پیک بار

باربری ستارخان

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری ستارخان حمل بار و جا بجایی در تمامی مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله ای در مورد محله ستارخان

باربری ستارخان محله ستارخان از منطقه های پرطرفدار و سرحال استان تهران محسوب میشود که به دلیل امکان دسترسی که به مرکز و غرب تهران دارد همیشه برای خریداران خانه جذاب بوده است. باربری ستارخان باید عرض کنم که محله ستارخان جزو یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب شهر تهران است. از طرف دیگر خیابان مشهور ستارخان که پاتوق طرفداران غذا و خوراکی هست بر جذابیت این محله افزوده است. اگر شما هم می خواهید این محله را برای زندگی خود انتخاب کنید از شما میخواهم برای شناخت بیشتر محله ستارخان تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

باربری ستارخان
باربری ستارخان

معرفی محله ستارخان
اسم محله: ستارخان (برق آلستوم)
منطقه: منطقه 2 استان تهران
باربری ستارخان موقعیت قرارگیری: غرب شهر استان تهران
شهرت محله: سرحالی و سرزندگی محله
ساختار محله: وجود خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های جدید
همسایه های مجاور: شرق به بزرگراه شهید چمران | غرب به بزرگراه یادگار امام| بزرگراه جلال آل احمد از شمال| خیابان آزادی از جنوب
امکان دسترسی های محلی: بزرگراه شهید چمران، بزرگراه یادگار امام، بزرگراه جلال‌آل احمد، خیابان آزادی
ایستگاه مترو دارد
ایستگاه BRT:دارد
حد قیمت: متوسط رو به بالا

باربری ستارخان محله ستارخان کجای تهران است؟
محله‌ی ستارخان در منطقه 2 شهرداری تهران و غرب شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه جلال‌آل احمد، از جنوب با خیابان آزادی، از شرق با بزرگراه چمران و از غرب با بزرگراه یادگار امام هم جوار هستند . اتوبار ستارخان تهران ویلا را نیز می شود جزو ضمیمه های محله ستارخان به شمار آورد که از جذابیت بسیاری برخوردار است.
ساختار محله ستارخان چطور است؟
مهم‌ترین مسئله در مورد محله ستارخان، سرحالی و نشاط آن است که کاملا واضح است و می توانید احساس کنید. اگرچه این محله هم خیابان‌های پرهیاهو و پر تردد دارد و هم خیابانهای آرام و خلوت مثل دریان نو دارد.
در رابطه با بافت محله نیز باید خدمتتان عرض کنم که علی رقم خانه های تازه ساخت و لوکسی که ساخته شده‌اند، باربری در ستارخان خانه‌های ویلایی و حیاطدار هم در محله‌ی ستارخان ساخته شده اند . باربری ستارخان درضمن از دیگر عواملی که در این محله به راحتی مشاهده می شود، انبوه مراکز اداری است. از خصوصیات این محله سه برج مشهور ستارخان هستند که با اسم مجتمع مسکونی ستارخان معروف هستند. از زمان ساخت آنها بیشتر از 40 سال گذشته.

