پیک بار

باربری شهرستان

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری شهرستان
اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری شهرستان

باربری شهرستان تهران در عصر قاجار به تدریج ساختار و شکل یک شهر جدید را به خود گرفت و بر اساس میزان اهمیت هر چه بیشتر تهران، میدان ها، مسجد ها و دروازه های گوناگونی ایجاد شد تا بشود مردم استان تهران را تحت مدیریت گرفت . در دوران ناصرالدین شاه، طرح استاد شهر فراهم شد و پس از جذب نظر سلطان، خیابان های نوین تهران به بیان پادشاه ایجاد شدند. پس از راه اندازی طرح خیابان ها، میدان بزرگی مثل میدان توپخانه (امام خمینی کنونی تهران) و ساختمان های نظامی در اجرای کار قرار گرفت تا راه اندازی شوند.
شهر شلوغ تهران کار خود را با ایجاد ساختمان های وسیع دولتی، خیابان های نو، اماکن تفریحی ، سیستم های سرویس های شهری تهران و موسسات دانشگاهی و متدولوژیک تهران شروع کرد. اما این مسئله معنی اش این نبود که ساختار سنتی شهر تهران برای همیشه از میان برود و هنوز هم در کنار بافت نوین تهران، ساختمان ها و دروازه های سنتی شهر زنده هستند. ولی با گذشت زمان تهران به حدی رشد کرد که نمونه ای جامع از شهر های شبیه به خود بود.

باربری شهرستان
باربری شهرستان

تهران همینطور اسم و رسمی در خصوص دود، آلودگی و بتن کسب کرده است. با بودن این لقب ها این امکان را دارید که شمار بسیاری از اماکن مناسب و دنج را در درون و حوالی شهر تهران بیابید. تهران برخوردار از لقب دیگری به اسم شهر پارک است و علت وجود این لقب بودن 800 پارک با اندازه های گوناگون است که یکی از آن ها برخوردار از دریاچه ای مصنوعی است.
شرایط آب و هوایی استان تهران
تهران در فصل تابستان برخوردار از دمایی تقریبا 36 درجه سانتی گراد یا نزدیک 95-100 درجه است . هوا در تهران در مقایسه با سایر شهرهای توریستی جهان خیلی خشک می باشد. ادغام بعضی از شاخص ها موجب این می شود تا تهران به جایی دلپذیر برای تماشا به شمار برود . بدین صورت که شرایط آب و هوایی خشک که همیشه سرد است (مخصوصا عصرها)، نزدیکی به رشته کوه البرز، پارک ها و باغاتی که در کل سال، در حال شکوفه دادن هستند .
شهر بزرگ تهران با داشتن کوچه های مملوء از درخت در خیابان ها، آب هایی که از شهر های بالایی در ادامه رودخانه های بزرگ می ریزند می شوند، تا در فصل بهار مثل رودخانه های کوچک به چشم بیایند و شنیدن صدای چکاوک ها که سبب می شود تا شهر تهران برترین انتخاب جهت سپری کردن اوقات فراغت و استراحت باشد. منطقه ی البرز به شمال تهران که پذیرای مرتفع ترین قله ایران است، وضعیت فوق العاده ای را برای طرفداران اسکی در زمستان آماده می کند.
استان تهران در فصل زمستان میزبان آب و هوایی کوهستانی و خنک می باشد که ثبت درخواست هتل در پیست اسکی شمشک و دیزین تهران در طول ۲ هفته کاملا پر می شوند. بعضی از اسکی بازان حرفه ای بر این باورند، اعتبار برف در شمال تهران خیلی زیاد بوده و می شود یکی از برترین های جهان برای اسکی و برف بازی یه حساب آورد. اگر شما نیز طرفدار اسکی و محلات خنک هستید توصیه می کنیم رزرو هتل های کوهستانی مثل هتل دیزین تهران را یک بار امتحان کنید.

