پیک بار

باربری شهرک غرب

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری شهرک غرب اسباب کشی در تمامی مناطق تهران

در تمام ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله شهرک غرب

باربری شهرک غرب بیوگرافی این محله
این منطقه جزو محلات انگشت شمار تهران است که میشود خانه‌های ویلایی شیک را در آن مشاهده کرد. این شهرک نشان رویاییست که در سر تیمی از مهندسان آمریکایی بود تا معماری جدید غربی را به شهر تهران وارد کنند. باربری شهرک غرب هزینه خانه در این محله را باید در دو بخش جدا موردبررسی قرار داد. خانه‌های امکانات مخصوص به خود را دارند و هزینه واحدهای درون برج و آپارتمان ها هم جدا است.

باربری شهرک غرب
باربری شهرک غرب

ورود مدرنیته به تهران
بر اساس نامی که دارد نمادی از دنیای غرب دارد و بعد از ورود مشاوران و مهندسان آمریکایی در عصر پهلوی برای زندگی در این محله با این اسم خوانده شد.
اکثر زمین‌های شهرک‌غرب ساختمان‌های ویلایی خیلی شیک و زیبا ساخته شده که مانند آن را در استان تهران مشاهده نمی کنید.
علاوه بر این برج‌های مسکونی به مدل آمریکایی که ظاهر شهر را به طرف مدرنیته سوق داده است. باربری شهرک غرب اصلی ترین شهرک استان تهران است و نخستین گام های مدرنیته را در این شهر قدیمی برداشته و زندگی شیک و معمولی در آن با هم ترکیب شده است.

باربری شهرک غرب کجای تهران است؟

در حال حاظر  از طرف شرق به اتوبان چمران و از طرف جنوب به اتوبان همت منتهی می شود. اتوبار شهرک غرب منطقه به ایوانکی نزدیک است و انتهای غربی خیابان فرحزادی است. بلوار اصلی درون شهرک غرببلوار خوردین است.
یکی از خصوصیات خوب شهرک‌غرب خیابان‌کشی‌های استاندارد و پهن آن است. باربری در شهرک غرب  یک بلوار اصلی دیگر که در این منطقه واقع شده بلوار پاکنژاد است.
یکی از خیابان‌های اصلی هم خیابان ایران زمین است که بازارهای خرید و تفریح در آن زیاد است. خیابان مهستان مراکز خرید معروفی دارد.
مکان قرارگیری و نقشه باربری شهرک غرب
این منطقه قبل ها در 6 فاز راه اندازی شد. بعد از انقلاب هم فاز هفتم به آن افزوده شد. این شهرک برخوردار از 4 خیابان اصلی است. خیابان خوردین که به مدلی کمربندی شهرک است. بلوار ایوانک که از بلوار خوردین نشعت گرفته است.
بلوار دادمان که بلوار اصلی ومهم شرقی غربی است و بلوار پاکنژاد که شمالی جنوبی است. باربري شهرك غرب بایدعرض کنم که آراستگی شهرسازی مطلوبی در خیابان‌کشی‌ها وجود دارد.
به جز این‌ خیابان‌های اصلی شهرک دارای 7فاز است که نخستین فاز شهرک دربرگیرنده ی خیابان‌های مهستان و گلستان و ایران‌زمین است و بهترین منطقه به حساب می آید. فاز دوم درارتباط با خیابان هرمزان و پیروزان است. در فاز سوم خیابان بدخشان واقع شده است.
فاز چهارم درارتباط با خیابان زرافشان و درخشان و خوارزم و فلامک است. فاز پنجم خیابان سینمای ایران است و فاز ششم خیابان گلفشان.
فاز هفتم که بعد ازپیروزی انقلاب شکل گرفت شامل خیابان‌های مطهری و سعدی و فخار مقدم و دریا و صدف و سپهر است.
خرید خانه در غرب تهران

