پیک بار

باربری پاسداران

فقط اشاره کن
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
حمل بار و جا به جایی در پاسداران و تمامی مناطق  تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست                            

 • null

  تماس با ما و مشاوره                              

 • null

  تعیین میزان وسایل                                 

 • null

  تعیین مبدا و مقصد                                 

 • null

  رزرو و ثبت سفارش                                

 • null

  استفاده از افراد متخصص                     

 • null

  بسته بندی تمامی وسایل                     

 • null

  استفاده از نایلون حباب دار و کارتون ضد ضربه                     

 • null

  جا به جایی وسایل سبک و سنگین                     

 • null

  حمل بار تا مقصد                     

رضایت مشتری

باربری پاسداران و مقاله ای در مورد باربری و منطقه :
مردم اکثرا برای جابه جایی و حمل اثاث خود از وسایل گوناگونی استفاده می کردند. با مطالعه تاریخ موتوجه می شویم که در درباز مردم وسایل خود را به وسیله حیوانات جابه جا می کردند. باربری پاسداران در زمان حال با پیشرفت روز به روز علم و انسان، مردم جابه جای وسایل خود را به وسایل نقلیه واگذار کرده اند. ما در این مقاله اختلافات بین باربری و اتوبار را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
حمل بار توسط شرکت اتوبار

باربری پاسداران
باربری پاسداران

اتوبار پاسداران

اتو بار متشکل از دو کلمه اتو و بار است و معنی جابجایی بار توسط اتومبیل و خودرو است. این انتقالات فقط به گونه ای است که روی زمین انجام می شود و اختصاصا بر روی این نوع انتقالات تمرکز دارد. باربری پاسداران برای همین به این نوع حمل بار، اتوبار می گویند. اما به دلایلی هنوز مشخص نیست که برای اولین بار چه کسی این کلمه را در زبان فارسی مورد استفاده قرار د اده است.
در حال حاضر شرکت های متفاوتی در این زمینه برای حمل و نقل اسباب منزل، ادارات و … مشغول به کار کردن شده اند و در راستای همین موضوع در تلاش هستند که نیاز های افراد مختلف را برطرف کنند. باربری پاسداران شغل اتوبار به دو دسته یا به دو بخش مختلف دسته بندی یا تقسیم می شوند، اتوبار پاسداران گروه اول گروهی است که مشغول جابه جایی اسباب در درون شهر می باشد که به آنان اتوبار درون شهری می گیند. گروه دوم گروهی است که مشغول جابه جایی در بیرون می می باشد که به این گروه، اتوبار برون شهری می گویند.
جابجایی بار توسط شرکت های بار
در کشور ما شرکت های متفاوتی در زمینه باربری تاسیس شده است. زمینه فعالیت اینگونه شرکت ها بیشتر حمل بارهایی است که حمل و جابجایی آن از مسیر زمینی ممکن نیست و یا سخت است برای همین اینگونه بارها توسط هواپیما، کشتی و یا … به مکان مورد نظر ارسال می شوند.
این گونه شرکت ها حمل هر نوع باری را به هر مکان و یا محلی را انجام می دهند. با توجه به نوع بار و نوع وسیله نقلیه باربری به، باربری پاسداران زمینی، باربری هوایی و باربری دریایی تقسیم بندی می شوند.

