پیک بار

باربری شیخ بهایی

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری گیشا اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی جنوبی واقع در ونک تهران است و با در سال‌های گذشته خیلی از آژانس‌های گردشگری، اماکن تجاری شیک به این محل منتقل شدند و بصورت کلی میشود بیان کرد که یکی از محله های شیک تهران است که اغلب مشتریان تهرانی تمایل دارند که خرید های خود را در این محله انجام دهند. خانه‌های ویلایی و ساختمانهای واقعا شیک و لاکچری در این محله واقع شده اند که همه را جذب خودش می کند.

باربری شیخ بهایی
باربری شیخ بهایی

نگاهی به محله

از جاییکه که این محله در نزدیکی ده ونک قرار دارد به همین علت میشود بیان کرد که این محله جزء محلات سنتی تهران است و در حال حاضر ده ونک باعث شده که محله ونک شکل بگیرد. میشود بیان کرد که با رونق و رشد شهری امروزه به مرکز شهر مبدل شده است. این منطقه جنوبی را میشود یکی از پرطرفدارترین ها نام برد که همه ساله در حال گسترش است و به همین علت خرید واحد مسکونی در این محله فکرخوبی است.

وضعیت سکونت

با وجود اینکه آپشنهای متعددی در این محله موجود است و محله ای با شرایط آب و هوایی خوبی هست، اینطور می فهمیم که برای سکونت، باربری شیخ بهایی واقعا مناسبی است و شما در این محله به شرایط و آپشنهای موردنیاز برای زندگی در شهر وسیعی مثل تهران دستیابی خواهید داشت.
بصورت کلی می‌توان بیان کرد که در این محله برترین امکانات فراهم شده تا اهالی محل در راحتی و آرامش زندگی کنند. شهرداری تهران نیز همه سعی خود را دارد تا یک محله جدید و مرفهی برای سکونت شهری ایجاد کند. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن با اتوبوس‌های تندرو به محل موردنظرتان برسید.

شرایط آب و هوایی

ده ونک خودش جزء خوش و آب و هواترین محله های تهران است. در این محله شهرداری تهران تعدادی بوستان نیز افتتاح کرده که در تصفیه آب و هوای محله بسیار موثر است. خیابان‌های پردرخت این محله باعث شده که بصورت کلی محله ای خوش و آب و هوا جهت سکونت باشد. شرایط آب و هوایی این محله واقعا مناسب است و این خودش یکی از شاخص های مهم این محله است.

قیمت خانه

خانه‌ها و ساختمانهای واقعا لاکچری و لوکسی در این محله واقع شده اند که مطمئنا تمایل خواهید داشت که یکی از آن خانه ها را بخرید. بیشتر آپارتمان‌ها و ساختمان‌های محله تازه ساخت بوده است.

امکان دسترسی

این منطقه به بزرگراه کردستان، بزرگراه شهید همت، حقانی و مدرس امکان دسترسی دارد و در این محله اتوبوس‌های تندرو و تاکسی‌ها هر ثانیه رفت و آمد دارند. شما از طریق این محله این امکان را دارید که از سمت شرق به چهارراه جهان کودک و خیابان آفریقا و از سمت شمال به بزرگراه نیایش، از سمت غرب به آرارات و ده ونک، از سمت جنوب به محلۀ یوسف آباد دستیابی داشته باشید. در این محله هیچ گونه ایستگاه مترویی درج نشده و شما می‌توانید از ایستگاه متر میدان هفت تیر به این محله تردد داشته باشید.

آپشنهای محله

در محلۀ باربری شیخ بهایی جنوبی شما این امکان را دارید انواع اماکن تجاری را مشاهده کنید که در هر سمت خیابان واقع شده اند. ادارۀ توانیر هم در نزدیکی محله است. سرای محله هم موجود است که خیلی از ساکنین از آن بهره می برند. در این محله شما آپشنهای متعددی را برای سکونت و تفریح می بینید که تمام آنها بمنظور فراهم کردن راحتی اهالی محله راه اندازی شده‌اند.

طبیعت گردی

ده ونک که در نزدیکی این محله است، یکی از جاهای دیدنی این محله است و پاساژ این منطقه یکی از معتبرترین پاساژهایی است که در این محله قرار دارد و در حقیقت مرکز خرید تجاری است که خیلی از افراد و خانم‌های خانه‌دار عاشق خرید همواره از این پاساژ وسایل مورد احتیاج خود را می خرند.

باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی که جزء نقاط تحت نظر باربری پیک بار هست در محله  و محلات حومه آمادگی بسته بندی لوازم منزل ، جابجایی بار ، باربری اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس به صورت اختصاصی و… می باشد، باربری شیخ بهایی به شکل ۲۴ ساعته و در کوتاه ترین زمان ممکن با بهره گیری از آپشنهای نوین با بالاترین میزان ماشین جابجایی بار در حال خدمات رسانی به شماست . نخستین گام بمنظور باربری انتخاب باربری و شرکت حمل بار مجرب و مسئولیت پذیر می باشد که قادر باشد نیاز های شما را به بهترین شکل انجام دهد تا یک باربری و اثاث کشی بدون مشکل را داشته باشید .

