پیک بار

باربری تجریش

تماس از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری تجریش اسباب کشی در تمامی مناطق 22 گانه

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله ای در مورد تجریش

باربری تجریش محله تجریش کجای تهران است؟
خیابان تجریش در بخش شمال شهر تهران،مرکز شهرستان شمیرانات استان تهران است و در منطقه ی ۱ شهرداری تهران بنا شده است. این محله از سمت شرق به خیابان شریعتی، از سمت غرب به خیابان دربندی و خیابان نیلوفر، باربری تجریش از سمت جنوب به بزرگراه صدر و بزرگراه مدرس و ازسمت شمال به خیابان ولیعصر منتهی می شود. میدان تجریش هم نقطه‌ی انتهایی خیابان ولیعصر (عج) تهران می‌باشد.

باربری تجریش
باربری تجریش

ساختار محله تجریش چطور است؟
محله‌ تجریش جزو محله های قدیمی شهر تهران است که دوستداران زیادی برای زندگی دارد، اگر مسیرتان به این محله خورده باشد خانه‌های ویلایی بسیاری را با اندازه های بالا خواهید دید. از طرف دیگر مثل سایر محله های تهران در طول سال های گذشته با زیادشدن مهاجرت به تهران، اتوبار تجریش این محله هم با بیشترشدن ساختمان ها و برج‌ها رو به رو شده است. باربری تجریش پس در مورد ساختار این محله باید خدمتتان عرض کنم که علی رقم اینکه وجه تجاری محله‌ی تجریش خیلی به چشم می‌آید، خانه های مسکونی ادغامی از آپارتمان های تازه ساخت و خانه‌های ویلایی متراژ بالاست.
امکان دسترسی و خیابان های اصلی محله تجریش کدام است؟
باربری تجریش اگر در باره امکان دسترسی به محله‌ تجریش پرسشی دارید، باید عرض کنم که این محله علاوه بر ایستگاه مترو یک پایانه وسیع تاکسی، که از آنجا به تمام مناطق تهران تاکسی وجود دارد. همینطور بی آرتی های خط راه‌آهن به محله تجریش هم کار تردد را برای کسانی که قصد رفت و آمد به محله تجریش را دارند، آسان کرده است.
ایستگاه متروی تجریش، آخرین ایستگاه ی مترو خط راه آهن به تجریش است که جنوب تهران را به شمال متصل کرده است. بطورکلی باید آگاه باشید که تجریش جزو نواحی پر تردد تهران است که مجهز به انواع وسایل حمل و نقل عمومی است. باربری تجریش تنها مسئله ای که برای استفاده از خودروی شخصی باید دقت کنید، ترافیک سنگین این منطقه خصوصا در ساعات اوج ترافیک است.
بازار خرید مهم محله تجریش
بیشتر محبوبیت و علت معروف شدن این محله، وجود بازار تجریش است. یک بازار مسقف که از یک طرف به امامزاده صالح و کوچه‌های دورش قابل دسترس است و از یک طرف به میدان تجریش. باربری تجریش نزدیک بودن بازار تجریش به کاخ سعدآباد و دربند و همینطور حرم امامزاده صالح سبب شده که بطور روزانه تعداد بسیاری گردشگر خارجی و ایرانی به این بازار بیایند. بی منطق نیست اگر بگوییم این بازار مقیاس کوچکی از بازار تهران است.

