پیک بار

باربری پونک

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری پونک حمل بار و جا بجایی در تمامی مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

باربری پونک بنظر شما یک محل بایستی دارای چه امکاناتی باشد تا برای شما قابل قبول باشد؟ یا به عبارتی شما هنگامی که‌می خواهید به محلی جدید جابجا شوید،چه عواملی را درنظر دارید؟
مشخص است که یک محل خوب در کیفیت و روال زندگی شما نقش بسیار مهمی خواهد داشت. اکنون می خواهیم در این مقاله منطقه پونک را بررسی کنیم و شما را با همه قسمت ها و مراکز گوناگون آن آشنا کنیم
محله پونک جزو محله های قدیمی پایتخت و در غرب شهر تهران است . باربری پونک در محله پونک به علت امکان دسترسی راحت به فروشگاه ها برای خرید و همینطور مناطق متنوع شهر به همراه آب و هوایی عالی یکی از محله های پرطرفدار شهر تهران محسوب می شود. درصورتیکه می خواهید در محله پونک زندگی کنید و اطلاعاتی از این محل ندارید به شما پیشنهاد میکنم که برای شناختن این محل تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

باربری پونک
باربری پونک

محله پونک چندمین منطقه تهران است؟
پونک منطقه ۲ شهر تهران به شمار می رود، باربری پونک از شمال به محله حصارک و سیمون بولیوار از شرق به جنت آباد از غرب به دره پونک و از جنوب به باغ فیض متصل می شود.
بلوار اشرفی اصفهانی پونک را به دو بخش تقسیم کرده به عبارتی از ضلع جنوبی، بخش شرقی بلوار اشرفی اصفهانی که خیابان همیلا و پارک نهج البلاغه و.. در آن احداث شدند،و بخش غربی این بلوار که پاساژ بوستان و میدان عدل و… در آن واقع شده اند جزء منطقه ۵ شهرداری محسوب می شوند.
باید عرض کنم که بیشتر خانه سازی های مناطق غرب تهران پس از انقلاب اعمال شده ، می شود گفت دیزاین و شهرسازی متمایز تری در مقایسه با دیگر محله های شهر تهران دارد. از خصوصیات این ساخت و سازها می شود به خیابان های بزرگ تر و خانه های تازه ساخت و چندین طبقه اشاره کرد.
معروف ترین خیابان و باربری پونک
می شود قاطعانه گفت که یکی از عوامل مهم پیش از خرید یا اجاره خانه، چگونگی امکان درسترسی از خانه به داخل شهر و مناطق مهم است. محله پونک از قسمت جنوب به بزرگراه حکیم و اتوبان همت، باربری پونک از شمال به بزرگراه نیایش، از شرق به اتوبان ستاری و از غرب به دره پونک وصل است . بنابراین می شود آن را جزو یکی از بهترین مسیرها عنوان کرد. باربری در پونک خیابان هایی مثل سردار جنگل، میرزا بابایی، بلوار عدل، بلوار کمالی و بلوار همیلا از برترین و معروف ترین خیابان های منطقه پونک محسوب می شوند.
آیا پونک ایستگاه مترو دارد؟

اتوبار پونک هم اکنون محله پونک ایستگاه مترو ندارد ولی لازم به ذکر است که خط مخصوص اتوبوس های بی آرتی از راه اتوبان اشرفی اصفهانی یعنی خیابان کناری این منطقه می گذرد، باربري پونك از سمتی پایانه تاکسیرانی در میدان پونک به سمت میدان ولیعصر، میدان ونک و میدان صنعت و سید خندان امکان دسترسی دارد. کوتاه ترین مسیر ایستگاه مترو به محله پونک ایستگاه متروصادقیه می باشد.
در حال حاضر حمل و نقل و باربری سمت پونک یکی از خدمات اختصاصی محسوب می شود. نداشتن مهارت در جابجایی بار می تواند آسیب های جدی و غیرقابل جبرانی به محصولات شما وارد کند. باربری پونک تهران با چندین سال سابقه در حوزه باربری با قواعد مشخص به شما خدماتی را ارائه می دهد تا اسباب و وسایل خودتان را در اسباب کشی ها یا جابجایی بار به سایر محله ها با ضمانت کامل منتقل کنید.
اتوبار پونک
اتوبار پونک

