پیک بار

باربری تهرانسر

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری تهرانسر حمل بار و جا بجایی در تمامی مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد تهرانسر

باربری تهرانسر در این مقاله قصد داریم که به معرفی محله  و خصوصیات و امکاناتش بپردازیم.
شما چقدر با محله دلنشین آشنایی دارید؟ این محله یکی از برترین ها در میان محله‌های شهر تهران است که در قدیم به علت خوش و آب هوایی این محله، شکارگاه شاهزادگان عصر قاجار بوده است. باربری تهرانسر اما در حال حاضر تنها کاربرد، مسکونی است و طرفداران بسیاری هم از این لحاظ دارد.

باربری تهرانسر
باربری تهرانسر

امکان دسترسی
با هم جواری اش با فرودگاه مهرآباد بود که شناخته شد و اگرچه همین مسئله هم هست که این را به یکی از محله‌ها ی پر سرو صدا و پر تردد مبدل میکند. اما از نظر امکان دسترسی نیز شرایط بسیار مناسبی دارد. نزدیکی به بزرگراه‌های گوناگون، باعث شده تا تردد در به مناطق دیگر شهر راحتتر بشود و نگرانی برای کسانی که با خودروی شخصی تردد می کنند، وجود نداشته باشد. وجود متروی خط 4 از ایستگاه اکباتان به تهرانسر نیز، باربری تهرانسر یکی از نقاط قوت اخیر در مورد بوده است. اگرچه دیگر وسایل نقلیه‌ی عمومی هم در این محله فعالیت می کنند و بسیاری از اشخاص ساکن  میتوانند از ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس استفاده کنند.

با داشتن کلیه آپشن ها در اندازه های متنوع، ساکنینش را از خیلی از سفرهای داخل شهری بی نیاز کرده است پر از مساجد، پارک‌ها و بوستان‌ها و انواع مراکز علمی و آموزشی است. از مساجد مشهور این محله میتوان به مسجد جامع، مسجد النبی، مسجد امام مهدی اشاره کرد. بوستان شهدای گمنام، خانه اسباب بازی، پارک سه گوش، باربری تهرانسر بوستان لاله و بوستان ارغوان از مراکز تفریحی به شمار می روند که خیلی از خانواده‌ها در این مکان ها به گردش و گذارندن اوقات فراغت می پردازند. در محله‌ی مجموعه‌های ورزشی بسیاری در درجه مجموعه‌‌های مرتبط به ورزش شنا وجود دارد، مانند استخر شهید شجاعی، استخر رحیمیان، استخر استقلال و استخر گل‌ها.
مطمئنا یک محله‌ ی خوب برای سکونت، اتوبار غرب تهرانسر بایستی از جاهای تفریحی هم برخوردار باشد تا هم برای اهالی محل موثر باشد هم مردم را از دیگر مناطق شهر به خود جذب کند. مکان‌های گوناگونی را بمنظور گردش و تایم استراحت مردم در خود دارد. مراکز گردشی محله شمال پارک نرگس، بوستان شهدای گمنام، باربری تهرانسر سینما ققنوس، خانه اسباب بازی، پارک سه گوش (گلناز)، شهربازی الماس، بوستان ریما، بوستان گلریز، بوستان لاله، پارک سپید، بوستان ارغوان، باشگاه پینت بال سورن، بوستان نیلوفر، بوستان گل‌ها است. باربری در تهرانسر بعضی از مراکز ورزشی هم که مناسب برای اشخاص طرفدار فعالیت‌های ورزشی است، باربری محدوده تهرانسر در فعالیت دارند مانند؛ مجموعه‌ی ورزشی تفریحی هودین و هورام. رستوران‌ها، فست فودها و کافه‌های بسیاری نیز وجود دارند که محفل خیلی از خانواده‌ها یا پاتوق دیدارهای دوستانه در روزهای تعطیل هفته است و محله  از این لحاظ هم کامل است.