اتوبار پاسداران
اتوبار پاسداران

باربری پاسداران

در نگاه اول به این دوکلمه مردم فکر میکنند که تفاوتی در این کلمات وجود نداره و هم معنا هستند و برای انتقال هر نوع باری بیشتر از این کلمات استفاده می کنند. باربری پاسداران اما در بین معنای این دو کلمه و کاری که هر کدام انجام می دهند تفاوت زیادی است. تفاوت باربری و اتوبار همانگونه که در بالا نیز گفته شد در نوع جابجایی و خود وسایل مورد نظر است.
تفاوت باربری و اتوبار را می توان در شرکت هایی که به این نام ها در کشور مشغول به فعالیت هستند نیز مشاهده نمود. شرکت های باربری می توانند هر نوع وسیله و یا کالایی را با انواع وسایط نقلیه به هر نقطه ای از دنیا ارسال کنند. اما شرکت های اتوبار پاسداران بیشتر وظیفه حمل اثاث منزل و یا ادارات را از یک نقطه شهر به نقطه ی دیگر بر عهده داشته و این کار را با بسته بندی و ارسال آن ها در سطوح مختلف انجام می دهند. شرکت بار ارائه دهنده خدمات باربری از تهران به تمامی نقاط ایران و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشد.
باربری پاسداران و اتوبار پاسداران کدامیک بهتر است
اختلافاتی که شرکت ها در زمینه های اتوبار پاسداران و باربری دارند بسیار زیاد است و به چم می آید.شرکت هایی که بیشت در زمینه های اتوبار مشغول به کار هستند، در شهر بیشتر از خودرو هایی مانند: وانت و کامیون استفاده می کنند. این شرکت ها در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل بسیار کارآمد و حرفه ای هستند.

باربری محدوده پاسداران تهران
باربری محدوده پاسداران تهران

اما اگر شما علاقمند باشید که حمل بار خود را به شرکت های باربری بسپارید در آن زمان تفاوت باربری و اتوبار را مشاهده خواهید کرد. با کمک گرفتن از شرکت های باربری شما می توانید به سادگی تمام امور حمل اثاثیه منزل و یا کالای خود را به این شرکت ها بسپارید. باربری در پاسداران افراد این موسسات در زمینه بسته بندی در هر سطحی تبحر لازم برای جا به جایی وسایل شما را دارند. باربری پاسداران با کادری مجرب و تجهیزات استاندارد بسته بندی اثاثیه در خدمت شما همشهریان عزیز است.
اما به این گونه نیست که شرکت های در این زمینه های کاری صلاحیت لازم را دارا نباشند. اما تفاوت در این است که شرکت های باربری از افراد متخصص و وسایط نقلیه مختلف برای سرعت و دقت در این امور استفاده می نمایند.

اتوبار محدوده پاسداران
اتوبار محدوده پاسداران

چه خدماتی شرکت های باربری پاسداران ارائه می دهند
با توجه به تجهیزات و وسایل نقلیه ای که شرکت های باربری در اختیار دارند شما می توانید از این شرکت ها توقع انجام خدمات گسترده تری را نسبت به اتوبارها داشته باشید.
در بعضی از مواقع حمل بار باید توسط وسایلی انجام پذیرد که دارای ویژگی خاصی باشد. مثلا حمل مواد غذایی به ماشین های یخچال دار نیاز دارد و حمل بارهای سنگین به کامیون های مجهز حمل بار، برای همین است که این گونه شرکت ها دارای تجهیزات بیشتری هستند.
همچنین شرکت های باربری در زمینه حمل بار به کشورهای دیگر نیز امکانات وسیعی دارند. تفاوت باربری و اتوبار در این زمینه نیز مشخص می شود.  باربری پاسداران شرکت های اتوبار پاسداران نمی توانند در زمینه حمل بار به کشورهای دیگر اقدام نمایند. اما با توجه به گستردگی وظابف شرکت های باربری این شرکت ها در این گونه زمینه ها نیز کارآمد و حرفه ای هستند.

