پیک بار

باربری ظفر

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری ظفر
اسباب کشی در کل مناطق 22 گانه و حومه

در کل ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد باربری ظفر

باربری ظفر در حقیقت خیابانی است که همجوار با بلوار میرداماد و بین تعدادی محله از محلات تهران قرار گرفته و به عنوان محله ای میانه به حساب می آید . خرید خانه در این منطقه به خاطر آپشنها محبوبیت دارد و محله دستگردی که دارای پیشینه هست نیز واقعا قابل توجه است. این محلات متشکل از داودیه، کاوسیه، حسن‌آباد زرگنده و امانیه هستند. اسم دیگر این خیابان از سرتیپ هوشنگ وحید دستجردی الهام گرفته شده که به محله دستگردی نیز معروف است.
این محله که در منطقه ۳ شهرداری تهران قرار گرفته، از سمت شرق به خیابان شریعتی، از سمت شمال به زرگنده، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت جنوب به داودیه منتهی می‌شود. این محله هم شامل محلات مرفه نشین منطقه ۳ است و قیمت خرید آپارتمان  تقریبا زیاد است و همینطور اجاره آپارتمان.

باربری ظفر
باربری ظفر

خرید خانه

امکان دسترسی به دیگر محلات و آپشنهای این محل مثل مراکز تجاری اداری بسیاری جزء محله‌های قیمت بالا منطقه ۳ به شمار می رود. همانطور که گفته شد قیمت خانه در این محل بالا است و معمولا کسانی که اقدام به خرید خانه دارند، دارای شرایط مالی مناسبی هستند.

پیشینه

پیشینه این خیابان میانی به زمان قاجار برمیگردد. قسمتی از باربری ظفر این خیابان میانی در داودیه و قسمتی در زرگنده وجود دارد. این دو محله به اسمهای ارغوانیه و ارغونیه نیز معروفند. میرزا آقاخان این محله را به اسم میرزا داود خان پسرش بود، خرید و اسمش را داودیه گذاشت. یکی از خصوصیات اصلی اجتماعی این محله پایان سال‌های حکومت پهلوی، محل زندگی مستشاران انگلیسی و آمریکا بود. درخصوص زرگنده نیز گفته می‌شود مردم طلا و جواهرات خود را در آن قایم می‌کردند. باگذشت زمان، هنگامی که شخصی آن را پیدا می‌کرد، اینطور بیان می کردند: از کوه، زر، کنده است.

ساختار محله

کوچه‌ها و خیابان‌های دستگردی با پهنای کم و تنگ هستند و می‌توان بیان کرد این خیابان میانی هم بر اساس قواعد شهرسازی ایجاد نشده. از آنجا که این محله ساختاری اداری دارد در تایم اداری حجم ترافیک سنگینی دارد و همجواری با میرداماد میزان ترافیک را بیشتر هم کرده. آپارتمانهای دستگردی بیشتر تازه ساخت و با بزرگ هستند. خیابان نفت که به مصدق تغییر اسم داده از خیابان‌های اصلی محله دستگردی است.

آپشنهای محله

آپشنهای محله باربری ظفر (خیابان میانی) تقریبا خوب است و برای اهالی آن وضعیت آسانی را آماده کرده است. در ادامه مقاله با شرایط این منطقه بیشتر آشنا خواهیم شد.

امکان دسترسی

محله دستگردی طرح ترافیکی ندارد و به خاطر امکان دسترسی به بلوار میرداماد، خیابان شریعتی و خیابان ولیعصر کسانی که با اتومبیل شخصی رفت و آمد می‌کنند به آسانی قادرند به سایر محلات تردد داشته باشند. دسترسی برای کسانی که از وسایل حمل‌ونقل عمومی بهره می برند به این صورت است که خط اتوبوس تندروی تجریش- میدان راه‌آهن، واقع در محله دستگردی ایستگاه دارند. اتوبوس‌های شرکت واحد هم در میرداماد و خیابان‌های حومه محله دستگردی ایستگاه‌های بسیاری دارند. ایستگاه‌های متروی شریعتی، حقانی و بلوار میرداماد در حوالی این خیابان میانی است. علی رقم این، تاکسی‌ها هم قابل دسترس هستند.