در این مقاله می خواهیم درباره اینکه چرا یک باربری با قاعده و استاندارد است ؟ و بر چه اساسی باید را انتخاب کنیم ؟ صحبت خواهیم کرد.
باربری محله پونک با داشتن تجارب ارزشمند در حمل بار و جابجایی اسباب خانه و ادارات، چندین سال است که در حوزه باربری فعالیت می کند. محیط کاری باربری پونک تهران به فقط محله پونک بسنده نشده و شما می توانید تا برای جابجایی و حمل بار به دیگر مناطق کشور هم آن را در اولویت هایتان قرار دهید. مهارت تمام آن چیزی است که یک باربری باتجربه باید داشته باشد.

چرا که در حوزه حمل بار و جابجایی اسباب خانه ، وانت بار پونک در صورتی که به روش درست انجام نشود می تواند صدمات زیادی را به اسباب وارد کند. اتوبار پونک با استفاده از کارشناسان و لوازم و فنون جدید کار بسته بندی و باربری وسایل را انجام داده و این ضمانت را به مشتریان خود می دهد که هیچ نوع صدمه ای به اسبابی که می خواهند آن را جابجا کنند وارد نشود. اتوبار پونک مورد مهمی که یک باربری نمونه بایستی داشته باشد، همواره و در همه جا در دسترس بودن است. باربری پونک در هفت روز هفته در خدمت مشتریان و دارنده بار است. بنابراین چه شب و چه روز می توانید روی آن حساب کنید.

اتوبار پونک

باربری در چارچوب پونک
محدوده پونک جزو یکی از بزرگترین مناطق شهر تهران است که در بخش شمال غربی آن واقع شده و از شهرداری منطقه دو تا شهرداری منطقه پنج امتداد دارد. درصورتیکه در محله پونک زندگی می کنید و به دنبال یک باربری در محدوده پونک هستید پیشنهاد من باربری پونک است. این شرکت باربری واقع در غرب تهران و تحت مدیریت باربری تهران خدمات باربری را عرضه می نماید. باربری در پونک با استفاده از کارشناسان بسیار، مشاوران مجرب، درتمام شبانه روز و در هفت روز هفته آماده هستند که پاسخ گوی احتیاجات شما باشد. بنابراین اگر در حوزه حمل بار احتیاج به مشاوره دارید، و یا به سراغ یک باربری استاندار در محدوده پونک هستید فقط نیاز است با شماره ها تماس بگیرید.
باربری پونک همیشه و همه جا حضور دارد
آن چیزی که معلوم است اینه که درحال حاظر تعداد بسیاری باربری وجود دارد. همین مورد موجب شده تا مشتریان نتوانند راحت و سریع انتخاب کنند. بعضی از باربری های بی تجربه بطور واسطه کار می کنند و ممکن است برایتان مشکل و دردسر به وجود بیاورند. ضمنا اسباب کشی و حمل بار امری است که نیاز به متخصص، لوازم تخصصی و تیم کاری ماهر دارد.

