پیک بار

باربری نیاوران

فقط اشاره کن
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
حمل بار و جا به جایی در نیاوران و تمامی مناطق  تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست                            

 • null

  تماس با ما و مشاوره                              

 • null

  تعیین میزان وسایل                                 

 • null

  تعیین مبدا و مقصد                                 

 • null

  رزرو و ثبت سفارش                                

 • null

  استفاده از افراد متخصص                     

 • null

  بسته بندی تمامی وسایل                     

 • null

  استفاده از نایلون حباب دار و کارتون ضد ضربه                     

 • null

  جا به جایی وسایل سبک و سنگین                     

 • null

  حمل بار تا مقصد                     

رضایت مشتری

باربری نیاوران با جزئیات منطقه نیاوران، این محله باشکوه بیشتر آشنا شوید!
نیاوران به علت اینکه در قسمت شمالی پایتخت قرار گرفته دارای آب و هوای مساعد و خوبی است. ساختمان و برج های لوکس و زیبا با طراحی های شیک و چشمگیری که در نیاوران وجود دارند، باربری نیاوران منطقه نیاوران را در مقایسه به دیگر منطقه های تهران خاص تر کرده است. نیاوران به دلیل اینکه بالا شهر پایتخت محسوب می شود قابلیت های بسیار زیادی دارد ما می خواهیم در این مقاله شما را با همین ویژگی ها آشنا کنیم و از جزئیات تا کلیات سرگذشت و قابلیت های رفاهی منطقه نیاوران صحبت کنیم. تا پایان مقاله همراه ما باشید .

باربری نیاوران
باربری نیاوران

باربری نیاوران کجای تهران قرار دارد؟
منطقه نیاوران جزء منطقه های جدید و رفاه مند در شمال تهران است، بااید عرض کنم که اسم این منطقه در قدیم (نی آوران) بوده چراکه این محله در گذشته پر از نی ‌زار‌هایی بود که اشخاص برای جمع کردن آنها به این منطقه می آمدند. نی آوران به تدریج زمان به اسم (نیاوران) مبدل شد.
طبق تازه ترین آمار سرشماری جمعیت این محله تقریبا ده هزار نفر است. ساختار ساختمان ها در منطقه نیاوران، اغلب تازه ساخت است در این محله معمولا ویلاهای شیک، باربری نیاوران برج‌ و پنت هاوس‌ های لوکس و باشکوه را می توانید ببینید نسبت به خانه هایی با ساختار قدیمی!
کاخ نیاوران که یکی از جاهای تاریخی و مشهورتهران است درست در همین منطقه ساخته شده است.

اتوبار نیاوران
اتوبار نیاوران

هزینه آپارتمان در منطقه نیاوران
هزینه خانه در این محله به علت بودن برج‌ها و پنت ها‌وس های شیک و لوکس فرق دارد. حدوسط هزینه آپارتمان و خانه در منطقه نیاوران زیاد است در نهایت بمنظور خرید خانه در این منطقه باید سرمایه بسیاری را درنظر گرفت.
خیابان های مشهور و باربری نیاوران تهران
خیابان هایی مثل خیابان نیاوران (شهید باهنر)، خیابان مژده، خیابان بوکان، سه راه یاسر، خیابان شفیعی و خیابان گرجی از خیابان های بااهمیت و بنیادی این منطقه محسوب می شوند.
معرفی چند مکان اداری، تاریخی و فرهنگی
منطقه نیاوران به علت لوکیشن خوبی که درمقایسه با دیگر مناطق پایتخت دارد از قابلیت های رفاهی خیلی زیادی هم برخوردار است به عبارتی کل آپشن های رفاهی مثل درمانی و اموزشی و ورزش و تفریحی و… به طور جامع در این منطقه وجود دارند.
تیم فرهنگی تاریخی نیاوران جزء عظیم ترین مجموعه‌ های فرهنگی تاریخی در این محله است که حدودا ۱۱ هکتار مساحت دارد. این مجموعه مورد توجه و پیگیری گردشگران داخلی و خارجی بسیاری قرار می گیرد. باربری نیاوران در بحث پیشینگی این محل تاریخی بایستی عرض کنم سابقه این مجموعه به دوره قاجار و پهلوی باز می گردد.
در این مجموعه وسیع، (کاخ نیاوران، کاخ صاحبقرانیه و موزه حوضخانه، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، کتابخانه تخصصی، موزه اتومبیل های تخصصی کاخ نیاوران و باغ کتیبه ها) وجود دارد.

