 امتیاز)