اتوبار تجریش
اتوبار تجریش

معرفی تکایا، مساجد و حسینیه های شاخص محله
باربری تجریش اصلی ترین جایگاه مذهبی این محله، امامزاده صالح است که همواره مهمانان بسیاری از تهران و شهرستان را می پذیرد . انتخاب بعدی تکیه تجریش است. از دیگر مساجد در محله‌ تجریش می‌توان به مسجد اعظم بنا شده در بخش جنوب شرقی امامزاده در مجاورت تکیه پائین، مسجد خان (مسجد صاحب الزمان فعلی) قرار گرفته در بازار تجریش،  مسجد فاطمیه در شمال امامزاده و جنوب پل تجریش و مسجد گیاهی در قسمت شمال پل تجریش و اوایل خیابان آیت الله ملکی (سعدآباد) اشاره کرد.
اتوبار و باربری تجریش
باربری در تجریش برمنطقه 1 شعبه تجریش
باربری و اتوبار در هر لحظه و هر موقعیتی آماده سرویس دهی حمل و نقل داخل شهر و بیرون شهر استان تهران به همه همشهریان ساکن محله تجریش است.
شرکت بمنظور تامین قسمتی از احتیاجات شهروندان مثل احتیاج به جابه جایی شرکت با عرضه سرویس های جدید در زمینه حمل و جابجایی اثاثیه منازل و ادارات، بیش از چند سال است که در کلیه مناطق  و اطراف به مشتریان گرامی خود خدمات ارائه می نماید و افتخار دارد که موفق شده مشتریان را از خود راضی نگه دارد . مجهز به انواع خاور های مسقف فلزی در ابعاد گوناگون، ویژه حمل و جابجایی اسباب با کارکنان کار بلد، ماهر و خوش رو می باشد.
باربری تجریش نخست کار خود را در مناطق کمی از استان تهران شروع کرد با مرور زمان و زیاد شدن درخواست مشتریان شعبه های گوناگونی با هدف عرضه سرویس ها به مشتریان و رضایت مشتریان خود در مناطق گوناگون شهر  تهران بنا شد .
باربری پیک بار همیشه سعی به جذب رضایت مشتریان داشته و رضایت مندی مشتری را هدف مهم هر باربری می داند.

چرا باربری تجریش
باربری تهران جزو شرکت های با سابقه و ماهر در خصوص جابجایی اثاث و لوازم شهری و میان شهری است که در عرضه سرویس ها به مشتریان عزیز تهرانی همیشه تقاضا و خشنودی آنان را در اولویت قرار می دهند و از آنجایی که کار در حوزه حمل و نقل شهری و جاده ای با وظایف بسیاری همراه است و این انجام وظیفه بیشتر در وضعیتی است که مشتریان و مدیران وضعیت خاصی را تجربه میکنند و نگران و مضطرب می باشند باربری تجریش با روند درست سرویس رسانی میتواند کمی این نگرانی ها را کاهش دهند. باربری در تجریش ما باورداریم که اخلاق خوب و مشتری مداری ارزشمند ترین داشته ی معنوی و اقتصادی ماست و از این لحاظ از شما مشتریان محترم و کارکنان وظیفه شناس خود سپاسگذاریم و تلاش میکنیم با عرضه برترین و جامع ترین سرویس های باربری تاثیر خوب و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از وظایف خود آگاهیم و پاسخگوی اطمینان شما به بهترین شکل و در حد بهترین باربری خواهیم بود.
یکی از عوامل اصلی در جابجایی اثاث و لوازم طرز بسته بندی و انتخاب کارتون مناسب برای وسایل و اثاثیه است:
سایز جعبه ها را بصورت صحیح انتخاب کنید
اصولا برای کار اسباب کشی بایستی از چند روز قبل به سوپرمارکت ها درخواست کارتن کنید. او برایتان کارتن کنار می گذارد. و همینطور سوپر مارکت هایی نیز هستند که می توانید از آن ها کارتن خریداری کنید. باربری تجریش صلاح است اسباب سنگین مانند کتاب را داخل کارتن های کم حجم و لوازم سبک مثل پتو، بالش و لحاف را داخل کارتن های بزرگ قرار دهید. باربری در تجریش با این راهکار جابجایی کارتن ها برایتان راحت تر خواهد بود و به علی رقم قرار دادن لوازم سنگین در کارتن های بزرگ مقاومت کارتن کاهش می یابد و ممکن است پاره شود.