باربری شهرستان
باربری شهرستان

سازمان حمل و نقل تهران
در قدیم وسیله رفت و آمد بین شهر تهران و فرودگاه تهران فقط اتوبوس بود که مسافران فرودگاه را به پایتخت برسانند. اما با راه اندازی مترو تهران، تاکسی و خطوط مخصوص تهران، سازمان حمل و نقل داخل شهری هم بزرگتر شد و مسافران زیادی در کل روز با بهره گیری از ناوگان حمل و نقل عمومی تهران، تردد می کنند. ایستگاه مترو فرودگاه تهران در طبقه اول وجود دارد و خروجی آن در حوالی پله برقی طبقه 2 واقع شده است. قطار هر 8 دقیقه به ایستگاه می رسد، زمان سفر تقریبا 35 دقیقه می باشد که لیست ساعت حرکت خط مترو فرودگاه تهران بدین شرح می باشد. 6:10، 7:30، 8:50، 10: 10، 11:30،12:50،، 14:10، 15:30، 16:50، 18:10، 19:30.
تاکسی در تهران
قیمت تاکسی های تهران با مبلغ ثابت تاکسی متر ارزیابی می شود و این قیمت هم اکنون از 30 تا 50 هزار تومان متفاوت است. رانندگان تاکسی در تهران دلار یا یورو را از گردشگران می پذیرند. از فرودگاه تا مرکز شهر تهران بدون در نظر گرفتن ترافیک 45 دقیقه و با در نظر گرفتن ترافیک 90 دقیقه به پایان می رسد. غرفه ای که مسئول مدیریت تاکسی های تهران است، دقیقا بیرون از سالن ورودی فرودگاه واقع شده است. همینطور با تاکسی هایی که مسافران خود را در سالن ورودی پیاده می کنند قادر به مبادله هستید ، چراکه بر خلاف این حالت آن ها بایستی بدون مسافر به سمت تهران حرکت کنند. همینطور شما می توانید تاکسی تهران را بواسطه ی شرکت های تاکسیرانی درخواست کنید اگرچه کمی هزینه هایش بالا هستند. قیمت بالا بودن تاکسی های تهران دلیلی دارد و آن هم مسلط بودن به زبان انگلیسی رانندگان است که قیمتی احتمالا بیشتر از 20 یورو داشته باشند.

باربری شهرستان

حمل و نقل بار به باربری شهرستان با بهره گیری از ماشین های گوناگوگ مثل : وانت و وانت نیسان ، کامیون ، تریلی ، خاور سقف دار و روباز و … صورت می گیرد.

باربری شهرستان
باربری شهرستان

معمولا جابجایی بار و اثاثیه به خارج از شهر ، خیلی کار دشوار تری بوده و مستلزم تخصص بیشتری است. چراکه به عنوان مثال حین حمل و نقل بار از تهران به شهرستان امکان صدمه رسیدن به بار ( وسایل منزل ، مواد خوارکی ، وسایل شرکت ، ماشین آلات ، مواد اولیه و … ) به خاطر طولانی بودن راه و مسائل جاده ای بالاتر می رود. از این رو، بسته بندی وسایل به شکل درست ، بهره گیری از مجموعه و کارکنان کار آزموده و متخصص بمنظور چیدن دقیق و صحیح بار در ماشین مخصوص جابجایی بار به باربری شهرستان که امکانش هست نیسان ، وانت ، خاور یا کامیون و تریلی باشد و همینطور بهره گیری از رانندگان مجرب که تخصص کافی جهت حمل بار جاده ای را داشته باشند همه اینها مواردی بود که باربری پیک بار برای حمل و نقل بار به شهرستان و باربری های خارج شهر تهران آنها را مد نظر قرار داده و با تمرکز و حساسیت بسیاری انجام می دهد.
حمل و نقل بار به باربری شهرستان با کامیون احتیاج به مهارت ویژه ای در زمان بار گیری و همینطور بهره گیری از رانندگان متخصص دارد که این نکته هم حتما بایستی در نظر گرفته شود.
هدف شرکت پیک بار، راحتی و نداشتن دغدغه شماست از نظر حمل و نقل درست و مطمئن بودن بار و لوازم منزل به باربری شهرستان و تحویل سر وقت بار در مقصد می باشد تا بدین گونه هم بار شما صحیح تحویل داده شود و هم از هدر رفتن وقت شما پیشگیری شود.

