پیک بار

باربری شرق تهران

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری شرق تهران حمل بار و جا بجایی در تمامی مناطق
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

باربری شرق تهران شرقی ترین منطقه استان تهران، منطقه ۴ است. بر اساس آمار سال ۱۳۹۵ که در تهران صورت گرفت مردم این منطقه ۹۱۹،۰۰۱ نفر ، شامل ۳۰۴،۱۶۹ خانواده (۴۵۷،۴۶۰ مرد) و (۴۶۱،۵۴۱ زن) اعلام شده است. محله های منطقه ۴ ، محله های محبوبی بمنظور خرید و اجاره آپارتمان در تهران است. محله های بسیاری از این منطقه هنوز ساختار قدیمی خود را دارند. این منطقه از سوی شمال با منطقه ۱ و از سوی جنوب با خیابان رسالت هم جوار است. باربری شرق تهران در ادامه مقاله با این منطقه و محلات آن بیشتر آشنا می شوید.

باربری شرق تهران
باربری شرق تهران

محله های شناخته شده در منطقه ۴ و شرق تهران
تهرانپارس،پاسداران، ساقدوش ، دروس ، هروی، نارمک ،اختیاریه ،حکیمیه ،شمس آباد ،احتشامیه ،مهران ،استخر ، نوبنیاد ،اوقاف،
فرجام، لویزان ، صاحب الزمان، شریعتی، دلاوران، شهرک شریفی، قنات کوثر

هم اکنون منطقه ۴ از ۹ ناحیه و ۲۰ محله ساخته شده است. محله تهران پارس غربی شلوغ ترین محله، و محله کوهک نشان کم جمعیت ترین محله منطقه ۴ را به خود اختصاص داده است.

باربری شرق تهران خصوصیات منطقه ۴ تهران
امکان دسترسی خیلی مناسب به مترو و اتوبوس های عمومی برای رفت و آمدهای درون شهری
برخورداری از ساختار قدیمی در اغلب محلات
وجود کارگاه های کوچک تولیدی و تعمیرگاهی
وجود مراکز علمی و دانشگاه ها

محله تهرانپارس
باربری شرق تهران یکی از پرطرفدار ترین محلات شرقی در تهران، محله تهران پارس است. این محله از طرف شمال به بزرگراه بابایی، از طرف جنوب به بزرگراه رسالت و از طرف غرب به بزرگراه باقری منتهی می شود. ساختار محلی تهرانپارس ادغامی از آپارتمان های تازه ساخت و قدیمی است. امکان دسترسی و تردد در این محله هم با وسایل حمل و نقل عمومی و هم وسایل نقلیه شخصی خیلی آسان است. این محله به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم می شود.
حکیمیه
این محله یکی از شرقی ترین محله های استان تهران با شمار می آید که آب و هوای خیلی خوبی نیز دارد. ایمنی این محله تقریبا زیاد است و شرایط راحتی و تجاری خیلی مناسبی هم در آن آماده است. از جمله خیابان های اصلی و مهم در محله حکیمیه می شود به : خیابان احسان، خیابان چمن آرا، خیابان ارکیده، خیابان فرهنگ، خیابان پگاه ، خیابان پیام اشاره کرد. باربری شرق تهران درصورتی که برای خرید خانه در محدوده شرق تهران در جستجوی یک محله خوش آب و هوا و با صفا هستید، محله حکیمیه مطمئنا انتخاب خوبی برای شماست.
نارمک
محله نارمک، یک محله با مسیری خوب در تهران است. باربری شرق تهران این محله به دلیل برخورداری از میدان های زیاد به محله صد میدان هم شناخته می شود. یکی از خصوصیات خوب این محله پس از امکان دسترسی شهری خیلی خوب، بودن محیط های سبز بسیار است. ساختار این محله تقریبا قدیمی است. حد قیمت خرید خانه در این محله متوسط رو به بالا است. محله نارمک، از سمت شرق با بزرگراه باقری، از سمت غرب با بزرگراه امام علی، از سمت شمال با بزرگراه تهران-کرج و از سمت جنوب با تهران نو، نیرو هوایی و نظام آباد هم جوار است.

