پیک بار

باربری طرشت

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری طرشت اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری طرشت

باربری طرشت کلیه نقاط تهران خصوصیات مخصوص به خودش را دارد در این میان منطقه ٢ تهران مثل منطقه ۵ به خاطر تکامل و گستردگی ساخت وساز در خصوص تجاری و بودن مراکز خرید وسیع و محیطهای سبز، توجه بسیاری از افراد را به سمت خوددش جذب می کند.
در این مقاله قصد داریم از جزئیات تا کلیات یکی از محلات منطقه ۲ تهران را مورد بررسی قرار دهیم. این محله باربری طرشت نام دارد، در قدیم این منطقه جزء ییلاق هایی با آب ‌و ‌هوای خوش تهران به شمار می رفت به همین خاطر اسم این محله طرح رشت اسم گرفت که به تدریج به اسم جدید خود تبدیل شد. محله  فعلی، یکی از روستاهای سنتی تهران به حساب می آمد تا حدی که به بیان ساکنین این محله، پیشینه آن به دوره سلجوقیان نیز می رسد.

تاریخچه محله

در گذشته، باربری طرشت یکی از وسیع ترین توتستان‌های شهر تهران را درون خود قرار داده بود که با گذشت زمان، ساختمان های چند طبقه به جای این باغ‌ها قرار گرفتند. اگرچه همچنان هم یادگاری های کمی از این توتستان ها در کوچه و خیابان های این محله مشاهده می شود. تقریبا ۵۰ سال قبل، این منطقه دهکده واقعا باشکوهی بود که در نزدیکی آن روستاهای کن و جی وجود داشتند. این روستا به دلیل خاطر مدرسه آموزشی اسلامی، علامه و بزرگان متعددی را تحویل اجتماع داد. شیخ عبدالله طرشتی که یکی از عالمان در مذهب شیعه است در این مدرسه تحصیل کرد و در همین محله سکونت داشت و از دنیا رفت.

باربری طرشت
باربری طرشت

ساختار محله

بهتره به این صورت خدمت شما عرض کنم که در حقیقت محله جزء آن محله های شهر تهران است که هم ساختار قدیمی خودش را دارد و هم درگیر تازه سازی بزرگی شده است. به بیانی دیگر، شمار ساختار خانه های تازه ساخت و سنتی در این محله یکسان است. در این محله شمار زیادی تعمیرگاه قرار دارد و به گونه ای به قطب تعمیرگاه ماشین معروف است. از سمتی برخوردار از تعدادی کارواش و سایر مراکز عرضه خدمات ماشین است.

ایستگاه مترو

این محله از نظر امکان دسترسی در شرایط واقعا مناسبی قرار دارد یا به عبارتی، تمام  باربری طرشت را ایستگاه مترو و وسایل حمل و نقل عمومی فرا گرفته است. دو ایستگاه مترو در این محله وجود دارند یکی ایستگاه این محل و بعدی ایستگاه مترو دانشگاه شریف؛ از سمتی در بخش غربی این محله خطوط اتوبوس تندرو و ایستگاه‌ های تاکسی برای اغلب مناطق استان تهران وجود دارند . در بخش جنوبی یعنی در خیابان آزادی نیز ایستگاه استاد معین واقع شده است. برای کسانی هم که وسیله نقلیه دارند بایستی این خبر خوب را بدهیم که این ناحیه به بزرگراه‌ های یادگار امام، محمدعلی جناح و شیخ فضل ‌الله نوری به صورت مستقیم امکان دسترسی دارد. از سمتی دیگر جایگاه سوخت (پمپ بنزین جناح) موجود در بزرگراه محمدعلی جناح واقع شده است .