اتوبار شهرستان
اتوبار شهرستان

سرویس های باربری خارج شهر پیک بار حاوی خدماتی مثل بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات و … ، بارنامه و بیمه رایگان و همینطور عرضه سرویس های مخصوص هم می گردد که این امکان را دارید با بهره گیری از مشاوره رایگان و مشورت با متخصصان ما برترین شیوه را جهت حمل و نقل بار خود به باربری شهرستان با ارزان ترین قیمت و بالا ترین کیفیت انتخاب نمایید.
اتوبار پیک بار آمادگی خود را برای عرضه سرویس های گوناگون از تهران به تمام باربری شهرستان ها و همینطور مناطق مرزی ایران اعلام می کند. مجموعه کار بلد و رانندگان مجرب و همینطور سال ها تجربه کاری موفقیت آمیز ما در خصوص حمل و نقل انواع بار این ضمانت را به شما می دهد تا با فکری راحت و بدون هیچ استرسی برای تمام گام های باربری شهرستان روی سرویس های ما حساب کنید.
بعضی از سرویس های پیک بار بمنظور باربری خارج شهر
1) حمل و نقل بار از تهران به باربری شهرستان های مرکزی ایران
• حمل و جابجایی بار از تهران به اراک، قزوین، قم
• حمل و جابجایی بار از تهران به اصفهان، کرج، سمنان
2) حمل و جابجایی بار از تهران به باربری شهرستان های شمال ایران
• ازتهران به کلیه شهرهای استان مازندران مثل: ساری ، رامسر ، بابلسر ، آمل
• از تهران به استان گیلان ، لاهیجان ، رشت و …
• همینطور حمل و جابجایی بار از تهران به استان گلستان و شهر گرگان و کردکوی و…
• استان اردبیل هم جزء استان های زیبای شمال ایران به شمار می رود که شرکت پیک بار آماده عرضه سرویس های باربری از تهران به این استان هم می باشد.
3) حمل و نقل بار از تهران به باربری شهرستان های غرب ایران
• حمل و جابجایی از تهران به همدان ، ارومیه ، خرم آباد ، تبریز ، کرمانشاه ،زنجان ، سنندج و …
4) حمل و نقل بار به استان های شرق ایران
• کرمان ، خراسان (مشهد) ، یزد و باربری شهرستان های بجنورد ، بیرجند و زاهدان
5) حمل و نقل بار به باربری شهرستان های جنوب ایران
• حمل و جابجایی بار به اهواز ، بندرعباس ، بوشهر ، شیراز و …
شرکت باربری پیک بار با چندین سال سابقه در بسته بندی و حمل و نقل بارهای مختلف از تهران به باربری شهرستان ، ضمانت سلامت و ایمنی اثاثیه و لوازم را می نماید.


 

شرکت پیک بار، چه خدماتی را عرضه می کند؟

سرویس های ویژه بسته بندی
2-اثاث کشی طبق برنامه و مرتب
3- حمل و نقل بار به تمام مناطق استان تهران و باربری شهرستان ها به صورت ۲۴ ساعته
4- حمل و جابجایی لوازم اداری و صنعتی
5- عرضه ی بسته های ویژه حمل و نقل رختخواب، حمل لباس و همینطور باکس های مستحکم بمنظور بسته بندی وسایل گوناگون
6-بیمه ی اثاثیه و وسایل شما
7- اجرای مشاوره برای انتخاب برترین و با کیفیت ترین خدمات

آیا پیک بار وسایل مشتری را بیمه می کند؟

بله بیمه وسایل از قبیل سرویس هایی است که از صدمه رسیدن به مشتریان زمانی که وسایل در هنگام حمل و نقل صدمه می بیند و یا از بین می رود پیشگیری می کند.

آیا تعرفه باربری در مناطق مختلف تهران ، تفاوت دارد ؟

قیمت جابجایی بار با در نظر گرفتن به مسیر و میزان اثاثیه مشتریان متغییر است.

محدوده زمانی شرکت پیک بار به چه صورت است؟

شرکت پیک بار، با داشتن تجهیزات کامل به شکل شبانه روزی آماده ارائه سرویس به مشتریان گرامی هر زمان که شما بخواهید، دارد.