مراکز خرید

مراکز خرید محله از مراکز خرید تقریبا سنتی و با سابقه هستند. مجتمع کامپیوتر پایتخت واقع در بلوار میرداماد که به این منطقه نزدیک است در حوزه کامپیوتر و محصولات جانبی مهارت دارد و بیشتر کسانی که تمایل به خرید کامپیوتر، لپ‌تاپ و محصولات جانبی هستند به این بازار می روند.
بازار بزرگ میرداماد و مرکز خرید اسکان هم در بلوار میرداماد و در حوالی محله قرار دارند که اجناس متنوعی را ارائه میدهند. به جز این فروشگاه تعدادی کافه هم در این مراکز خرید موجود هستند.

اماکن دینی

بقعه امامزاده اسماعیل (ع) از جاهای تاریخی و مذهبی محله دستگردی است که در بخش شمال در خیابان قلهک واقع شده است. مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در خیابان شریعتی ، مسجد امیرالمؤمنین (ع) در خیابان شریعتی زرگنده، مسجد بلال در خیابان ولیعصر (ع)، مسجد جامع قلهک در خیابان قلهک، مسجد حضرت حجت موجود خیابان قلهک، مسجد امام حسن عسگری ، مسجد امام حسین (ع) واقع در خیابان شریعتی سه‌راه دولت، مسجد المهدی (عج) واقع در خیابان شریعتی، مسجد فاطمه گیلانی‌ها واقع در خیابان شریعتی جزء مسجدهای این خیابان میانی هستند که در عیدها و مراسم ها خدمات مذهبی عرضه می نمایند.

اماکن درمانی

در این محله تعدادی بیمارستان قرار دارد که باعث شده احتیاجات مردم به موارد بهداشتی و درمانی کاملا تامین شود.
بیمارستان شهید مطهری و بیمارستان خاتم‌الانبیاء و مرکز توان‌بخشی هلال‌احمر واقع در خیابان یاسمی، بیمارستان کودکان علی‌اصغر (ع)، بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد واقع در بلوار میرداماد و بیمارستان قلب شهید رجایی در خیابان ولیعصر چهارراه نیایش شامل بیمارستان‌های این خیابان میانی می باشند.

اماکن تفریحی

بوستان‌های صبا و ناجی در نزدیکی محله دستگردی میباشند.

باربری ظفر

باربری ظفر ، ماهر در جابجایی اثاثیه و بسته بندی هرنوع بار بزرگ ، کوچک و وسایا منزل می باشد که سرویسهای خود را به شکل داخل شهر (کلیه مناطق تهران) و بیرون شهر(ارسال به شهرستان) در کلیه روزهای هفته به شکل ۲۴ ساعته به همه مشتریان گرامی ساکن تهران عرضه می کند .

باربری ظفر
باربری ظفر

مشتریان عزیز دقت فرمائید، جابجایی و بسته بندی هرنوع بار و اثاث کشی منزل بصورت مطمئن صورت می گیرد، اگر که آسیبی به بار های شما وارد شد، باربری ظفر تمامی خسارت وارده را با کمال میل پرداخت می کند پس دغدغه ای در خصوص صحیح رسیدن بارتان نداشته باشید چراکه بمنظور حمل نقل بارتان از متخصصان باتجربه و کار آزموده بهره میگیریم . تنها نیاز هست به ما اعتماد کنید.

چگونگی انجام سرویسهای حمل و نقل و بسته بندی بار بواسطه ی باربری ظفر

احتمالا می خواهید بدانید که باربری ظفر با گفتن اینکه بهترین خدمات باربری ظفر و بسته بندی لوازم داخل شهری را انجام می دهد، سرویسهای خود را با چه روشی به مشتریان محله عرضه می کند ؟؟ بنابراین همراه ما باشید تا شرح کوتاهی از چگونگی انجام کار خدمتتان عرض کنم.
افراد ساکن  و محدوده های اطراف آن مثل خیابان دستگردی , شریعتی , میرداماد , ولیعصر ,بلوار آفریقا , بخارا و .. هر موقع از ۲۴ ساعت شبانه روز ( حتی در روزهای تعطیل ) که احتیاج به حمل و انتقال اثاثیه منزل از هر محلی از تهران به دیگر محلات را داشته باشند این امکان را دارند با شماره های ۲۴ ساعته مندرج در سایت تماس بگیرند و ماشین مخصوص باربری ظفر خود را تعیین دهند و بلافاصله متخصصان ما در کوتاهترین زمان ممکن به موقعیت شما ارسال خواهند شد و سرویسهای باربری را با برترین و مرغوب ترین شیوه ها انجام می دهند.