اماکن تفریحی، ورزشی، فرهنگی و درمانی

پارک و بوستان های کوچک و وسیع متعددی در محله واقع شده اند و به عبارتی از نظر اماکن تفریحی در درجه خیلی خوبی قرار دارد از اماکن تفریحی این محله می توان به بوستان مطرح شهدای طرشت قرار گرفته در خیابان شهید اکبری که آرامگاه شیخ عبدالله طرشتی در آن قرار دارد، پارک عزیزی موجود در خیابان شهید صالحی، بوستان جاوید را اشاره کرد.
هم اکنون، باربری طرشت برخوردار از بازار های خرید به شکل مجتمع های تجاری وسیعی نیست ولی فروشگاه‌ ها و مجتمع تجاری های وسیعی مثل پاساژ گلدیس و افق و تهرانی به طور پراکنده در حوالی این محله احتیاج های اهالی را تامین می کنند.
در صورتیکه بخواهم از مراکز فرهنگی این محله سنتی خدمت شما عرض کنم بایستی کتابخانه علامه طرشتی قرار گرفته در بلوار شهید جواد اکبری را نام ببرم. از دیگر اماکن فرهنگی در این محله می توان به سرای محله موجود در بلوار محمد علی جناح، خیابان شهید حمید صالحی نبش کوچه ولد خانی جنوبی اشاره کرد . از نظر سازمانهای بهداشتی و درمانی این محله پرطرفدار، نخست بایستی عرض کنم که این محل هم اکنون بیمارستان ندارد ولی می توان درمانگاه هایی مثل درمانگاه آل یاسین موجود در خیابان شهید صالحی و درمانگاه شهید کاظم

باربری طرشت
باربری طرشت

یان قرار گرفته در خیابان شهید قلانی را نام ببرم.
تعدادی گروه ورزشی خیلی معروف در این محله قرار دارد که به شکل واقعا حرفه ای پاسخگوی نیاز اهالی این محله هستند. گزینه اول مجموعه ورزشی نیل قرار گرفته در خیابان شهید علی حسینمردی، گزینه دوم مجموعه ورزشی شهدا قرار گرفته در خیابان جنوبی و در پایان مجموعه ورزشی الزهرا (س) موجود در خیابان شهید عزیزی است.

باربری طرشت

تیم فوری باربری پیک بار- نمایندگی باربری طرشت ، آمادگی عرضه سرویس با ضمانت باربری طرشت و محله های مجاور آن با نازلترین قیمت و در کوتاهترین زمان هستند. شرکت باربری و اتوبار پیک بار تهران، برخوردار از مجوز قانونی و مطرح در خصوص باربری و جابجایی و انتقال ،جابجایی اثاثیه ،حمل بار ،بسته بندی و تمام خدمات مرتبط با اثاث کشی از تهران به تمام ایران کار می کند.

اتوبار طرشت

سرعت در حمل و نقل | باربری طرشت

یکی از اصلی ترین اهداف در باربری طرشت ، سرعت در اعزام تیم باربری و در ادامه کار حمل و نقل با سرعت اثاثیه و لوازم می باشد. اغلب مشتریان و کلا کسانی که در جستجوی اثاث کشی هستند ، احتیاج به شرکت و مجموعه ی ماهر کاری دارند که در کوتاه ترین زمان و سریع این کار را به اتمام برسانند . با دانستن این نکته ، ما با تدریس به تیم خود ، پروسه ی جابجایی و انتقال اثاثیه را در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. نه تنها در این منطقه بلکه در تمام نقاط و محله های استان تهران.

ضمانت سالم رسیدن باربری طرشت

علاوه بر بحث سرعت ، اصلی ترین شاخص برای مشتریان ، حمل و نقل مطمئن و بدون هیچ صدمه و خسارت مالی می باشد. البته که پیک بار جزء شرکت های انگشت شماری هست که سرویس های باربری طرشت را با داشتن بیمه نامه ضمانت می کند و هر نوع خسارت اتفاقی با تضمین مالی همراه است ، اگرچه که متخصصان ما ، به خوبی برای بسته بندی ضد ضربه وسایل حساس و حم

باربری طرشت
باربری طرشت

ل و نقل با قاعده آموزش دیده اند. به همین خاطر ضمانت سالم ماندن وسایل و رخداد هیچ گونه خسارت وظیفه ی شرکت پیک بار تهران می باشد.

پیک بار ارزان تر از کلیه شرکت های باربری در تهران

به همراه کلیه سرویس هایی که به شما عرضه می کنیم ، در نتیجه سعی و خواسته ی ما دیدن لبخند رضایت و خشنودی شما مشتریان عزیز است. ما در هر پروسه ای از سال به جز تخفیفاتی که عرضه می کنیم ، به مشتریان خود در محله تخفیف دو برابر هم خواهیم داد. این محله به خاطر مسافت کمی که به یکی از نمایندگی های ما دارد، همیشه تقاضا های متعددی را از شرکت پیک بار دریافت می کنیم. به همین علت ما ارزان تر از کلیه شرکت های باربری موجود در تهران و حتی زیر قیمت واقعی ، کم ترین قیمت را چه برای اتوبار و چه بسته بندی و حمل و نقل دریافت می کنیم.