باربری در تجریش
باربری در تجریش

اصول چیدمان داخل جعبه را رعایت کنید
پیشنهاد می شود در هر کارتن وسایل سنگین را در قسمت زیرین جعبه و وسایل کم وزن را در قسمت بالایی جعبه قرار دهید. با این کار تعادل کارتن ها مخصوصا کارتن های سنگین تر، باربري تجريش تعادلشان بهتر حفظ می شود. وقتی که کارتن ها را داخل کامیون می‌چینید، باربری تجریش توجه داشته باشید کارتن های با وزن بیشتر را در بخش زیرین قرار دهید تا به وسایل شما فشار وارد نشود.
جای خالی باقی نگذارید
تلاش کنید که داخل جعبه ها جای خالی وجود نداشته باشد. اگرچه خالی ماندن قسمت هایی از جعبه ها امکان پذیر نیست. برای پر کردن آن ها می توانید حوله، دستمال های آشپزخانه یا در پایان روزنامه مچاله شده را بکار ببرید. باربری تجریش جعبه ای که قسمت های خالی دارد، تعادل نداشته و احتمال دارد فشرده شود و لوازم داخل آن صدمه ببیند.
به ترتیب بسته بندی کنید
اگر لوازم اتاق های گوناگون به هم ریخته باشند، بمنظور چیدن لوازم دچار مشکل خواهید شد. لوازم هر اتاق بایستی در کارتن های مستقلی باشند و پیشنهاد می شود روی کارتن ها با دقت کافی یادداشت کنید که داخل جعبه چه لوازمی گذاشته اید. با این راهکار می توانید زمانی که به مقصد رسیدید، کارتن های هر اتاق را در محل خود بچینید و بعد به آرامی شروع به چیدن آن ها کنید. باربری تجریش اگر اینطور نباشد زمان خارج ساختن لوازم با لوازم زیادی که بیرون از کارتن ها ریخته شده اند رو به خواهید شد که به نظر می رسد هیچ وقت چیده نخواهند شد.

اتوبار تجریش

به صورت صحیح بچسبانید
بعد از پر کردن کارتن و پیش از جابه جا کردن آن باید کارتن ها را قفل کنید. قفل کردن کارتن اینطور است که بایستی اول قسمت بزرگ تر در کارتن را تا بزنید. باربری تجریش سپس در یک سو باقی قسمت ها را روی هم تا بزنید و در پایان، طرف آزاد قسمت اول را روی قسمت چهارم قرار دهید. و بعد از نوار چسب پهن استفاده کنید. اتوبار تجریش بر اساس سایز کارتن نوار چسب را به صورت چهارخانه روی در کارتن بچسبانید. هر نوار را تا ۱۵ سانتی متر از در به طرف پایین ادامه دهید تا باز نشود.
وسیله های ارزشمند را به صورت جدا بسته بندی کنید
باربری تجریش ظرف های چینی، کریستال ها، تابلوهای ارزشمند و… راه های بسته بندی مخصوصی دارند. بمنظور بسته بندی وسایل شکستنی بایستی حتما اطراف آنها روزنامه یا عایق های دیگر قرار دهید و پس از بسته بندی از سرویس کاران شرکتی که جابجایی را انجام می دهند، بخواهید برای جابجایی این کارتن ها و محل آن ها داخل کامیون، کارهای مربوطه را انجام دهند. اصولا این کارتن ها را روی سایر کارتن ها و در محل ثابتی می چینند تا تکان نخورند.

باربری در تجریش

وسیله های اصلی
وسایل عظیم مانند پیانو، تلویزیون، یخچال ساید بای ساید و لوازم دیگر به شیوه های مخصوصی برای انتقال احتیاج دارند که بهتر است آنها را به شرکت بسپارید. باربری تجریش زمانیکه در جستجوی شرکت باربری هستید پیشنهاد می شود حتما از آنها بپرسید برای بسته بندی این لوازم مبلغ جداگانه ای در نظر دارند و آپشن های مخصوصی به شما ارائه می دهند یا خیر. اصولا هزینه جابجایی یخچال ساید بای ساید و پیانو به صورت جداگانه حساب می شود.


شماره تماس شبانه روزی شرکت باربری تجریش ؟

تلفن 24 ساعته باربری تجریش 28425247-021 میباشد.

آیا در تمامی مناطق و یا حتی حومه شهر اسباب کشی انجام میدهید؟

بله . سرویس دهی ما در تمام تهران و حومه هم میباشد.

بسته بندی وسایل یا چیدمان هم انجام میدهید؟

بله. با انتخاب و نظر مشتری خدمات بسته بندی و چیدمان هم انجام میشود.

قیمت اسباب کشی منزل چقدر است؟

قیمت ها زیر نرخ اتحادیه است اما حمل بار با توجه به اسباب و وسایل شما بستگی دارد .