پیک بار

باربری تهرانپارس

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری تهرانپارس حمل بار و جا بجایی در تمامی مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد تهرانپارس

باربری تهرانپارس محله تهرانپارس منطقه چند از تهران است؟
محله پایتخت ، محله‌ای وسیع که بطور اشتراکی ، درمنطقه 4 و منطقه‌ی 8 شهرداری تهران مقرر است . محله تهرانپارس که در قسمت شرقی‌ ناحیه شهر تهران قرار دارد، برخوردار از 60 کوچه افقی و 11 خیابان عمودی هست که شکل ظاهری مشبک و امکان دسترسی راحت را در ‌این خیابان اعمال کرده است. محله تهرانپارس تهران، به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم می‌شود که مرز جداکننده‌ این دوبخش، بلوار پروین است. باربری تهرانپارس بلوار اصلی در قدیم ، با نام آرش تیرانداز بوده است که در حال حاضر به ‌آیت الله خوشوقت تبدیل شده است.

باربری تهرانپارس
باربری تهرانپارس

بخش شرقی از شرق به خیابان سلطانی و منطقه ی اتحاد و از غرب به خیابان‌ یا همان بلوار شاهد وصل می‌شود. تهرانپارس شرقی نسبت به غربی کوچکتر است. فایده مهم شرقی آرام بودن و ‌ترافیک کمتر در مقایسه به غربی است. این مورد شرقی‌ را برای زندگی کسانی که در جستجوی محله‌ای خوب و آرام هستند ، جذاب کرده است.
چهار فلکه مهم و اصلی محله باربری تهرانپارس
چهار فلکه اصلی دارد که در ادامه خیابان تیرانداز، خیابان اصلی ‌این محله است. باربری محدوده تهرانپارس اگرچه نیاز است بگویم که فلکه دوم و چهارم درحال حاظر به چهارراه تغییر یافته اند، البته همچنان با همان اسم قدیمی شان شناخته می‌شوند.
فلکه اول
فلکه اول در محل تقاطع خیابان‌های تیرانداز، پروین و امیری طائمه، فلکه اول مقرر شده است. به تازگی اسم این میدان‌ را به میدان قمر بنی‌هاشم عوض کردند ، باربری تهرانپارس اگرچه معمولا با همان اسم قدیمی در بین مردم رواج است . فلکه اول در منطقه 8 تهران است.
فلکه دوم
در محل احداث فلکه دوم ، خیابان‌های دکتر جشنواره،فرجام و حجر بن عدی به هم وصل می‌شوند.
فلکه دوم که با تغییرات شهری شکل گرفته، باربری تهرانپارس درحال حاظر چهارراه اشراق نام دارد و در منطقه 4 تهران مقرراست.
فلکه سوم
فلکه سوم ، باربری تهرانپارس هم اکنون نامش فلکه سجادیه است. ‌این فلکه که خیابان‌های حجر بن عدی، 196 غربی و شرقی‌ را به هم وصل می‌کند در منطقه 4 تهران مقرر شده است.
فلکه چهارم
فلکه چهارم که در منطقه 4 تهران بود، بعد از ساخت بزرگراه زین الدین از بین رفت.
ساختار تهران همانطور که گفته شد،  از خیابان‌هایی با مدلسازی جدید و طبق اصول برخوردار است.
همین مورد باعث شده که ساختار خانه‌ها و ساختمان های نیز، باربری محدوده تهرانپارس بدون تاثیر نباشند و ‌این محله به جز خانه‌های ویلایی، آپارتمان‌های تازه ساخت هم داشته باشد. باربری تهرانپارس بعد اگر درجستجوی «خرید آپارتمان در هستید، نگرانی از نظر وجود تنوع املاک در این محله نداشته نباشید .
آب و هوای خوب و امکان دسترسی مناسب ‌این محله، این محله را به‌ یکی از پرتراکم ترین مناطق تهران مبدل ساخته است. همین باعث شده، ساخت و سازها بطوری رونق بخش د شکل بگیرند و در فهرست «بهترین محله‌های تهران» قرار بگیرد.
امکان دسترسی
خیابان کشی‌های جدید، جابجایی و دسترسی ‌این محله‌ رو سرعت بخشیدند. به جز این مورد، لوکیشن محله ، باعث قرارگرفتن ‌این محله در بین بعضی از بزرگراه‌های اصلی استان تهران است. باربری تهرانپارس در حوالی محله‌ی به خروجی شرقی استان تهران نیز، باربری محدوده تهرانپارس از قدیم بر لوکیشن این محله، موثر بوده است. از سوی دیگر امکان دسترسی به خط 2 مترو تهران، باعث وجود سه ‌ایستگاه مترو شهید باقری، تهرانپارس و فرهنگسرا‌ شده و تردد به تهران‌ را راحت کرده است. خطوط بی آرتی و اتوبوس و تاکسی هم برای تردد ساکنین وجود دارد.

