پیک بار

باربری صادقیه

اسباب کشیتو راحت کن
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری صادقیه اثاث کشی در همه مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد صادقیه

باربری صادقیه کجای تهرانه؟ در این مقاله قصد داریم به یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران سری بزنیم تا با جزئیات آن بیشتر آشنا شویم و روش های دسترسی به آن را مورد بررسی قرار دهیم. تا پایان مقاله همراه ما باشید.
معرفی محله صادقیه
بیشتر ما زمانیکه اسم محله صادقیه را می‌شنویم به یاد فلکه دوم صادقیه می‌افتیم. اغلب تاکسی‌هایی که به صادقیه رفت و آمد می‌کنند در این میدان اقدام به سوار و پیاده کردن مسافران می‌کنند. باربری صادقیه نکته جالب اینجاست که آریاشهر که بعد از انقلاب اسلامی به صادقیه تغییر نام پیدا کرد در حقیقت منطقه‌ای وسیع است که صادقیه شمالی و بلوار فردوس و آریاشهر و متروی صادقیه و مناطقی دیگر را در بر می گیرد.

باربری صادقیه
باربری صادقیه

آب و هوای محله‌ی صادقیه تهران
صادقیه آب و هوای خیلی خوبی داره، نزدیکیش به کوه‌های غرب تهران باعث شده که میانگین دمای کمتری از مرکز شهر داشته باشه. شاید تنها مشکل صادقیه، شلوغی و ترافیک زیاد خیابون‌هاشه!
باربری صادقیه راس مرکز خرید درغرب تهران
وجود مراکز خرید بسیاری نظیر گلدیس، افق،‌تهرانی، مجتمع تجاری اطلس،مرکز خرید مرجان،‌مرکز خرید پردیس، میدان میوه و تره بار در این محله باعث شده  جمعیت در کوتاهترین زمان  ممکن احتیاجات روزانه خود را تامین کنند. به جز امکان دسترسی خووب و ساختمان های اداری بودن مراکز خرید نیز از عوامل یست که اشخاص بمنظور خرید خانه در این محله اقدام می کنند. باربری صادقیه باید عرض کنم که مرکز خرید گلدیس شناخته شده ترین مرکز خرید موجود در این محله به حساب می آید.
همینطور بازارچه‌ قدیمی ستارخان، میدان میوه و تره ‌بار صادقیه، فروشگاه شهروند صادقیه، مرکز خرید تهرانی که برخوردار از چندین طبقه پارکینگ است و مجتمع تجاری افق مراکز خرید پرطرفدار در این محله می باشد.
هزینه آپارتمان‌ در محله صادقیه تهران
اغلب آپارتمان‌های این محله تازه ساخت است. باربری صادقیه سطح هزینه آپارتمان در صادقیه متوسط رو به بالا است، هرچقدر از طرف جنوب به طرف شمال محله صادقیه برویم، تبعا هزینه خرید آپارتمان بیشتر می شود. براساس آخرین آمار در شهریور ماه سال ۹۹ هزینه خرید آپارتمان (تازه ساخت) در محله صادقیه حدودا از متری ۲۷ میلیون تومان شروع و تا متری ۶۰ میلیون تومان هم می رسد.
معرفی چند مراکز تفریحی در محله صادقیه
پارک های کوچک اما بسیاری در این محله احداث شده اند. چند نمونه از این پارک ها را خدمت شما معرفی میکنم:
بوستان یگانه واقع در ضلع جنوبی بلوار مرزداران، بوستان پرند قرار گرفته در خیابان سازمان آب، باربری صادقیه تهران بوستان شهروند قرارگرفته در خیابان گلاب میان خیابان خسرو و رحیمی بوستان هلال قرارگرفته در خیابان امیرکبیر جنوبی خیابان هلال و بوستان استقلال موجود در فلکه دوم صادقیه اشاره کنیم از سمتی باشگاه‌های ورزشی مثل اکسیر جوانی، صادقیه، الوند نوین، ونوشه، تکنیک برتر، سپیده و بنیامین از مراکز ورزشی این محله‌ خوش اسم محسوب می شود.