باربری ظفر
باربری ظفر

باربری ظفر با وجود سابقه کاری بالای خود در حوزه های بسته بندی و جابجایی بار همواره تلاش کرده از برترین و کامل ترین آپشنهای باربری ظفر از قبیل اتومبیل های ویژه ( وانت بار , نیسان بار , کامیونت , خاور ) کارکنان و همینطور رانندگان متخصص و باتجربه در خصوص حمل ونقل و از راهکار های جدید بسته بندی اثاثیه بهره مند شود . هیچ گونه نگرانی از بابت عرضه خدمات ما نداشته باشید. مهمترین خواسته ما جذب رضایت شما مشتریان عزیز هست و در ادامه ی آن گسترش کسب و کارمان می باشد.

اتوبار ظفر

باربری ظفر ،جابجایی و انتقال خود را از در منزل , شرکت , سازمان , اداره و .. شما با اجرای سرویسهای بسته بندی استاندارد وسایل شما آغاز کرده و آنها را با تمرکز به درون ماشین ویژه باربری ظفر منتقل می کند و بعد بار شما را در مقصد خالی کرده و می چیند. شما این امکان را دارید که نمونه کارهای اجرا شده به جز ماشین های و اتوبار ظفر و چگونگی بسته بندی وسایل بواسطه ی پیک بار اتوبار ظفر را ببینید و اگر که کار ما مورد تایید شما واقع شد، با شرکت پیک بار تماس حاصل فرمائید و ما هر زمان آمادگی عرضه سرویسها به شما دوستان هستیم .

اتوبار ظفر
اتوبار ظفر
تجهیزات و لوازم بسته بندی اثاثیه در باربری ظفر

خدمتتون عارضم که اجرای کار بسته بندی اثاثیه مهارت و کار اصلی ماست به ما اطمینان داشته باشد، البته طبیعی هست که اول کار اعتمادی نداشته باشید ولی ما برای جلب اعتماد اولیه شما پیشنهاد میکنیم که نمونه کارهای اجرا شده بواسطه ی متخصصان پیک بار باربری تهران را مشاهده و بررسی کنید و بسته بندی های انجام شده را نیز ببینید و متوجه خواهید شد که ادعایی نداریم . ما کلیه بار، لوازم و اثاثیه منزل مانند جهیزیه عروس , مبلمان , میز نهار خوری , میز صندلی / وسایل شرکت و اداره جات را به شکلی کاملا ماهرانه و مرتب با بهره گیری از کارتن , فوم , نایلون , استرج رپ و شیوه های جدید بسته بندی انجام میدهیم . تا فکر شما از لحاظ صدمه ندیدن و بارتان درگیر نباشد.

تجهیزات موردنیاز بمنظور بسته بندی اتوبار ظفر

بهره گیری از کارتن های محکم و چند سطحی / فوم و نایلون های ضربه گیر / سلفون و چسب عریض درجه یک / سرویسهای اختصاصی بسته بندی بار را با کارکنان مجرب َ و خوشرو ما تجربه کنید فقط به ما اعتماد کنید.


 

آیا امکان رزرو سرویس های تخصصی در پیک بار وجود دارد؟

از اصلی ترین سرویسهای ما عرضه باربری فوری و استاندارد برای شرکت‌ها و نهادها می‌باشد و شما این امکان را دارید با باربری ظفر تماس حاصل فرمائید تا مشخصات کامل در خصوص باربری لوازم شرکت را به ما بگوئید.

اساس کار پیک بار چیست؟

از دید ما رفتار، بااهمیت ترین مسئله موجود در هر حوزه ای می‌باشد حتی حرفه ای ترین سرویسها نیز در هر حوزه ای بدون داشتن رفتار درست، اصلا دلپذیر نیست، ما همیشه به متخصصان خود سفارش می‌کنیم که حتما در هنگام ارائه خدمات، کاملا خوش اخلاق و خوش برخورد باشند چرا که همین خوشرویی ها و رفتار درست ، باعث گسترش کسب و کار خواهد شد.

پیک بار ، بمنظور باربری وسایل بزرگ نیز راهکاری دارد؟

یکی از آپشنهای مهم که با گذشت زمان برای متخصصان ما فراهم شده است، حمل و نقل اثاثیه بزرگ مثل گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و … بوده که شما این امکان را دارید بدین منظور، درخواست جابجایی بارهای سنگین را از شرکت پیک بار باربری ظفر داشته باشید.

تایم کاری پیک بار؟

شرکت پیک بار کل ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شماست.

 

Rate this post