باربری در پونک
باربری در پونک

باربری و حمل بار پونک یکی از باربری های وسیع استان تهران بوده و با استفاده از کارشناسان و لوازم تخصصی، عمل بسته بندی و فرستادن بار را انجام می دهد. نکته مهمتر اینجاست که، همیشه و در همه جا در دسترس بودن باربری پونک است. در پونک این خودتان هستید که تعیین می کنید بار مدنطرتان چه موقع جابجا و بسته بندی شود. و چه موقع تحویل داده شود. این باربری در هفت روز هفته به صورت ۲۴ساعته با چند شیفت در حال ارائه خدمات است و این ضمانت را به مشتری می دهد که هیچوقت بارش بر روی زمین نمی ماند.
بسته بندی درست لوازم نکته ای مهم در باربری
اسباب کشی و جابجایی بار خیلی کار سختی است و همواره یکی از نگرانی های مشتریان، دقیق بسته بندی شدن وسایلشان است و اینکه آسیبی به لوازم و بارهایشان وارد نشود. وانت بار پونک فرآیند اسباب کشی یک فرآیند زمانبر و دشوار است. اتوبار پونک و بر عکس تفکر عموم، این نیست که شما با بوسیله یک وانت بار یا کامیون تمام اسباب را پر کنید و بعد هم خالی کنید. خیر، اشتباه نکنید و این موضوع را معمولی در ندانید. در فرآیند جابجایی اسباب، باربري پونك و حمل بار نخستین گام موضوع بسته بندی دقیق لوازم است.

 

کارشناسان ما در با استفاده از لوازم استاندارد و مدرن کار بسته بندی را خیلی دقیق انجام می دهند. بسته بندی اثاثیه منزل مستلزم بعضی از عوامل خاص است. اگرچه خود شماهم این امکان را دارید بسته بندی لوازم را انجام دهید. ولی نظر ما این است که حتماً از تجربه های مشاوران ما در باربری پونک هم استفاده کنید. برای نمونه در صورتیکه خواستید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید؛ در شکل کلی صلاح است از وسایلی مانند چسب، سلفون، ضربه گیرهای حباب دار، باربری در پونک کارتن های بسته بندی سه لایه و پنج لایه حجیم، کیف های زیپ داری که بمنظور بسته بندی لوازم رخت خواب استفاده می شود و … بهره مند شوید.
جابجایی وسایل با کمک باربری پونک
بعد از انجام کار بسته بندی، وقت جابجایی وسایل رسیده است. در گذشته روش جابجایی وسایل این طور بود که با یک کامیون هماهنگ می کردند و سپس کل فامیل و اعضای خانه کمک می کردند تا اسباب را داخل کامیون قراد دهند و بعد از چند ساعت ، در محل مور نظر آن ها را خالی می کردند. معمولا هم حداقل چند وسیله صدمه می دیدند و باعث خرابی آن ها می شد. اتوبار پونک در حتل حاضر باربری ها این مسئولیت را بر عهده دارند. با بکارگیری کامیون های استاندارد جابجایی بار، وانت بار پونک و به کمک تیم ماهر این کار را به راحت ترین شکل برای مشتریان عزیز انجام می دهد. در این عمل مهارت ما ارزش ماست.

کامیون های استاندارد باربری پونک تهران، دارای سقف هستند و مجهز به یک سطح موکت حافظت کننده می باشند. گروه جابجایی وسایل باربری که یک گروه چهار نفره ماهر است همراه با کامیون حمل بار اعزام می شود تا اسباب و لوازم شما را به شکل درست و دقیق در کامیون حمل بار قرار دهد. بعد از بارگیری، کامیون به محل جدید و مد نظر مشتری رفته و همان گروه چهار نفره، مسئول خالی کردن بارها به روش درست خواهند بود.


بهترین باربری در پونک کدام است؟

پیک بار یکی از بهترین باربری های حمل بار در تهران میباشد.

شماره تماس پیک بار چیست؟

شماره تلفن باربری پونک 28425247-021 میباشد.

آیا یک ماشین مناسب اسباب کشی هست؟

نسبت به وسایل متغییر است اما در 99٪ مواقع یک کامیون مناسب اسباب کشی است.

کامیون های اسباب کشی چند متری هستند؟

بیشتر کامیون های اسباب کشی 6 و 7 متری هستند.

4.7/5 - (7 امتیاز)