اتوبار ستارخان
اتوبار ستارخان

دلیل نام گذاری ستارخان چیست؟
محله‌ی ستارخان با عنوان برق‌آلستوم هم معروف است، که این نام براساس تحقیقاتی با تعدادی از ساکنین قدیمی این محله، نشعت گرفته از نام دانشمندی خارجی به نام آلستوم است که موسس کارخانه برقی در این محله می‌باشد. آقای تجسمی از ساکنین قدیمی ستارخان بیان کرده است که این محله در قدیم به شکل باغ بوده و در حقیقت از اراضی طرشت به شمار می رفته است. همینطور که در منبع های گوناگون گفته شده که، باربری ستارخان مرحوم حاج محمد علمدار جزو کسانی بوده که وظیفه بسیار مهمی در رشد محله ستارخان داشته و اغلب اهالی قدیمی در این محله اهل خمین و یزد بوده‌ که به تهران آمده بودند.
همینطور در جاهای دیگری در باره سرگذشت محله ستارخان می‌خوانیم که: «حاج مهدی نخستین بار طرح ریزی آپارتمان های ۵۵ متری را به مجلس فرستاد و بعد از پذیرفتن مجلس در حیطه ی امروزی محلات شهرآرا، پاتریس لومومبا و دریان‌نو برای کارمندان خود خانه‌ هایی آپارتمانی درست کرد که به ۶ دستگاه شناخته شد.»
بایا عرض کنم که هسته اول محله ستارخان نخست از مجاور شمالی خیابان ستارخان تشکیل شده و بعد به دیگر مناطق رونق پیدا کرده است. باربری در ستارخان پیشینه رشد محله ستارخان به اوایل سال های انقلاب باز می ‌گردد. اتوبار ستارخان بطور کلی دلایلی مثل مجاورت با محورها و عناصر ساختاری شهر، آب و هوای خوب و شیب کم محله ستارخان، باربری ستارخان تحویل زمین‌های این محله بواسطه شرکت تعاونی ژاندارمری گذشته و در پایان راه اندازی کارخانه برق آلستوم موجب مقبولیت عام محله ستارخان و بیشترشدن تقاضای مردم به زندگی در آن منتهی شده است.
انبوه جمعيت و حد قيمت خانه هاي اين محله به چه صورت است؟
محله ستارخان از محله های مطلوب شهر تهران به شمار میرود که به دلیل امکان دسترسی خوبش به مرکز و غرب تهران همیشه برای جویندگان خانه جذاب بوده است. باربری محدوده ستارخان بهتر است بدانید محله ستارخان یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب شهر تهران به شمار می رود. آمار پخش شده جمعیت این محله را بیشتر از 20 هزارنفر برآورد کرده است. باربری ستارخان برای خرید خانه در این محله باید در دقت کنید که بر اساس قدمت بنا، مرغوبیت مصالح بکار برده شده در ساخت، لوکیشن ساختمان و کاربری ملک (ویلایی، آپارتمانی و سوئیت) و …قیمت ها متغیر است.

مراکز آموزشی محله ستارخان
تعداد مدارس دخترانه و پسرانه در مقاطع گوناگون در این محله کافی است و کمی خیلی زیادی حس نمی‌شود. این محله نزدیک به صادقیه مرکز آموزش عالی ندارد اما بر اساس آنچه در باره امکان دسترسی بیان شد، باربری ستارخان این مورد امتیاز بدی به شمار نمی آید. موسسات زبان، موسیقی و مدل های دیگر هنر هم در حد محله وجود دارند و کمی در حوزه ی افزایش استعداد و سپری کردن وقت های سرگرمی وجود ندارد.
مراکز مذهبی محله
سه مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد حضرت مهدی و مسجد مکتب‌الصادق در محله ستارخان نزدیک به صادقیه بار مذهبی را به دوش می‌کشند و با اجرای نماز جماعت و اجرای مراسم در عید ها، شهادت‌ها فضای خوبی برای کسانی که قصد دارند با فعالیت در مسجد مناسک را به‌جای بیاورند آماده می‌کنند.

اتوبار ستارخان

باربری ستارخان در حیطه ی مرکز شهر تهران
با چندین سال سابقه و تجربه در بحث اثاث کشی و داشتن کاملترین ناوگان آماده عرضه بهترین و قابل اعتمادترین خدمات در شهر تهران به تمام خانه ها و دستگاه های اداری و خصوصی استان تهران میباشد. سابقه درخشنده و خدمات خاص و  بهترین مشاور شما برای انتخاب تیم باتجربه و حرفه ای است. آرزومند یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر برای همه همشهریان در تهران می باشد. باربری ستارخان با چندین سال سابقه در حوزه اسباب کشی، اتوبار ستارخان و جابجایی بار و اثاثیه در پایتخت و دیگر شهرستان ها است . بهترین مشاور در بحث اثاث کشی و جابجایی بار شما می باشد.
برترین خدمات دهی جابجایی بار و اسباب کشی
باربری تهران افتخار دارد که بیشتر از چندین سال سابقه در شهر تهران همیشه در فکر عرضه خدمات بود و خشنودی شما دوستاتن را جزو اولین هدف کلیه خدمات خود قرار داده است. اسباب کشی کاری دشوار و مستلزم علم است و این دشواری وقتی کاملا مشخص است که فرآیند اسباب کشی را شروع کرده اید.
داشتن یک طرح ریزی برای اساب کشی کاری با اهمیت است و یادتان نرود که آسیب های فیزیکی به بدنتان در حین اثاث کشی و جابجایی قادر است، علی رقم گرفتاری و مسائل گوناگون، باربری محدوده ستارخان این پروسه را به تاخیر بیندازد و این اتفاق خودش هم مسائل بیشتری برای شما و خانواده محترمتان ایجاد میکند و همچنین موجب هدر رفتن وقت شما می شود. باربری ستارخان پیش از پروسه اسباب کشی برنامه ریزی از پیش تعیین شده ای را به مشتریان ارائه میدهد.

