پیک بار

باربری ولیعصر

باربری
اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری ولیعصر اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد ولیعصر

باربری ولیعصر در مرکز پایتخت و در منطقه ۶ تهران واقع شده است. این محله از سمت شمال با محله بهجت‌آباد از سمت غرب با محله وصال شیرازی از سمت جنوب با محله های انقلاب و فردوسی و از سمت شرق با محله ایرانشهر هم جوار است. این منطقه از سمت شمال به خیابان کریمخان از سمت شرق به خیابان قرنی از سمت جنوب به خیابان انقلاب و از سمت غرب به این خیابان منتهی می شود.

ساختار محله

این محله تقریبا بافت قدیمی دارد و سازه های قدیمی متعددی در این محل قابل مشاهده است. اگرچه که خیلی از ساختمان های این محله در سالهای ۴۰ و ۵۰ ایجاد شده است. در چند سال گذشته به خاطر سود شراکت در ساختمان سازی خیلی از صاحبان خانه اول می خواهند خانه قدیمی خود را خراب کنند و واحدهای نویی را بگیرند. در کل در این محله شمار بسیاری خانه های تازه ساخت و خانه قدیمی‌ساز قابل مشاهده است.

باربری ولیعصر
باربری ولیعصر

امکان دسترسی‌ محله

چهار مسیر اصلی شمالی – جنوبی در این محله وجود دارد. باربری ولیعصر ، خیابان حافظ، خیابان قرنی و خیابان نجات الهی  این چهار مسیر اصلی هستند. خیابان کریمخان، خیابان انقلاب، خیابان سمیه و خیابان طالقانی جزء خیابانهای بااهمیت شرقی – غربی این محله به حساب می آیند.

ایستگاه اتوبوس تندرو راه‌آهن – تجریش جزء بااهمیت ترین مسیرهای رسیدن به این محله است. ایستگاه اتوبوس تندرو پایانه آزادی – پایانه تهرانپارس هم از خیابان انقلاب عبور می‌کند. اگرچه که اتوبوس‌های محلی در خیابان‌های اصلی این محله در حال خدمات رسانی به مسافران هستند. خط ۳ مترو آزادگان – قائم هم از این محله می گذرد. ایستگاه مترو تئاترشهر و میدان  در این محله وجود دارند. در بهمن سال ۹۸ در ساعت های شلوغ مترو هر ۷.۵ دقیقه یکبار قطار به این ایستگاه‌ها می‌رسد. همینطور خط ۶ هم در حال راه اندازی است. ایستگاه‌های نجات الهی و میدان اصلی هم از خط ۶ در ناحیه محله باربری متوقف می شود.

موسسات آموزشی محله

دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه هنر تهران و یکی از ساختمان‌های دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در این محله واقع  شده اند.

یکی از مدرسه های قدیمی استان تهران هم در این محله واقع شده است. دبیرستان البرز که در سال ۱۳۰۰ افتتاح شد از قدیمی‌ترین موسسات آموزشی تهران است. همینطور از دیگر مدارس قدیمی تهران به اسم دبیرستان دخترانه انوشیروان هم در این محله واقع شده است.

بازارهای خرید

میوه و تره‌بار به‌آفرین در خیابان به‌آفرین از مهمترین مراکز خرید باربری ولیعصر به شمار می رود. فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش و فروشگاه جانبو در این محله نیازهای عموم را تامین می کنند.

در برخورد خیابان  با خیابان طالقانی بورس فروش کت و شلوار وجود دارد. همینطور در ضلع جنوب شرق میدان پاساژ ایرانیان بورس فروش تلفن همراه و خدمات جانبی قرار دارد. در خیابان انقلاب بین حافظ تا ی بورس پارچه فروشی کت و شلوار است. با در نظر گرفتن اینکه وجود دانشگاه‌ها در این محله و کافه‌های متعددی قابل مشاهده است.

در بر خیابان فروشگاه های خدماتی بسیاری جهت رفع احتیاجات روزانه مردم وجود دارد. این محل در طرح اصلی ترافیک قرار دارد. بنابراین فراموش نکنید که چه تایمی اجازه حرکت داخل این محدوده را دارید.