باربری شیخ بهایی
باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی جزء ماطق زیر نظر شرکت باربری پیک بار می باشد که در این منطقه کار می کند و با داشتن بیشتر از چندین سال سابقه کاری در کار باربری و جابجایی و انتقال و با بهره گیری کارکنان و مجموعه کاربلد و باتجربه می شود یک باربری ایمن و بدون مشکلی را برای شما فراهم کند و کلیه نیاز های شما را پاسخگو باشد، بمنظور ثبت سفارش باربری از پیک بار فقط نیاز هست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید و سفارش باربری خود را ثبت کنید .
درصورتیکه احتیاج به باربری دارید فقط با شماره های پیک بار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید و بعد از مشاوره با متخصصان ما ، اتومبیل و میزان کارکنان بر اساس نیاز شما به موقعیتتان ارسال خواهند شد و باربری شما را انجام خواهند داد . باربری شیخ بهایی جزء نمایندگی های شرکت جابجایی و انتقال باربری پیک بار می باشد که در این منطقه کار می کند و به کسانی که در محله و حومه آن سکونت دارند سرویس دهی می کند و در ادامه مقاله با خدمات و سرویس های باربری شیخ بهایی بیشتر آشنا خواهید شد .

باربری شیخ بهایی
باربری شیخ بهایی
حمل بار ایمن با باربری شیخ بهایی

هنگامی که احتیاج به باربری و جابجایی دارید اصلی ترین کار گزینش یک شرکت حمل بار حرفه ای و مسئولیت پذیر و مشتری مدار می باشد که بتواند نیاز های شما را تامین کند و شما دیگر دغدغه ای از نظر جابجایی وسایل منزل و یا لوازم اداری نداشته باشید ، تمام این موارد بسته به انتخاب صحیح شما دارد .

اتوبار شیخ بهایی

بسته بندی اثاثیه برای اثاث کشی در باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی مهارت بسته بندی لوازم و اثاث کشی منازل با بهره گیری از به روزترین تجهیزات بسته بندی را دارد، این کار ممکن است در خانه شما صورت گیرد و بعد از انجام بسته بندی هیچ نگرانی درخصوص وسایلتان نداشته باشید . درصورتیکه شما بخواهید اثاثیه را خودتان بسته بندی کنید امکان انجام این کار وجود دارد و لوازم مورداحتیاجتان برای بسته بندی وسایل را می توانید از باربری شیخ بهائی بخرید و باربری شیخ بهایی تنها مسئولیت جابجایی بار را داشته باشد و وسایل شما را به محل موردنظرتان برساند .
در فهرست زیر سرویسهای بسته بندی باربری شیخ بهایی ذکر شده است :
بسته بندی لوازم بااستفاده از فوم ، کارتن ویژه بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ در باربری شیخ بهایی
بسته بندی و جابجایی وسایل سنگین مثل : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید
کارتن رگال دار (رگال داره – شبیه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
ساک رختخواب ( ۳لایه –متشکل از پشم شیشه – زیپ دار)
کــــارتـــون هـــای قطور و چـــنـد سطحی ( یـک سطحی و چــــنــد سطحی )
بهره گیری از کارتن ۵ سطحی مستحکم و با سایزی ۲ برابر کارتن موز برای اجناس شکستنی مانند چینی و ظروف کریستالی
بسته بندی در منزل مشتری به شیوه اروپایی
بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با بکارگیری به روزترین تجهیزات روز دنیا
سرویس های باربری شیخ بهایی و اتوبار بار شیخ بهایی
کلیه خدمات باربری شیخ بهایی در ۲۴ ساعت شبانه روز و هر تایمی که احتیاج به باربری داشته باشید با شماره های باربری شیخ بهائی تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را ثبت کنید و مجموعه پیک بار در کوتاه ترین زمان ممکن به موقعیت شما اعزام می شود و کار باربری شما را انجام می دهد.
ارائه بیمه برای کلیه اثاث شما بمنظور پیشگیری از صدمات احتمالی
بسته بندی در منزل مشتری بواسطه ی شیوه اروپایی
برخوردار از مدرن ترین اتومبیل های جابجایی باربری تهران مثل : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، اتوبار شیخ بهایی
حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل سنگین
بسته بندی مخصوص لباس و لوازم شخصی
برخوردار از برترین و نوین ترین لوازم بمنظور باربری و انتقال بار
حمل و نقل به شهرستان ها در باربری شیخ بهایی
حرفه ای در حمل بار ، جابجایی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در اسرع وقت

اتوبار شیخ بهایی
اتوبار شیخ بهایی

بسته بندی وسایل با استفاده از فوم ، کارتن ویژه بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
اعزام پرسنل به مبدا در کوتاه ترین زمان


 

آیا شرکت پیک بار تضمینیه ؟

بله ، تمامی اثاثیه شما بددن ذره ای خط و خَش و کاملا صحیح به مقصد خواهد رسید. و کلیه این مسائل با برنامه ریزی درست و بررسی شده ی متخصصان حمل اثاثیه صورت میگیرد.

پیک بار برای وسایل حساس و شکستنی، چه تدبیری دارد ؟

حمل و نقل اثاثیه خانه و وسایل ارزشمند شما با استفاده از کامیون های موکت شده انجام می پذیرد و دیگر احتیاجی به استرس در خصوص صدمه دیدن وسایلتان نداشته باشید . پیک بار کنار شما خواهد بود .

آیا قبل از ثبت درخواست امکان دریافت راهنمایی و مشاوره از پیک بار وجود دارد ؟

پیش از شروع کار اثاث کشی و باربری منزل بمنظور اعتماد بیشتر این امکان را دارید که با متخصصان ما تماس حاصل فرمائید تا آنها به شکل رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای به شما مشاوره دهند.

یه چه دلیل باربری پیک بار را انتخاب کنیم ؟

1- دارای نازلتدیین قیمت باربری
2- داشتن مجموعه ای خوش رو و ماهر
3- پایبندی و وظیفه شناسی پیک بار

هزینه در باربری پیک بار چطور تعیین می شود ؟

هزینه در باربری پیک بار طبق گزارشات اتحادیه بررسی خواهد شد .