باربری در نیاوران
باربری در نیاوران

دربحث مکان های اداری حائظ اهمیت و معروف این منطقه می شود به سفارت تاجیکستان، شهرداری منطقه یک و پژوهشگاه دانش بنیاد اشاره کنیم.
باید عرض کنم که از بوستان های معروف و سرشناس این منطقه می توان به بوستان‌هایی مثل بوستان بنفشه، نسیم، سرو و پارک وسیع نیاوران اشاره کنیم.
بوستان وسیع و قدیمی نیاوران که اسم آن را بیشتر مردم تهران شنیده اند یکی از سرشناس ترین بوستان های حاظر در این منطقه است. اگر تمایل به پیاده روی دارید می توانید از چند راه به این بوستان برسید. باربری نیاوران درصورتیکه در خیابان شفیعی هستید مسافت این خیابان تا پارک نیاوران تقریبا ۱/۷ کیلومتر است به عبارتی تقریبا ۲۲ دقیقه، اگر در خیابان باهنر هستید و می خواهید شروع به پیاده روی کنید تا پارک، ۱/۹ کیلومتر پیاده روی پیش رو دارید به عبارتی حدود ۲۵ دقیقه، اگر در خیابان خداوردی یا داراباد هستید پیاده تا پارک نیاوران ۲/۱ کیلومتر حدودا ۲۶ دقیقه راه دارید.
شناخت مراکز خرید منطقه نیاوران
مجتمع و مرکزهای تجاری بسیاری در این منطقه واقع شده اند، مجتمع هایی مثل نارون که در خیابان نیاوران (نبش کامرانیه)قرار دارد، مجتمع روشا در (تقاطع خیابان عمار و فرمانیه) و مجتمع کیمیا که در (خیابان عمار) واقع شده اند، از مراکز خرید سرشناسی است که در این محله احداث شده اند.

در ادامه مقاله با بحث باربری نیاوران در این محله همراه شما هستیم.
از دیگر خدمات حیاتی ما در باربری و اتوبار نیاوران حمل و جابجایی بار و کمک رسانی به شما در اسباب کشی می باشد. فعالیت های باربری و اسباب کشی با قیمتی مطلوب را، با ما تجربه کنید.
باربری و اتوبار پیک بر با سال ها تجربه و موفقیت در حمل بار و اثاثیه خانه، فعالیت های اسباب کشی خانه را در منطقه نیاوران را عرضه می کند.
باربری در نیاوران از فعالیت هایی است که اتوبار ما به مردم محترم محله نیاوران عرضه می کند. درصورتیکه شما در منطقه نیاوران تهران زندگی می کنید و قصد اسباب کشی دارید باربری پیک بر در هر لحظه به شما کمک می کند. هممین الان با ما تماس برقرارکنید و از پشتیبانی و خدمت گزاری های ما استفاده کنید. باربری نیاوران با پرسنلی باتجربه در خدمت شما دوستان است.

باربری محدوده نیاوران
باربری محدوده نیاوران

اتوبار نیاوران

عرضه خدمات اختصاصی حمل بار و حمل اثاثیه منزل در بخش نیاوران ،مهارت باربری پیک بر است. باربری و اتوبار نیاوران افتخار دارد فعالیت های اختصاصی اسباب کشی را در محله نیاوران برایتان انجام داده ، باربری نیاوران با مهارتی چندین ساله در حوزه باربری و حمل بار از برترین باربری های تهران به شمار می رود که کارهای صفر تا صد اسباب کشی را بطور اختصاصی انجام می دهند و بارهای شما را به محل مد نظرتان می رسانند. باربری در نیاوران و اتوبار نیاوران برخوردار از مجوز رسمی از اتحادیه تهران است.

وقتیکه شما با باربری نیاوران تماس حاصل می کنید چندنفر از مشاوران ما به شما مشاوره می دهند ، اگر شما پرسشی در رابطه با اسباب کشی و حمل اثاثیه خانه داشته باشید همکاران اتوبار پیک بر مشاوره را در بحث اسباب کشی به شما عرضه می کنند و شما را با فنون اسباب کشی آشنا خواهند کرد. مشاوران ما، کاملا مجرب در بحث حمل و نقل هستند و قادر هستند باکیفیت ترین اسباب کشی را برای شما به ارمغان بیاورند .
در هرحال مشاوره بواسطه اشخاصی باهوش و کاربلد انجام می گیرد که سابقه کافی را در بحث اثاث کشی داخل شهری دارند و آگاه هستند که چطور کارهای اسباب کشی را انجام دهند ، باربری نیاوران بعد از انجام کارهای مشاوره در زمینه اسباب کشی قیمت و رنج را به شما اطلاع خواهند داد هزینه های گفته شده تحت نظر اتحادیه می باشد.