دیگر جزئیاتی از محله

چند سال گذشته، بر اساس امکان دسترسی خوب و همینطور موسسات آموزشی و اداری و تجاری ناحیه محله باربری ولیعصر و محلات اطراف به یکی از شلوغ‌ترین مناطق تهران و ایران مبدل شده است. خیابان طالقانی پر از ادارات دولتی و خصوصی است.

این منطقه دارای پنج بیمارستان است. بیمارستان کودکان تهران، بیمارستان فیروزگر، بیمارستان صدر (به‌آفرین)، ۱۵ خرداد.

از آنجایی که مرکز شهر و شلوغی‌های آن شناخته شده است، خیلی از دیدار ها و جلسات در رستوران‌ها و کافه‌های این محله هماهنگ می شود.

اماکن مذهبی محله

مسجد اصلی در حوالی میدان از اماکن اصلی مذهبی این محله است. همینطور کلیسای سرکیس مقدس در خیابان کریمخان جزء قدیمی‌ترین کلیساهای پایتخت  به شمار می رود.

باربری ولیعصر

باربری ولیعصر در شمال تهران آمادگی جابجایی بار در تهران را دارد و این سرویس ها را عرضه می نماید : بسته بندی اثاثیه در خانه مشتری ، جابجایی بار ، باربری و اثاث کشی در محله ولیعصر ، جابجایی بار به شهرستان ، انتقال اثاثیه اداری و شرکتی ، جابجایی جهیزیه عروس به شکل VIP  در تمام ۲۴ ساعت و در کوتاهترین زمان ممکن در باربری ولیعصر تهران آماده سرویس دهی به شما شهروندان گرامی می باشد .

باربری ولیعصر
باربری ولیعصر

در صورتیکه احتیاج به باربری پیدا کردید و یا قصد اثاث کشی داشتید، فقط کافیست با باربری ولیعصر تماس بگیرید و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان، کار باربری شما را انجام خواهند داد . زمانی که با باربری ولیعصر تماس بگیرید این امکان را دارید که از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و در انتخاب ماشین مناسب به شما کمک می کنیم و همینطور در انتخاب شمار سرویسکاران هم با شما همیاری  خواهیم کرد.

باربری در ولیعصر

نخستین گام برای انجام باربری، انتخاب شرکت باربری  حرفه ای و مسئولیت پذیر می باشد که قادر باشد به خواسته هایتان پاسخ دهد  تا درنهایت یک باربری و اثاث کشی راحت داشته باشید . باربری ولیعصر  یکی از نمایندگی های شرکت باربری پیک بار در خیابان ولیعصر با چندین سال سابقه در خصوص باربری و حمل و جابجایی و بهره گیری متخصصان و تیم کاربلد و مجرب می تواند یک باربری تضمینی و راحت را برای شما فراهم کند و پاسخگوی کلیه خواسته های شما باشد ، بمنظور ثبت درخواست باربری فقط نیاز هست که با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمائید و تقاضای خود را ثبت کنید .

باربری ولیعصر شامل یکی از نمایندگی های شرکت باربری پیک بار در محله ولیعصر تهران است و باربری پیک بار در تمام نقاط تهران نمایندگی دارد و حدودا کل مناطق تهران را خدمت رسانی می کند و اماده سرویس رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد و در تمام طول شبانه روز  ( حتی در روزهای تعطیل رسمی ) در حال فعالیت می باشد . باربری برخوردار از شمار بسیاری ماشین در اندازه های بزرگ و کوچک مثل : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار و … می باشد که با این گوناگونی ماشین ها این امکان را دارد که هر مدل باری را حمل کند .