اتوبار تهرانپارس
اتوبار تهرانپارس

آپشن ها
پیشینه محله تهرانپارس و مردم پسندی این محله ، باعث شده که دید منحصربه فردی به شرایط ‌این محله وجود داشته باشد تا احتیاجات و انتظارات اهالی آن به آسانی برطرف شود. به همین خاطر، حمل بار تهرانپارس چه در غربی و چه در شرقی شرایط متنوع مهمی برای زندگی روزانه مردم آماده است. در ‌این میان میشود به آپشن های درمانی مانند بیمارستان‌های آرش و اشاره کرد. به جز این شرایط اداری، رفاهی و تفریحی بسیاری مثل چند تا از ساختمان‌های شهرداری، آب و فاضلاب، پارک‌های سر سبز و بوستان‌ها مثل لویزان و سرخه حصار،‌این محله‌ را پر کرده است. بازارهای خرید بسیاری مانند سپید، پارسیان و سیوان هم در محله تهران حضور دارند. رستوران‌ها و کافی شاپ‌های بسیاری نیز، در‌این محله برای راحتی ساکنین ساخته شده است.
حمل و نقل اسباب منزل فقط با باربری تهرانپارس
هر زمان که اسم اسباب کشی به گوش می خورد ما نگران مسائلی که در طی آن قرار است داشته باشم ، هستیم که تا چه حد اسباب کشی دشوار و غیرقابل تحمل و پر از مسائلی است که در انجام این کار با ما همراه است ، همواره انسان ها به دنبال راحت ترین راه برای انجام کارهای خود بوده اند ولی همیشه اسباب کشی یکی از مشکلات معمول بوده ، با تاسیس شرکت های جابجایی بار در این کار دیگر راحت شده است ومی شود بدون هیچ دردسری انجام داد ، شرکت باربری تهرانپارس شرقی با مجوز قانونی از اتحادیه باربری های تهران بطور ۲۴ساعته ، هرلحظه و هرجا آماده است تیم ماهر خود را برای کار اثاث کشی خانه شما بفرستند این شرکت با خاور های اختصاصی اثاث کشی همراه شما خواهد بود، بعضی از خدمات اعم از :

باربری در تهرانپارس
باربری در تهرانپارس

باربری در تهرانپارس

عرضه خدمات دهی ۲۴ساعته جابجایی بار باربری شرق تهرانپارس
سرویس بسته بندی اثاثیه بواسطه تیم حرفه ای
جابجایی بار به همه مناطق تهران
سرویس فروش کارتن اسباب کشی بمنظور بسته بندی لوازم منزل شما
بهره گیری از تیم توانمند
سرویس جابجایی بار به شهرستان
در هر لحظه ای شما بخواهید و با باربری تهرانپارس شرقی تماس بگیرید این شرکت راهنمایی را درباره اثاث کشی خانه به شما عرضه می نمایندو به شکل ۲۴ساعته حاظر است خدمات جابجایی بار را در تهران برای شما انجام دهد ، حمل بار تهرانپارس نگرانی را فراموش کنید، ما به عنوان برترین باربری تهران در شرق تهران همراه شما خواهیم بود و سرویس ماهرانه خود را به شما عرضه می نماییم.
باربری تهرانپارس چه سروسی هایی عرضه می کند؟
خدمات باربری برای اسباب کشی ، شامل موارد زیر خواهد بود:
این تیم سروس های خود را به طور شبانه روزی عرضه می نمایند.
این تیم لوازم شما را بر اساس معیاری مطلوب بسته بندی می کند.
کسانی که در این تیم گرد آمده اند، باربری شرق تهرانپارس ماهر و مجرب هستند.
برای جابجایی وسایلی مانند رخت خواب از بسته های خاصی بهره می گیرند.
این تیم برای اسباب کشی راهنمایی های مورد نیاز را عرضه می نماید.
بمنظور جابجایی اسباب از اتومبیل های با تجهیزات استفاده می کنند که برای این کار حاظر شده اند.
انتخاب باربری تهرانپارس از سمت مشتری
شماره باربری تهرانپارس اکثر خانواده‌ها به علت مرغوبیت بالای و تیم خوش اخلاق و پایبند آن، برای اسباب‌ کشی با این تیم تماس می‌گیرند و این کار دشوار را به کاری آسان برای خود مبدل می سازند. برای اطلاع از همه سرویس های این تیم می‌توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و از سرویس هی اختصاصی آن استفاده کنید. در بحث مول قرار گیری و بسته‌بندی هم مشاوره های موردنیاز از سمت تیم ما انجام می‌گیرد تا سلامت لوازم شما حفظ شود.