اتوبار صادقیه
اتوبار صادقیه

آشنایی چند مرکز آموزشی و فرهنگی
محله صادقیه نیز مثل سایر محله های تهران از مراکر آموزشی و تفریحی خوبی برخوردار است . برای نمونه میشود به موسسه های زبان مثل آموزشگاه زبان سفیر موجود در بزرگراه محمدعلی جناح، شماره باربری صادقیه آموزشگاه زبان سفیر پلاس، پردیسان قرارگرفته در بلوار آیت الله کاشانی و موسسه زبان ایران اروپا بناشده در فلکه دوم صادقیه و … اشاره کنیم.در خصوص مراکز فرهنگی واقع در این محله میشود به خانه فرهنگ سینا واقع در فلکه اول اتوبار صادقیه و سرای محله صادقیه قرار گرفته در بلوار شهدای صادقیه اشاره کنیم.
مراکز درمانی و دولتی محله صادقیه
در خصوص مراکز درمانی این محله باید عرض کنم که بیمارستان خصوصی ابن سینا در فلکه دوم صادقیه اول بلوار آیت الله کاشانی قرار گرفته است. از سوی دیگر نزدیکترین بیمارستان به این محله در بلوار اباذر به اسم بیمارستان پیامبران است. کلینیک گفتار درمانی بنا شده در خیابان سازمان آب از دیگر از مکان های درمانی این محله محسوب می شود . باربری صادقیه این محله برخوردار از چند کلینیک، درمانگاه و داروخانه های شناخته شده از جمله درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی فرهنگیان موجود در خیابان هلال است.
مراکز دولتی در محله صادقیه به طور باورنکردنی بنا شده از سمتی پوشش دهی شعبه های مختلف بانکی در این محله بسیار خوب است. اداره پست صادقیه موجود در خیابان ستارخان جزو مراکز اصلی دولتی این محله به شمار می رود. سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی موجود در بزرگراه جلال آل احمد از دیگر مراکز بااهمیت دولتی محله صادقیه به حساب می آید.
تلفن باربری صادقیه عرضه کننده برترین سرویس های اسباب کشی در تهران