اتوبار شرق تهران
اتوبار شرق تهران

شمیران نو
باربری شرق تهران شمیران نو جزو محله های قدیمی واقع در شمال تهران است که از سمت شمال به جنگل لویزان، از سمت جنوب به خیابان شهید صبوری، از سمت غرب به دیوار نیروی دریایی و اتوبار شرق تهران از سمت شرق به نارمک شمالی و خیابان هنگام منتهی می شود. در قدیم این محل ، محل سرگرمی و گردش افراد پولدار بوده است. در نزدیکی این محله پارکی جنگلی به نام لویزان وجود دارد که سبب شده که این محله از آب و هوای بسیار خوبی برخور دار باشد.
محله هروی
باربری شرق تهران به شهرستان هروی یک محله قدیمی واقع در منطقه ۴ تهران است که هم جوار محله های شمس آباد و پاسداران است. ساختار کهنه این محله را خیلی کم می توان مشاهده کرد و از جا های قدیمی این محله می شود به باغ هروی یا عمارت عین الدوله اشاره کرد. همینطور میدان هروی یکی از معروف ترین میدان های استان تهران است. بهترین باربری شرق تهران همینطور امکان دسترسی این محله به پارک ها و بازار های خرید و مراکز درمانی و دیگر مناطق شهر راحت می باشد.
ایستگاه های مترو منطقه ۴ تهران
متروی محله تهرانپارس
متروی محله خواجه عبدالله انصاری
متروی محله شهید زین الدین
متروی محله حسین آباد
متروی محله هروی
متروی علم و صنعت
متروی سرسبز
باربری در شرق تهران
حمل اثاثیه منزل شرق تهران اگر در ناحیه زندگی می کنید و در چند روز آینده بایستی نقل مکان کنید و وسیله ها و اسباب منزل خود را جابجا کنید، باربری شرق تهران شرکت های بسیاری در شهر تهران وجود دارند که سرویس های اختصاصی اسباب کشی و جابجایی بار را انجام می دهند ولی شرکتی که سرویس های اختصاصی بسته بندی و جابجایی اسباب منزل را در ناحیه تهران انجام دهد احتمالا خیلی محدود باشد و حتما هستند شرکت هایی که این ادعا را داشته باشند که در حوزه مهارت کافی را دارند ، باربری شرق تهران به همین خاطر شرکت باربری پیک بار با برخورداری از سابقه کافی در حوزه اسباب کشی و جابجایی بار در ناحیه و آگاهی کامل از خیابان های این منطقه در اختیار شما مشتریان محترم خواهد بود تا سرویس های اختصاصی اثاث کشی و کار باربری را برای شما عزیزان انجام دهد و همینطور سرویس های پیشرفته را برایتان انجام بدهند. باربری شرق تهران به شهرستان این شرکت که در تهران وجود دارد تصمیم به راه اندازی خدمت رسانی ۲۴ ساعته بمنظور جابجایی بار و اسباب کشی دارد اتوبار شرق تهران که شما مشتریان محترم این امکان را دارید تا با مشاوره ما در خصوص اسباب کشی راهنمایی بگیرید و با سرویس های این شرکت کار جابجایی وسایل خانه خودتان را انجام بدهید و بارهای خود را به موقعیت مورد نظرتان برسانید .