باربری ولیعصر
باربری ولیعصر
بسته بندی اثاثیه خانه در باربری ولیعصر

یکی از سرویس های باربری ولیعصر بسته بندی لوازم برای اثاث کشی و جابجایی بار می باشد و باربری  این سرویس دهی را با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می دهد و تمام این کارها را اشخاص کاربلد و حرفه ای انجام می دهند و سرویس های باربری در محله به شکل زیر است :

بسته بندی لوازم برای اثاث کشی در سریع کوتاه ترین زمان ممکن در باربری ولیعصر

بسته بندی لوازم خانه ، لوازم اداری و شرکتی و جهزیه عروس با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات روز دنیا

بسته بندی لوازم بااستفاده از فوم ، کارتن ویژه بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

بسته بندی در خانه مشتری به شیوه اروپایی در محل

بسته بندی و جابجایی لوازم بزرگ مثل : حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید

فواید  بسته بندی لوازم

سالم ماندن وسایل از آسیب ها و خطرات احتمالی

ضمانت صحیح بار از طرف شرکت باربری پیک بار

پیشگیری از گم نشدن لوازم

حمل و انتقال فوری و راحت وسایل

هدر نرفتن زمان و رساندن هزینه اثاث کشی به کمترین حد ممکن

پرهیز از بی منظمی  و خطرات آسیب برای بار

اتوبار ولیعصر

تمامی سرویس های اتوبار ولیعصر به شکل شبانه روزی و فوریی تمام این کار ها را انجام می دهیم و هر وقت که احتیاج به باربری و یا کار اثاث کشی داشتید با شماره های باربری تماس حاصل فرمائید و درخواست خود را ثبت کنید و ما در کوتاهترین زمان ممکن در محل موقعیت شما حضور خواهیم داشت‌.

بیمه نامه جابجایی و انتقال باربری ولیعصر

باربری  تلاشش بر این است که همواره خشنودی مشتریان خود را به دست آورد تا همیشه مشتری همیشگی این باربری باشند و در همین زمینه کلیه لوازم و وسایل شما را بیمه خواهد کرد تا اگر در زمان حمل ، انتقال،  بسته بندی و .. به لوازم شما آسیبی وارد شد، بتوانید خسارت آن را از بیمه بگیرید. تحویل یک بیمه نامه قانونی برای سرویس ها  که احتمال آسیب رسیدن به بار بسیار است را برای شما تامین می کنیم.

اتوبار ولیعصر
اتوبار ولیعصر

امنیت در باربری ولیعصر

باربری در تمام زمان اثاث کشی و باربری همه ی مسائل ایمنی را در نظر می گیرد تا وسایل شما بدون هیچ گونه صدمه ای  به محل مورد نظرتان برسد، باربری تهران از هنگام شروع بسته بندی تا خالی کردن بار تلاش می کند اثاث کشی مطمئن و با کیفیتی را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آورد از همان اول با بهره گیری از شیوه های صحیح و مطلوب تا پایان کار شما را همیاری خواهند کرد ، با وجود تیم حرفه ای و متخصص پیک  بار، به شما پیشنهاد می شود با پیک بار تماس بگیرید و یک اثاث کشی بی نظیر را تجربه کنید.


 

آیا قیمت باربری با قیمت بسته بندی وسایل یکسانه؟

خیر، اگر که احتیاجی به بسته بندی بار داشته باشید، متخصصان بسته بندی به شکلی مجزا بار را بسته بندی می کنند و هزینه بسته بندی به صورت مجزا حساب می شود.

آیا شرکت پیک بار، صحیح و سالم رساندن بار به مقصد را ضمانت می کنند؟

در صورتیکه پیش از انتخاب شرکت باربری برای اثاث کشی توجه لازم را نداشته باشید و شرکتی را انتخاب کنید که برخوردار از بیمه نامه و مجوز از اتحادیه ی باربری باشد و از متخصصان و مجموعه ای باتحربه بهره ببرد و دارای ماشین های جدید و لوازم بسته بندی و جابجایی و انتقال مناسب بهره مند شود ، به شما این ضمانت داده می شود که وسایل و بار شما کاملا سالم به مقصد می رسد.

چطور شرکت های باربری را باهم مقایسه کنم؟

شرکت های سرویس دهی در خصوص باربری از نظر هزینه باربری، مرغوبیت خدمات، ماهر بودن و امکان اعتماد در یک حد نیستند. کل این موارد را ارزیابی کنید و توجه و تمرکز بسیاری در خصوص بهره گیری خدمات از یک شرکت باربری داشته باشید.

شماره تماس پیک بار ؟

برای ثبت سفارش خود با شماره 28425247-021 تماس بگیرید

Rate this post