اتوبار شهرک غرب
اتوبار شهرک غرب

نکات مثبت سکونت در شهرک غرب
در قسمت جنوب این محله پارک پردیسان و برج میلاد و بیمارستان میلاد قرار گرفته است. همین یک مسئله به تنهایی بیانگر این است که آگاه شوید در گرفتاری بازار ساخت و ساز و شلوغی شهر تهران، باربری شهرک غرب ( moving home company ) با پایین نگه‌داشتن شلوغی و فراهم آوردن آرامش برای ساکنان، قواعد زندگی شهری را فراهم کرده است.
یک مسئله مهم در باره این منطقه وجود دارد. اوایل ساخت آن، محیط برای یک زندگی خیلی شیک طرح ریزی شد که برای آمریکایی‌هایی بود که در کشور ایران زندگی میکردند.
زندگی سطح خاص موجب حاکمیت وقت با این جمعیت سبب رونق شرایط رفاهی در منطقه شد. بعد از انقلاب این محدودیت به‌تدریج برداشته شد و زندگی مردم معمولی در این شهرک امکانپذیر شد.
برهمین اساس شما می‌توانید سکونت سطوح گوناگون را در این منطقه ببینید البته همه از شرایط شهری مساوی استفاده میکنند و استانداردهای زیادی دارند.
بیشترین بوستان در یک محله، بیشترین بیشترین مراکز آموزشی دبستان و دبیرستان با شرایط خیلی خوب،بیشترین مراکز خرید و سینما و بیشترین بیمارستان‌های باتجهیزات دولتی و خصوصی ند استاندارد زندگی را بالا نگه داشته است.
شرایط رفاهی باربری شهرک غرب
باتوجه به مطالب بالا، این محله دارای بوستان های بسیاری است. و همینطور یک کمربندی از درختان توت هم در محله وجود دارد.
باد همیشگی از غرب به شرق به تمیزشدن هوا کمک زیادی می‌کند. در این محله 26 بوستان واقع شده و به جزاین، این بوستان وسیع پردیسان هم بخش جنوبی شهرک را پوشانید است. 4 گروه سالن سینمایی موجود است که یکی از آن‌ها گروه اریکه ایرانیان است که نزدیک به شهرک است.
باربري شهرك غرب مرکز فرهنگی مثل فرهنگسراها و انجمن رشد فکری و شهر کتاب هم در منطقه وجود دارد. به جز بیمارستان میلاد که بیرون از فضای احداث شده، بیماستان‌های آتیه و بهمن و لاله که سه تا از برترین بیماستان‌های تهران است هم در این شهرک وجود دارند. اکثرا را نشان تهران جدید می‌دانند.

باربری در شهرک غرب
باربری در شهرک غرب

اتوبار شهرک غرب

باربری شهرک غرب تحت نظر شرکت پیک بار بوده و حاظر است تا عرضه خدمات با برترین کیفیت در استان تهران را برای شما عزیزان انجام دهد.استان تهران برترین باربری تهران می باشد که بیشتر از یک دهه تجربه درخشان دارد و خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل آنها را بطور ماهرانه انجام می دهد. اتوبار با وجود شعبه های گوناگون و بسیار، حاظر است تا کمک به شما مشتریان عزیز را آغاز کند. با یک تماس در کمترین زمان از سرویس های خوب باربری شهرک غرب بهره مند شوید.
حمل بار و جابجایی اثاث خانه
وقتیکه کار را تحویل بدهید تیمی مجرب و کار بلد کار بسته بندی و جابجایی را بطور دقیق انجام میدهند، با ما نگران شکستن اثاثیه خود نباشید. و اگرکه مسئله و یا نارضایتی پیش آمد، امکان پیگیری وجود خواهد داشت؛ اتوبار شهرک غرب بودن بیمه نامه معتبر به مقدار بهای بار شما موجب راحتی خیال و امنیت از خدمات باربری شهرک غرب می باشد. این باربری تمام روز هفته به طور آنلاین و ۲۴ساعته برترین سرویس های بسته بندی و حمل اثاثیه را انجام می دهد. در بسته بندی اثاثیه خانه و شرکت ها چگونگی بسته بندی خیلی مهم می باشد. در هر لوازم به صورت تخصصی بسته بندی می شود، مانند فوم های چند سطحی، نایلون های حباب دار و … موجب می شود که اثاثیه های شما در مدت زمان حمل و جابجایی سالم به موقعیت مورنظر برسد و درضمن اینکه پیش از حمل اثاثیه به شما بارنامه و بیمه نامه ای به میزان اعتبار مالی آنها برای بالا بردن مرغوبیت کار و جلب بیشتر رضایت مشتری عزیز عرضه می شود.