اتوبار تهرانپارس

چرا باربری محله تهرانپارس؟
این مسئله که لوازم هر منزلی برای ساکنین آن مهم باشد ، حمل بار تهرانپارس کاملا طبیعی است و بعضا این لوازم یادگاری یا کادویی با ارزش هستند و یا روز های خوش زندگی خانواده را شکل می‌دهند. شماره باربری تهرانپارس به همین خاطر نگهداری از آن‌ها موقع حمل واجب است. بعضی از لوازم هم امکان دارد از نظر مادی بسیار ارزشمند باشند و آسیب به آن‌ها ارزش مادی بسیاری داشته باشد. باربری تهرانپارس شرقی با جابجایی لوازم بطور ماهرانه موجب می‌شود کمترین صدمه ای به وسایل شما وارد نشود و شکل ظاهری آن‌ها عوض نشود نشود.
درنظر داشتن چند مورد در اسباب کشی
در زمان اسباب کشی باربری شرق تهرانپارس یا پیش از آن بایستی مواردی را رعایت کنیم که به شرح زیر است :
بسته بندی را در روز اسباب کشی انجام ندهیم و از چند روز قبل آن را انجام دهیم.
برای پیدا کردن آسان تر لوازم بعد از اسباب کشی آن ها را در هنگام بسته بندی اسم گذاری کنیم و موقعیت هر کدام را بنویسم .
برای دوری از شکستن لوازمی مثل بشقاب، باربری تهرانپارس شرقی لیوان و … بایستی آن ها را با پارچه و روزنامه بپیچیم و جعبه را با چسب نواری سفت کنیم.

باربری محدوده تهرانپارس
باربری محدوده تهرانپارس

از محکم بودن جعبه اطمینان حال کنیم و لوازم از درون آن بیرون نمی ریزد .
بمنظور پیشگیری از خالی ماندن جعبه داخل آن پارچه و روزنامه می گذاریم و حواسمان باشد جای خالی داخل آن باقی نماند.
لوازمی که امکان دارد بشکنند را در جعبه های کم حجم تر قرار دهیم.
از یک ملافه برای جمع کردن لباس هایی که با آویز هستند استفاده کنیم.
دور مبل ها پارچه ای ببندیم تا رنگ و روکش آن صدمه نبیند
آن مورد از اسباب و وسایلی که گوشه دار هستند و ممکن است صدمه ببینند را با نایلون حباب دار بپیچیم.
برای پیشگیری از پارگی کارتن ها مراقب وزن آن ها باشیم .
باربری تهرانپارس تلاش کنیم هر گروه از لوازم را بطور مستقل بسته بندی کنیم مثلا ولوازم شکستنی را با وسایلی مثل کتاب بسته بندی نکنیم.


شماره تماس باربری تهرانپارس ؟

شماره پاسخگویی 24 ساعته 28425247-021 میباشد.

آیا در تمامی مناطق تهران و حومه امکان اسباب کشی میباشد؟

بله در تمامی مناطق این امکان وجود دارد.

علاوه بر کامیون میتوان نیسان یا وانت هم رزرو کرد؟

بله شما میتوانید با تماس با پشتیبانی مدل ماشین خود را انتخاب کنید.

چند نیرو برای اسباب کشی لازم است ؟

نسبت به حجم وسایل شما تعداد نیرو متفاوت است.شما مشتوانید با تماس با پشتیبانی , مشاوره بگیرید.