باربری فلکه دوم صادقیه

با گذشت زمان همواره زندگی انسان ها هم تغییر می کند و زندگی برایشان راحت تر می شود. یکی از این تغییرات که در حد خود فوق العاده است، وجود شرکت های است که دردسرها و دغدغه های اسباب کشی و جابجایی انواع بار را برای انسان راحت می کند. جابجایی هر نظیر اثاثیه خانه یا بار های سنگین می تواند برای یک شخص بی تجربه، باربری صادقیه خستگی و کلافگی را به همراه داشته باشد. حمل و نقل اثاثیه حتی با وجود همه اعضا خانواده و نیروهای کمکی همچنان خستگی های مخصوص خود را خواهد داشت. اتوبار صادقیه اما بودن شرکت های در چند سال گذشته سبب شده است این فرآیند بسیار آسان تر انجام بگیرد. یکی از برترین باربری ها است که با سرویس های مرتب ، باربری صادقیه تهران یکپارچه فرآیند حمل و نقل بار را طوری انجام می دهد که مشتریان بی هیچ نگرانی ای بار خود را جابجا می دهند. در ادامه مقاله بعضی از سرویس های را خدمتتان ارائه می کنیم.
با اینکه سرویس ها بسیار ارزشمند و کاربردی است ، اما همچنان هم خیلی از اشخاص به علت نداشتن دلایل قاطع و عدم آشنایی با مشخصه هایی که یک اتوبار می تواند به آنها عرضه نماید ، باربری صادقیه از انتخاب این شرکت ها صرف نظر کرده اند. در ادامه بعضی از مشخصه ها که می تواند آن را از دیگر ها جدا نماید اشاره خواهیم کرد.
جابجایی بار و اثاثیه منزل در کل تهران
به علت داشتن 45 تیم جابجایی بار که نظیر افرادی مجرب و کار بلد است در مناطقی ، مثل شمال تهران با اسم شمال ، منطقه غرب تهران با اسم و نشان غرب ، باربری صادقیه سرویس های اسباب کشی را به آن گروه از مشتریان که در این مناطق زندگی می کنند ارائه می دهد. از شعبه ها می توان به شرق تهران هم اشاره کرد که با درنظرگرفتن ترافیک های سنگین در شرق تهران ، باربری در صادقیه تهران ماشین های خود را نزدیک به محله و منطقه های موجود در شرق تهران قراره داده است تا فرآیند اسباب کشی بواسطه این تیم خیلی سریع انجام شود. سلامت و امنیت را ضمانت می می کند در حین حمل و نقل اثاثیه و انتقال انواع بار احتمال دارد اتفاقات ناگهانی ای بیافتد و به هر علتی بار مدنظر یا ماشین صدمه ببیند. عرضه بیمه نامه برای ماشین و کل بار پیش از آغازپروسه سبب می شود که در صورت پیش آمد هر نوع صدمه جانی و مالی ، باربری صادقیه خیلی از هزینه ها خدما مشتریان برگردانده شود. باربری نزدیک صادقیه اما باید عرض کنم چونکه برترین روش های بسته بندی ، حمل و انتقال بار بکار برده می شود ، امکان صدمه دیدن بار یا رخداد هر نوع آسیبی به کمترین حد می رسد.
جایجایی بار داخل شهر و بیرون شهر
حمل و نقل اثاثیه و جابجایی بار را به نواحی داخل شهری بسنده نکرده است بلکه سرویس ها را برای شهرستان های حومه و نواحی بیرون شهر هم عرضه می نماید.

اتوبار صادقیه

عرضه خودرو های سرپوشیده و ضد ضربه در باربری تهران
خودروهایی که برای جابجایی بار بکار گرفته می شوند بعد از آغاز فرآیند سرویس شده تا بتوانند در طول مسیر ایمنی بار را تضمین نمایند. از سمتی از خودرو ها سرپوشیده و ضد ضربه استفاده می شود تا صدمه و آسیب های بار در زمان حمل و نقل به کمترین حد برسد.
بسته بندی طبق اصول و تخصصی باربری صادقیه
جهت بسته بندی وسایل با درنظر گرفتن کوچک و بزرگ بودن آنها ، حساس بودن یا نبودن آن و همچنین میزان با ارزش بودن هر وسیله از بسته بندی خاصی استفاده می شود. وسایل کوچک و بزرگ تفکیک می گردد و از انواع کارتن ، اتوبار صادقیه فوم های چند سطحی ، نایلون های حباب دار کوچک و بزرگ و انواع چسب های بزرگ و حجیم بمنظور بسته بندی وسایل استفاده می شود.
چیدمان طبق اصول باربری های صادقیه
چیدمان اختصاصی و اصولی بار در پیک بار از دیگر نقاط قوت این است. باربری صادقیه کلیه بسته ها منظم چیده می شوند. بسته های با وزن بیشتر در قسمت زیرین و بسته های کوچک و حساس تر بالاتر قرار داده می شوند تا در زمان انتقال مسئله ای برای آنها پیش نیاید.

باربری در صادقیه تهران
باربری در صادقیه تهران

نکته قابل توجه اینجاست که هزینه خدمات این شرکت مطابق کیفیت خدمات عرضه شده به مشتریان است ، مشتریان معمولا از پرداخت آن راضی هستند. باربری صادقیه مشتری مداری در این شرکت موجب شده است هزینه های در نظر گرفته شده برای هر یک از سرویس ها به صورتی باشد که پرداخت آن برای سطوح مختلف جامعه سخت نباشد.