اتوبار تهرانسر
اتوبار تهرانسر

باربری تهرانسر استان تهران

جابجایی اثاثیه خانه و اثاث کشی با بهره گیری از باربری تهرانسر تهران
جابجایی اثاث منزل و اثاث کشی در هر جای جهان که باشد را میتوان راحت انجام داد اگرچه دارای شرایطی است، این شرایط با برنامه ریزی و هماهنگی توسط شرکتی معتبر صورت میگیرد. نداشتن مهارت کافی در خصوص بسته بندی، انتقال و جابه جایی بار و اثاث سنگین و همینطور نداشتن تجهیزات و لوازم مناسب از نگرانی های شهروندان محترم است. با سال ها تجربه در کارهای انتقال و جابجایی اثاث خانه در استان تهران با داشتن شعبه های فراوان در کل تهران موفق شده این کار مهم را به حرفه ای ترین صورت ممکن برای مشتریان عزیز به انجام برساند در این بین شعبه باربری تهرانسر به عنوان یکی از شعبه های خوب ما در منطقه همیشه موفق شده با دیدن لبخند رضایت بخش مشتریان از منزلشان خارج شود.
با یک سرچ کوچک در اینترنت شمار بسیاری از شرکت های باربری و حمل بار را مشاهده خواهید کرد که با آگهی حمل بار ارزان قیمت به دنبال جذب مشتری هستند. با سابقه ای طولانی مدت در خدمات اسباب کشی ، آشنایی کامل با محله های استان تهران ، مدل های متنوع زندگی افراد ، باربری در تهرانسر آشنایی و فراهم کردن پیش نیاز های یک اسباب کشی راحت با تکیه بر سابقه ی طولانی و موفق خود با کمک تیم ماهر و باتجربه خود شما را در یک اثاث کشی راحت و به یاد ماندنی همراهی خواهند کرد. همینطور این شرکت باربری تهرانسر با مهارت کافی در خصوص باربری میان شهری و جابجایی اسباب منزل به شهرستان و امکانات خوب و هزینه منصفانه باربری آماده خدمات دهی به شما مشتریان گرامی بدون هیچ گونه صدمه و ضرر است.

بسته بندی اسباب منزل با باربری تهرانسر استان تهران
بسته بندی لوازم در هر حمل و نقل اصلی ترین قدم است. بسته بندی ، انتقال و چیدمان لوازم در زمان اسباب کشی وسایل منزل کاری دشوار و زمان بر است و مستلزم تخصص و قدرت فیزیکی است. در این موارد وجود کارکنانی که در این حوزه یاد گیری های کافی را داشته باشند، جریان کارها را زود تر و آسان تر خواهد کرد. نخستین قدمی که به محض ارتباط(تماس) با باربری تهرانسر از سمت ما صورت می گیرد اعزام کادر حرفه‌ ای بسته بندی آقا و خانم بر اساس نیاز شما می باشد.
ممکن است یکی از پر دغدغه ترین مراحل اسباب کشی ، اتوبار تهرانسر بسته بندی وسایل باشد که کارکنان کار آزموده ما به آسانی این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می دهند. باربری محدوده تهرانسر مهیا کردن باکس های بسته بندی هم از دیگر نگرانی های اغلب شهروندان محترم است که ما در باربری تهرانسر تهران باکس های ویژه بسته بندی در سایز های گوناگون را هم برای شما در نظر داریم. اگر خودتان قصد بسته بندی و جابجایی بار به مقصد را دارید، (مخصوصا اگر می خواهید جابجایی بار به شهرستان و یا جایی دور درحومه تهران انجام دهید) با این کار خطر صحیح رساندن لوازم زندگی یا محل کارتان را زیاد می کنید.