باربری خیابان پاسداران
باربری خیابان پاسداران

تفاوت باربری و اتوبار در بیمه کردن بار
تفاوت باربری و اتوبار در خدمات بیمه ای نیز نمود دارد. برای این که شما از حمل بار و یا کالای خود اطمینان کامل داشته باشید. شرکت های باربری در قبال حمل بار شما آن ها در برابر حوادث بیمه می کند. باربری پاسداران برای همین است که لازم است در هنگام استفاده از این شرکت ها برای جابجایی بار از کیفیت خدمات شرکت های بیمه گذار مطمئن شوید.
امروزه با زیاد شدن شرکت های باربری تهران و اتوبار در سطح شهر و استان ها، هر روزه شاهد خدمات گسترده تری از این شرکت ها هستیم. برای همین لازم است که هنگام سپردن امور حمل و جابجایی بار و کالای خود به این شرکت ها در مورد این گونه شرکت ها و خدمات ارائه شده توسط آن ها به خوبی تحقیق کنید. باربری پاسداران و از داشتن بیمه حمل بار و باربری شرکت اطمینان داشته باشید. حتی بعضی از این شرکت ها وظیفه چیدمان وسایل را نیز بر عهده دارند در این صورت با خیال آسوده تری امور خود را به این شرکت ها خواهید سپرد. به شما توصیه می کنیم در انتخاب یک شرکت حمل بار مناسب و مطمئن دقت بیشتر داشته باشید.

باربری منطقه پاسداران
باربری منطقه پاسداران

باربری پاسداران خوب دارای چه ویژگیهایی می باشد؟
مشاوره دادن و راهنمایی کردن در خصوص اسباب کشی و تمامی خدمات مورد نیاز شما به درستی از سوی مشاور شرکت یکی از ویژگی های باربری خوب و با اعتبار است.
باربری در پاسداران یک شرکت باربری خوب و با اعتبار باید خدماتی را برای مشتری خود ارائه دهد که مشتری بتواند به صورت شبانه روزی ( 24 ساعته ) از شرکت خدمات بگیرد.
یک شرکت خوب و با اعتبار سعی می کند تا با انجام به موقع و دقیق خدمات در محل مشتری رضایت مشتری را جلب کن تا به اعتبارات خود اضافه کند.
باربری پاسداران باید این ویژگی را داشته باشد که به موقع در محل مشتری حضور پیدا کند.
یک شرکت باربری خوب و با اعتبار باید به گونه ای پرسنل خود را نظارت کند تا مشتری از نظر اخلاق از آن ها رضایت کامل را داشته باشند.

باربری در پاسداران

یک شرکت باربری خوب و قوی در حیطه باربری باید به گونه ای در انتخاب نیرو های خود توجه کند که در هنگام جابه جایی وسایل منازل یا ادارات آسیبی به وسایل مشتری وارد نکنند و تمام دقت و تمرکز خود را بر روی انجام دادن کار بگذارند.
یک شرکت و باربری پاسداران خوب باید یک ضمانت نامه رسمی و با اعتبار به مشتری بابت تحویل وسایل مشتری بدهد تا مشتری از بابت وسایل خود خیالی آسوده پیدا کند. می توان گفت که یک شرکت باید وسایل مشتری را بیمه کن.

باربری محدوده پاسداران
باربری محدوده پاسداران

تاریخچه منطقه پاسداران
در گذشته منطقه پاسداران به نام ضرابخانه معروف بوده است و دلیل این نامگذاری وجود کارخانه ضرب سکه در این محله بوده که راه‌اندازی گشته بود. باربری پاسداران پس از آن سه بار دیگر نام محله تغییر کرد. بار اول به نام حصار رضابیک و بعد از آن به دلیل وجود کاخ در این منطقه به نام سلطنت آباد و در نهایت به نام فعلی آن یعنی پاسداران تغییر یافت.


آیا برای رزو و ثبت سفارش شماره تماس شرکت 28425247-021 میباشد؟

بله این شماره 24 ساعته مشاور و پشتیبان شما است.

آیا به غیر از حمل بار بسته بندی هم انجام میدهید؟

بله . با افرادی متخصص تمامی وسایل شما با نایلون حباب دار و کارتون های ضد ضربه بسته بندی میشود.

از چه زمانی میشود رزو را انجام داد؟

شما میتوانید از یک هفته قبل اقدام به رزرو کامیون و کارگر بفرمایید.

چند نیرو برای اسباب کشی لازم است؟

شما میتوانید با تماس با شرکت مشاوره و راهنمایی بگیرید