پیک بار

باربری ولنجک

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری ولنجک اسباب کشی در همه مناطق تهران

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد ولنجک

باربری ولنجک این محله از طرف شمال به بلندی های توچال، از طرف جنوب به بزرگراه چمران، از طرف شرق به رودخانه از طرف غرب به درکه وصل می شود. طبق جدیدترین سرشماری ایران جمعیت این محله ۲۲۷۴۲ نفر بوده‌ است. از مکانهای بااهمیت این محله میتوان بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و سالن اجلاس سران را نام برد.

باربری ولنجک
باربری ولنجک

دلیل اسم گذاری محله
از لغات فارسی (ول) و (ولنگ) الهام گرفته شده است. از نظر لغوی باربری ولنجک ادغامی از حرف (ولنج) یا همان (ولنگ) فارسی و حرف (ک) که نشاندهنده کوچکی آن است؛ در نهایت واژه  به معنای (جای آزاد شده کوچک) می باشد مثل محله ونک که یعنی درخت کوچک.
تله کابین توچال
تله ‌کابین توچال یکی از جذابیت های این محله بمنظور گردش و ورزش محسوب می شود. فرآیند راه اندازی تله کابین توچال، با همیاری شرکت فرانسوی پوما، در سال ۱۳۵۳ آغاز شد و در سال ۱۳۵۷ تاسیس شد. این جای تفریحی و ورزشی در پایان خیابان و در ۳ کیلومتری میدان تجریش در محله ی شمیرانات مقرر شده است.
مکانهای ورزشی
باربری ولنجک از لحاظ آپشن های راحتی مثل آموزشی ؛ درمانی ؛ تفریحی و… برای اهالی خود به گونه ای حرف اول را می زند. که در ادامه مقاله می خواهم چند نمونه از آنها را خدمتتان عرض کنم :
۱.گروه فرهنگی ورزشی سبز
۲.خانه کشتی منصور برزگر
۳.گروه ورزشی اکسیژن پرو
معرفی چند نمونه از مراکز درمانی موجود
۱.بیمارستان دولتی آیت الله طالقانی
۲. بیمارستان دامپزشکی البرز
مراکز تفریحی و مراکز خرید باربری ولنجک
جاهای دیدنی و تفریحی بسیاری در این محله وجود دارند از بوستان های وسیع و کوچک گرفته تا مجتمع تجاری های شیک و جدید و انواع کافه‌ رستوران‌های شناخته شده. چند نمونه از بوستان‌های معروف این محله عبارت اند از: بوستان نگین، بوستان گلریزان، بوستان نور، بوستان توحید، بوستان تندرستی (ساسان)، بوستان اقاقیا، بوستان توسکا، بوستان یاسمن و بوستان دانشجو.
و همچنین مراکز خرید شناخته شده و مهم عبارت اند از: مرکز خرید، مرکز خرید توچال، مرکز خرید خلیج فارس، مرکز خرید گالریا، فروشگاه‌های زنجیره‌ای حامی ، بازار روز میوه و تره بار، مرکز خرید تعاونی تحقیقات گیاه پزشکی کشور، مرکز خرید گالریا، شهر کتاب الف.
اما باید عرض کنم که دو مورد از مکان های تفریحی اصلی و مشهور پایتخت در باربری ولنجک واقع شده است که از پرطرفدارترین و شلوغ ترین مکان ها هستند مورد اول بام تهران و مورد دوم تله کابین توچال.
آپشن ها
شمالی بودن و زیاد بودن قیمت ها، همینطور سبب شده که با محله ای نه خیلی شلوغ مواجه باشیم. بنابراین درصورتیکه آرامش اعصاب برایتان اهمیت دارد و به دنبال محله ای با آسایش هستید، انتخاب خوبی است. در قسمت شمال این محله، گروه تفریحی توچال مقرر شده است. فقط کافیست که خیابان باربری ولنجک را به سمت بالا بروید تا وارد جاده تله کابین شوید. همین مقدار، استاندارد تفریحی محله را بسیار زیاد می کند. این امکان‌برایتان فراهم است تا آخر هفته ها با رفتن راهی کوتاه به یکی از بهترین مکانهای تفریحی شهر برسید. این محله دارای فضای سبز خوبی هم هست. در میان کلیه خیابان های این محله می توانید فضای سبز و پارکی دنج برای خانواده بیابید. از لحاظ پزشکی نیز کلینیک باربری ولنجک امکان رساندن سرویس های پزشکی به اهالی محله را دارد.

باربری در ولنجک
باربری در ولنجک

علی رقم این کلینیک، بیمارستان طالقانی نیز در بخش جنوب محله قرار گرفته شده است. باشگاه انقلاب هم اندکی با شما فاصله دارد و در ادامه ی بزرگراه چمران واقع شده است. باربری در ولنجک آموزشگاه های آموزشی متنوع در مراتب گوناگونی نیز در باربری ولنجک فعالیت دارند. اگر فرزند شما در مقطع دبستان باشد، می توانید از سرویس های دبستان ایران زمین بهره مند کنید. اگر کودک شما نیز دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی است، امکان دسترسی او بسیار راحت خواهد بود. همینطور مجتمع پالادیوم هم محیط خوبی برای خرید خواهد بود. از لحاظ امکان دسترسی، این محله وضعیت مناسبی دارد.

نخست می توانید در تمام محله از تاکسی استفاده کنید. باربری ولنجک اما به جز تاکسی های زرد، خطوط اتوبوس رانی هم در این محله وجود دارند. از بلوار دانشجو به آسانی می توانید سوار خطوط اتوبوس شوید. درصورت تمایل به استفاده از اتومبیل شخصی، به راحتی امکان ورود به اتوبان چمران را دارید. از آنجا هم می توانید وارد یادگار، مدرس یا صدر شوید. کوتاهترین مسیر مترو نیز به شما مترو تجریش است.