باربری محدوده تهرانسر
باربری محدوده تهرانسر

انتقال و جابجایی وسایل سنگین
نکته دیگر این جاست که چون کارکنان جابجایی بار، اتوبار غرب تهرانسر با کارهای سخت باربری تهران آشنایی داشته اند و مسائل مربوط به باربری و حمل بار را بلد هستند در موقع جابجایی آن ها، علی رقم استفاده از وسایل مناسب، اتوبار تهرانسر نرسیدن آسیب به در و دیوارها را هم در نظر دارند. در صورتی که شما بخواهید با کمک خانواده و دوستان خود همان اثاثیه را با سختی بسیار به مقصد جابجا کنید، احتمال دارد با چند مرتبه بی احتیاطی علی رقم صدمه رساندن به  وسایل منزل تان، در طول راه به راهروها، در و دیوار هم ضرر و یا خسارت وارد کنید.
پس پیشنهاد می شود در این خصوص زود تصمیم نگیرید. باربری تهرانسر به دلیل وجود اشخاص ماهر خانم و آقا در سرویس مخصوص بسته بندی و همینطور داشتن تجهیزات کاربردی برای بسته بندی، سرویس ها را مطابق با نوع نیاز شما به صورت فوری عرضه می نمایند؛ چراکه ما کاملا آگاه هستیم که برای بسته بندی وسایل حساس چطور عمل کنیم ، بسته بندی را از کجا شروع کنیم و یا مثلا در صورت لزوم مبلمان منزل را چطور با بیشترین دقت، تمرکز و سریع بسته بندی آماده حمل نماییم.

اتوبار تهرانسر

جابجایی بار با استفاده از نیسان و وانت
حدودا اغلب جابجایی بارها که به صورت روزانه انجام می شود با وانت و نیسان است چون کرایه نیسان برای همه ما ممکن است در طول روز اتفاق بیفتد. به همین دلیل شرکت باربری تهرانسر سرویس مخصوص جابجایی بار با وانت نیسان را برای مشتریان عزیز در در نظر دارد که در کوتاهترین زمان و با منصفانه ترین قیمت در هر جایی از تهران فرستاده میشود.  شرکت باربری تهرانسر از کلیه تجهیزات جابجایی بار نظیر کامیون، خاور، ایسوزو، نیسان و وانت برخوردار است تنها لازم است شما جرم حدودی بار خود را به ما بگویید تا ما بهترین ماشین را خدمت شما بفرستیم .
فرستادن ریزه بار به شهرستان و جابجایی ریزه بار در استان تهران جزو مهارت های ما در باربری تهرانسر است. انتقال بار به شهرستانها که می تواند انتقال بار به شهرستان با نیسان ، اتوبار تهرانسر انتقال بار به شهرستان با وانت و یا خاور باشد، در حقیقت انتقاا بار میان شهری به حساب می آید. بطور تقریبی بیشتر حمل بارهایی که در طول روز انجام میشود با وانت و نیسان است بنابراین کرایه نیسان برای همه ما احتمال دارد در طول روز رخ دهد.

باربری در تهرانسر
باربری در تهرانسر

خودرو های مطمئن
یکی از مسائل با اهمیتی که شهروندان محترم زمان تماس با شرکت پیک بار باربری تهرانسر باید آن را در نظر داشته باشند این نکته ی بسیار با اهمیت است، انتخاب وسیله نقلیه باربری مطابق با حجم و وزن وسایل میباشد؛ چراکه از پرداخت هزینه کاذب و همینطور تلف شدن وقت پیشگیری میشود. اگر که بار شما از گنجایش یک نیسان بیشتر است بهترین انتخاب، استفاده از کامیونت است. هزینه انتقال بار با کامیونت بیشتر از انتقال بار با نیسان است. اگر بار شما در زمان جابجایی به شرایط آب و هوایی و نور خورشید حساس نیست توصیه ما برای پایین تر شدن هزینه انتقال بار، استفاده از کامیونت روباز است. اتوبار تهرانسر در این صورت هم بار شما برای پیشگیری از ترک خوردن با پتو و مواد ضد ضربه پوشانده می شود و بدون دغدغه می توانید بار خود را به محل موردنظر انتقال دهید.

4.6/5 - (9 امتیاز)