کارکنان و متخصصان باربری طرشت

باربری طرشت با کارکنانی خوش رو، کاربلد، متخصص و با سابقه کاری خود این ضمانت را به شما می دهد که حمل و نقل لوازم و اثاثیه شما با تمرکز و کاملا حرفه ای صورت گیرد. حمل و نقل بار های متنوع، جابجایی یخچال ساید بای ساید، حمل و نقل گاو صندوق، جابجایی پیانو و حمل و نقل بوفه های شیشه ای و مبلمان به آسانی بواسطه ی کارکنان کار بلد اتوبار طرشت صورت می گیرند. در صورتیکه بخواهید بمنظور سرویس بسته بندی ، کارکن جابجایی وسایل مخصوص باربری طرشت پیک بار تمام کار های مرتبط به بسته بندی ، بسته بندی و گذاشتن چینی ها و لوازم حساس درون کارتن و بسته بندی مخصوص لوازمی مثل تابلوها ، میزهای شیشه ای اثاثیه گران قیمت و مهم را با تمرکز و ماهرانه انجام می دهند و این ضمانت را به شما می دهیم که لوازم شما بدون هیچ نوع صدمه ای بسته بندی و حمل و نقل خواهند شد .

مناسب ترین انتخاب باربری طرشت

باید عرض کنم که متاسفانه شرکت های باربری تهران بسیاری در شهر تهران در حال فعالیت هستند و مثل یک باربری و جابجایی بار و شرکت باربری در حال خدمات رسانی هستند اما نحوه کلی کار اثاث کشی را دقیق بلد نیستند، باربری و اثاث کشی مثل هر مهارت دیگری کارشناسان خاص خودش را می خواهد. کار اثاث کشی و جابجایی وسایل خانه، یکی از مهم ترین پروسه های جابجایی بار است که بایستی در اولین مرحله ، بسته بندی به بهترین صورت ممکن انجام شود و پس از آن مرحله بار زدن، جابجایی و خالی کردن بار با دقت فراوان انجام شود. در رابطه به همین موضوع، باربری طرشت خدمات رسانی صفر تا صد اثاث کشی را برای شما دوستان عرضه کرده است که این امکان را دارید از این خدمات به صورت جامع بهره مند شوید‌.

اتوبار طرشت
اتوبار طرشت

با مطالعه این مقاله مطمئنا متوجه آپشن ها و شرایط باربری پیک بار شده اید پس در صورتی که کار اثاث کشی دارید می توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.


 

چرا باربری پیک بار؟

1- تعرفه مناسب
2- تیم با اخلاق و متخصص
3- وظیفه شناسی و پایبندی شرکت

شرایط بسته بندی وسایل رو ندارم، شما فکری دارید؟

احتمالا اغلب افراد بمنظور باربری، آپشن های بسته بندی را ندارند و یا ممکنه زمان و صبر این کار را نداشته باشند، باربری پیک بار تصمیم گرفت که برای اتوبار طرشت سرویس هایی را همچون بسته بندی ارائه نماید تا مشتریان دغدغه ای از لحاظ اثاث کشی نداشته باشند.

شبا هم امکان درخواست نیرو وجود داره؟

بله حتما، باربری پیک بار سرویس های باربری طرشت را بطور ۲۴ ساعته عرضه می کند و به همین خاطر برخی از متخصصان ما بصورت شب کار هستند تا آماده عرضه خدمات بصورت شبانه باشند.

اصلی ترین هدف شما در خصوص خدمات رسانی؟

از دید ما رفتار و منش اصلی ترین مسئله ی هر امری هست حتی بهترین سرویس ها نیز در هر حوزه ای بدون رفتار خوب هیچ اعتباری ندارد، ما همیشه به کارکنان خود سفارش می‌کنیم که بسیار خوش رفتار و با اخلاق در زمان خدمات رسانی به مشتریان عزیز عمل کنند چون دقیقا همین خوش رفتاری ها، ارتباط کاری را بیشتر می کند.

Rate this post