از دیگر سرویس های  باربری تهران در شعبه باربری ولنجک ، عرضه خدمات به اهالی می باشد. با تجهیزات کامل آماده شروع خدمات رسانی است. کارهایی در خصوص باربری ، اثاث کشی ، بسته بندی و… براساس قوانین ، سابقه و تجربه بسیار. اگر می خواهید از محله به دیگر مناطق تهران و یا شهرستان نقل مکان کنید ، با یک تماس ، اتوبار ولنجک با خاطری آسوده اسباب و اثاثیه خود را به پرسنل ما بسپارید تا ما با تخصص و مهارت خود شروع به حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل و یا محل کار شما کنیم.
سرویس های باربری
باربری ولنجک  برگرفته از مجموعه ای ماهر و کاربلد و رانندگانی آشنا به کلیه آدرس های داخل و خارج از استان است. کارکنان ما به طور ماهرانه و کاملا حرفه ای اثاثیه شما را بادرنظر گرفتن اینکه حمل و نقل داخل یا خارج از استان است بسته بندی می کنند تا از هر صدمه ای در امان باشند. باربری ولنجک همه کامیون ها و نیسان های خود را موکت کاری کرده است تا از درصد صدمات کاسته شود. باربری در ولنجک آن چیزیکه شرکت را از سایر شکرت ها متامیز کرده قیمت منصفانه است که براساس اتحادیه باربری ها عرضه می نماییم و تاکنون موفق شده ایم که رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

هزینه براساس شاخص هایی مثل نوع بار، اندازه بار، مدل کامیون، اتوبار ولنجک تعداد سرویسکاران، احتیاج به بسته بندی، مسافت، ترافیک و… تعیین می شود. هزینه در اغلب باربری ها باتوجه به هزینه باربری بیان شده توسط اتحادیه جابجایی و انتقال بار مشخص می شود. هزینه باربری در تهران و هزینه باربری تهران به شهرستان هم برهمین اساس شاخص ها تعیین می شود. باربری ولنجک طبق نیاز مشتریان کل هزینه باربری خود را کم کرده است.

اتوبار ولنجک
اتوبار ولنجک

بمنظور کم شدن هزینه های جابجایی از کامیون ها و ماشین های مناسب با حجم  و میزان بار استفاده می کند، هیچ هزینه ی کاذبی از مشتری محترم دریافت نخواهد کرد.
سرویس های باربری ولنجک عبارت اند از:
بسته بندی بار و اثاثیه منزل
بسته بندی وسایل منزل  همانند دیگر مناطق زیرنظر عرضه میشود. درصورتیکه شما زمان مناسب جهت دسته بندی و بسته بندی اثاثیه منزل ندارید شرکت در خدمت شماست، باربری در محدوده ولنجک بنابراین میتوانید این کار بسیار بااهمیت را به مجموعه حرفه ای بسته بندی ما تحویل دهید.

یکی از نگرانی هایی که شخص هنگام جابجایی اثاث دارد، اتوبار ولنجک بسته بندی اثاثیه به ویژه لوازم اززشمند و گرانقیمت است، بمنظور پیشگیری از هر صدمه ای به آنها و راحتی در انتخاب وسیله نقلیه کاربردی، حمل و نقل از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است که مستلزم سابقه و مهارت است و مجموعه حرفه ای باربری در این حوزه آماده سرویس دهی به شهروندان محترم می باشد. باربری ولنجک با چندین سال تجربه در حوزه سرویس دهی جابجایی بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با تیمی کاملا حرفه ای بمنظور راحتی سرویس های باربری، آماده عرضه هرنوع خدمات درخصوص بسته بندی، حمل بار و اثاثیه به شهروندان محترم در ولنجک تهران می باشد.  شامل باربری شمال تهران است.

اتوبار ولنجک

چیدمان اثاثیه
پس از کار بسته بندی وسایل منزل بواسطه تیم ماهر و کارآزموده به طور کاملا حرفه ای انجام شد، مجموعه چیدمان باربری ولنجک که هر یک آموزش های موردنیاز در کار چیدمان را پشت سر گذاشته اند و قوانین لازم در این حوزه را می دانند، وارد کار شده و لوازم شما را با بالاترین دقت و درست داخل ماشین های حمل بار، می‌چینند. باربری ولنجک مجموعه کلیه وسایل را به شکل درست داخل ماشین می چینند. جوری که در راههای پر پیچ و خم تحت تاثر تکان های موجود وسایل تکان نخورد و صدمه نبیند. باربری در محدوده ولنجک بعد از آن که وسایل با ایمنی کامل در مقصد تخلیه شد، مجموعه باربري ولنجك بسبار محتاطانه کلیه اثاث را به داخل منزل یا محل کار جدید انتقال می دهد.

باربری در محدوده ولنجک
باربری در محدوده ولنجک

سرویسکار اثاث کشی
باربری ولنجک بعد از چندین سال عرضه سرویس ها در کار اثاث کشی و حمل و نقل لوازم منزل اداری و تجاری با تیمی از متخصصان با تجربه و کامیون هایی با تجهیزات کامل و خاص اثاث کشی و نیز با بهره گیری از تجهیزات جدید و ویژه، برترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می نماید. خشنودی مشتریان از با ارزش ترین پیروزی ها است.یکی از اصلی ترین خدمات ما وجود کارکنانی کار ببد و خوش رو بمنظور جابجایی بار در محله است. برای برخورداری ازخدمات اثاث کشی  در محله ولنجک با باربری تهران تماس حاصل فرمایید.