باربری در شرق تهران
باربری در شرق تهران

اتوبار شرق تهران

شرکت باربری شرق تهران برای بهتر شدن خدمات رسانی خود در خصوص جابجایی وسایل برترین خدمات را برای شما به ارمغان می آورد و قادر است برترین انتخاب برای اثاث کشی منازل و باشد ، اتوبار شرق تهران قیمت باتوجه به مطالب بالا که خدمت شما عزیزان عرض کردیم ما می خواهیم خدماتی از جزء تا کل اسباب کشی را برای مشتریان عزیز خود انجام بدهیم به عبارتی چگونگی انجام کار را به طور اختصاصی برای مشتریان محترم در منطقه توانسته باشم عرضه کنیم ، باربری شرق تهران با قیمت مناسب ما در نخستین گام کار های خانه را برای شما انجام می دهیم که کار های بسته بندی لوازم منزل مانند کشورهای اروپایی با شیوه ای ماهرانه برای شما به عمل می آوریم ، عرضه سرویس بواسطه اشخاص کار بلد انجام می شود که در ادامه مقاله به موضوع بسته بندی بارها می پردازیم ، باربری سمت شرق تهران گام بعدی، کار جابجایی و در پایان کار چیدن لوازم خانه ، تمام این‌کار ها را به شکل اختصاصی و حرفه ای انجام می دهیم.
باربری شرق تهران با قیمت مناسب سرویس هایی که در خصوص بسته بندی بواسطه ی شرکت ما عرضه می شود و در آن مهارت دارد، شامل موارد زیر می باشد باربری اسباب کشی شرق تهران حمل اثاثیه منزل شرق تهران :
عرضه ضربه گیر های ویژه اسباب کشی که کاملا منحصر به فرد اسباب کشی هستند.
عرضه کارتن های رگال دار ویژه لباس
عرضه کارتن های سه سطحی و پنج سطحی ویژه اسباب کشی
خدمات بسته بندی مبلمان بوسیله تیمی ماهر
عرضه چسب های میکرون بالا در باربری تهران
اعزام کادر ویژه و مجرب بواسطه شرکت باربری شرق تهران
بقچه های زیپ دار ویژه عمل بسته بندی رختخواب حمل بار شرق تهران و …
بسته بندی اسباب خانه در شرق تهران
باتوجه به مطالب بالا که خدمتتان عرض کردیم ما خدمات بسته بندی را به روشی ماهرانه انجام می دهیم و لوازم مورد احتیاج بسته بندی را برای شما انجام می دهیم ، کار بسته بندی اسباب خانه یکی از گام های اولیه برای اثاث کشی است و اجرای کار بسته بندی می تواند خیلی دشوار و وقت گیر باشد ، بنا بر این شرکت باربری شرق تهران تصمیم به راه اندازی خدمات رسانی بسته بندی اسباب خانه در منطقه هم کرده است که کار بسته بندی را از جزء تا کل برای شما انجام می دهد شما در این فرآیند تنها کافی است در یک جا باستید و دست به چیزی نزنید و باقی کار را به ما تحویل بدهید ما سرویس های باربری های شرق تهران اختصاصی خودمان را برای شما انجام خواهیم داد انجام این کار توجه و دقت بسیاری لازم دارد و باید مسائل نکات حرفه ای را بمنظور اسباب کشی منزلتان یاد بگیرید که در صورت تقاضای راهنمایی این شرکت راهنمایی لازم را به شما عرضه می‌نماید باربری اثاث منزل شرق تهران .

باربری شرق تهران به شهرستان
باربری شرق تهران به شهرستان

اتوبار سمت شرق تهران درصورتی که شما درخواست خودتان را ثبت کنیم ما کار بسته بندی را آغاز خواهیم کرد و تمام اسباب و وسایل خانه شما را به شیوه ای دقیق و صحیح بسته بندی خواهیم کرد ، شماره باربری شرق تهران کار بسته بندی به واسطه کسانی صورت می گیرد که تخصصشان بسته بندی کردن لوازم منزل هستند و کار اسباب کشی را به شکلی تخصصی و ماهرانه انجام می دهند ، اتوبار شرق تهران این اشخاص تمامی لوازم خانه شما را از ریز ترین شروع کرده و بر روی هر لوازمی که بسته بندی می شود یک پرچسب به خصوص قرار خواهند داد تا در زمان بازکردن کارتن ها پس از اسباب کشی دچار سر در گمی نشوید ، باربری اثاث منزل شرق تهران این شرکت تمامی وسایل منزل شما را بسته بندی کرده و شروع به جابجایی خواهد کرد .