خدمات اسباب کشی در باربری نیاوران
باید عرض کنم که اتومبیل هایی که در شرکت پیک بر بمنظور حمل بار و اثاثکشی منزل و ادرات استفاده می شود می توان به خاور بزرگ ، کامیون ، و نیسان بار اشاره کرد. مجموعه حمل بار ما با اتومبیل های مسقف و موکت بندی شده در تمام مناطق تهران حضور دارند تا در صورت تقاضای شما دوستان برای اسباب کشی با سرعت بالا ، باربری محدوده نیاوران مجموعه ما به سرعت در محله حاضر شوند و مسائلی مثل ترافیک های طبیعی تهران موجب ایجاد اختلال در عرضه سرویس ما به شما دوستان نشود.
برای مثال می توان به سایر باربری های مناطق مختلف مثل باربری اتوبار نیاوران , باربری منطقه نیاوران , باربری های نیاوران هم اشاره کرد که هر یک بواسطه یک مجموعه خوش اخلاق و ماهر نظارت می شود و سرویس حمل بار و اثاثیه منزل عرضه می کنند.

چرا باربری نیاوران ؟
باربری و اتوبار برای عرضه خدمت گزاری های جامع به تمام شهروندان محترم در کل تهران وسیع و شهرستان های همجوار تاسیس و خدمت گزاری می کند.
اتوبار نیاوران تهران برترین عرضه کننده فعالیت های باربری تهران بوده و الان با پرسنلی باتجربه حاضر است تا کارهای شما را در این حوزه به راحت ترین شکل انجام دهد و باکیفیت ترین خدمات باربری در تهران را به شما دوستان عرضه نماید. پرسنل باتجربه ، بهره گیری از جدید ترین روش ها و امکانات بسته بندی همیشه سبب شده تا در این حوزه قادر باشیم خدماتی در حد و سطح مشتری را به آن عرضه نماییم.

قیمت حمل بار و اسباب کشی
باربری نیاوران برای راحتی مشتریان خود شروع به قرار دادن خاور ها و ماشین آلات کمپانی خود در محل های گوناگون مرکز ، شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران نموده است تا در کوتاهترین مدت ممکن قادر باشیم به مشتریان خود خدمت گزاری های باربری و اسباب کشی را عرضه نماییم.
با وجود ایجاد دستیابی سریع به اتومبیل های شرکت شما دوستان می‌توانید به آسانی و بی هیچ محدودیتی در تمام مناطق تهران از خدمات ما بهره مند شوید.
قیمت و هزینه حمل بار به دلایل زیادی وابسته است که برای اطلاع از قیمت دقیق حمل بار حتما با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

کارکن اسباب کشی در این منطقه
کارکن و اسباب کشی هم  بمنظور بارگیری و جابجایی اثاثیه شما دوستان هم در برنامه و خدمات باربری نیاوران می باشد.کارکن بمنظور جابجایی ساید و دیگر اثاث سنگین هم از سایر خصوصیات این مجموعه است که قادر است کمک رسان شما دوستان باشد.
قصد ما در شرکت کم کردن نگرانی های اسباب کشی و جابجایی کاملا بدون عیب میباشد.
برای اخذ خدمات برترین باربری نیاوران در خدمت شما هست . اثاث کشی را با ما تجربه کنید!


آیا چیدمان منزل هم انجام میدهید؟

بله . به درخواست شما این امکان وجود دارد زیر نظر شما چیدمان انجام شود.

وسایل حساس رو چطور بسته بندی میکنید؟

وسایل حساس با نایلون حباب دار و کارتون های مخصوص بسته بندی میشوند.

قیمت اسباب کشی چه میزان است؟

شما میتوانید با تماس با پشتیبانی و مشاوره از تمامی موارد لازم برای اسباب کشی و قیمت ها اطلاع کسب کنید.

آیا وسایل بیمه میشوند؟

بله . تمامی وسایل شما تحت بیمه هستند .