باربری در ستارخان
باربری در ستارخان

اگر قصد جابجایی دارید پیک بار بهترین خدمات را با منصفانه ترین قیمت به شما ارائه خواهد داد. اسباب کشی و خودتان را به پرسنل با تجربه و حرفه ای بسپارید و احساسی خوب با یک اسباب کشی بانظم داشته باشید. اسباب کشی خود را به دست متخصصان بسپارید و با فکری راحت به کارهای دیگر خود بپردازید.
بسته بندی منظم و دقیق وسایل
از نخستین و بااهمیت ترین گان ها در اسباب کشی در شهر تهران، اتوبار ستارخان بسته بندی دقیق و تکنیکی وسایل می باشد. شرکت باربری ستارخان با بهره گیری از برترین و جدیدترین قطعات این خدمات را به شما ارائه می دهد. همینطور راه و روش بسته بندی بر عکس اینکه احتمال دارد کاری خیلی ساده به نظر آید، اما نکته ای بسیار مهم است و احتیاج به توجه زیاد و تجربه برای انجام این کار دارد.
نخستین قسمت اسباب کشی و باربری ستارخان بسته بندی وسایل می باشد. باربری محدوده ستارخان ما در با بهره گیری از برترین و تازه ترین تجهیزات این کار را برای شما انجام می دهیم. شرکت خودش را مسئول می داند که بار های مشتریان خود را بعد از صادر شدن بارنامه دولتی، بیمه کند تا از با این کار در صورت اتفاقات ناگهانی، ضرر مالی مشتریان با بهره گیری از این بیمه نامه ها جبران شود.

باربری محدوده ستارخان
باربری محدوده ستارخان

 

باربری در ستارخان

وسیله نقلیه ایمن و قابل اطمینان
یکی دیگر از خدمات مهمی که به مشتریان خود عرضه می کند، جابجایی بار و وسایل و لوازم خانه و شرکت های تهران به هر جای دیگری از کشور است. باربری ستارخان در شهر تهران با فراهم کردن شرایط مورد احتیاج برای کمتر شدن صدمات و ضربه ها در حین اسباب کشی، فکر مشتریان خود را از لحاظ سلامت و ایمنی بار و لوازم مهم خود راحت می کند.
باربری ستارخان از شعبه های پیش قدم عرضه کننده سرویس های شهری و بیرون شهری  است، که تمام خدمات در زمینه جابجایی لوازم را به شکل صفر تا صد جابجایی بار و وسایل مختلف خانه ها ، سازمان های اداری و انواع فروشگاه ها را به طور جامع و با هزینه های خوب عرضه میکند.


آیا بسته بندی وسایل هم انجام میدهید؟

بله . با توجه به درخواست شما بسته بندی تمامی وسایل منزل انجام میشود.

از چه کارتون هایی باید استفاده کرد؟

در بسته بندی وسایل برای اینکه ضربه ای به وسایل نخورد از نایلون حباب دار و کارتون های ضد ضربه استفاده میشود.

شرایط رزرو و ثبت سفارش؟

شما میتوانید با تماس با شرکت در 24 ساعت شبانه روز اقدام به رزرو و ثبت سفارش کنید.

شماره تماس شرکت؟

شماره تماس پشتیبانی 24 ساعته 28425247-021 میباشد.