در حوزه بسته بندی اسباب خانه و شرکت ها با داشتن تیمی باتجربه و کاربلد کار بسته بندی و جابجایی را انجام می دهد. درصورتیکه شما هم قصد دارید وسایل منزل خود را در ناحیه ی باربری شهرک غرب جابجا کنید، شرکت تهران از مدلهای متنوع ماشین های باربری مثل خاور، کامیون، نیسان و وانت بار برای جابجایی اثاثیه ها استفاده می کند و شما می توانید هرموقع تقاضای جابجایی اثاثیه کنید و هم درمدت زمان حمل اثاثیه ها بیمه باربری به شما تعلق میگیرد. شرکت باربری در شهرک غرب  در کل شهر تهران خدمات خود را عرضه می نماید و از نواحی تحت پوشش می توان در همه تهران را نام برد که خدمت رسانی به طور فوری و با بهترین کیفیت عرضه میشود. وقتیکه در ارتباط باشید بر اساس اطلاعات شما مانند آدرس مبدا و مقصد، نزدیک ترین باربری به محله ی مورد نظر شما را انتخاب و برترین خدمات باربری را به شما عرضه می نماید.
باربری شهرک غرب | ارزان قیمت
سازمان باربری و اتوبار ما همواره حواسش به قیمت بوده و هست، نیسان بار شهرک غرب و به مشتریان محترم خود منصفانه ترین قیمت را در برار سروسیس با کیفیتی که می گیرند ارائه می دهند. ما در سر حرفمان هستیم و هر نرخی که با مشتری گرامی پیش از اسباب کشی هماهنگ کردیم ، آن را دریافت می کنیم . باربری در شهرک غرب اکثر مشتریان ما زمانی که تماس میگیرند نخستین پرسش آن ها این هست که هزینه کاملا بهمون عرضه داده بشه و ما با بر اساس مبدا و مقصد و همینطور بهره گیری از سرویس ها ، اتوبار شهرک غرب یک هزینه باربری برای اسباب کشی مشتری عرضه می کنیم که اگر به توافق رسید زمان اسباب کشی تعیین و تقاضا ثبت می شود.  به علت عرضه هزینه خوب به مشتریان خود در منطقه به عنوان باربری ارزان شهرک غرب هم معروف است.

نیسان بار شهرک غرب
نیسان بار شهرک غرب
باربری در شهرک غرب قابل اعتماد و قانونی در این منطقه

باربری شهرک غرب جزو بهترین عرضه کنندگان سرویس بسته بندی و حمل اثاث خانه و شرکت ها در شهر تهران می باشد که با یک دهه تجربه کار درخشان و مرغوبیت کار بالا موفق شده اطمینان مشتریان شهر تهران را به دست بیاورد. تنها با یک تماس می توانید در کمترین زمان از سرویس های تهران بهره مند شوید. احتمالا یافتن اتوبار و باربری قابل اعتماد که اثاثیه منزل را با بهتربن کیفیت و بیمه نامه معتبر حمل کند از دغدغه های هر شخصی می باشد ولی با شناخت از سرویس های، می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

4.7/5 - (4 امتیاز)