پیک بار

باربری زعفرانیه

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021
باربری زعفرانیه حمل بار و جا بجایی در تمامی مناطق تهران

در 24 ساعت شبانه روز

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

باربری زعفرانیه محله شمالی تهران و در منطقه شمیران است که به علت واقع شدن در ارتفاعات آب‌وهوای دلچسبی دارد. آپشن های محله زعفرانیه و امکان دسترسی محله زعفرانیه باعث اقبال عمومی به این محله شده است. این محله از سمت شرق به محله تجریش، از سمت غرب به رودخانه ولنجک، از سمت شمال به ارتفاعات توچال و از سمت جنوب به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود. باربری زعفرانیه خرید آپارتمان و اجاره خانه این محله با هزینه های زیادی انجام می‌شود.

باربری زعفرانیه
باربری زعفرانیه

ساختار محله زعفرانیه
بعد از بنای خیابان ولیعصر فعلی و بهتر شدن راه‌های دسترسی به محله زعفرانیه این محله شمالی تهران تکامل و رونق محله با سرعت بیشتری شروع شد. باربری زعفرانیه هم اکنون هم ترکیبی از شهرسازی جدید و قدیم در ساختار شهری  این محله به چشم می‌خورد.
با رفتن از بخش جنوبی به طرف بخش شمالی تغییر مدل معماری در این محله واضح تر است، در بخش‌های شمالی محله زعفرانیه می‌توان ساختمان های قدیمی با معماری سنتی را داخل کوچه‌های تنگ و شیب‌دار دید،  باربری زعفرانیه برعکس بخش های جنوبی آن که خانه‌ها و بازار های خرید شیک و با معماری مخصوص به چشم می‌خورد.
آپشن های محله زعفرانیه
اتوبار زعفرانیه این محله شمالی تهران بر اساس آب و هوای مناسبی که دارد افراد بسیاری را جذب خودش می‌کند. وضعیت محله زعفرانیه هم خوب است. در ادامه مقاله با امتیازات محله زعفرانیه بیشتر آشنا می‌شویم.
امکان دسترسی زعفرانیه
در صورتی که تمایل دارید برای رسیدن به این محله شمالی تهران از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، بایستی از میدان تجریش به محله زعفرانیه بروید. باربری زعفرانیه با بهره گیری از متروی تجریش و بی‌آرتی ولیعصر می‌توانید خود را نخست به محله تجریش و بعد به محله زعفرانیه برسانید. پس امکان دسترسی زعفرانیه بواسطه وسایل حمل و نقل عمومی راحت است.
تاکسی‌ها هم راهکاری مناسب برای رسییدن به محله زعفرانیه هستند. باربری زعفرانیه اگر که از اتومبیل شخصی استفاده می‌کنید نیز بزرگراه چمران و خیابان‌های ولیعصر و شریعتی برای رسیدن به محله زعفرانیه وجود دارند.

مراکز آموزشی زعفرانیه
مدرسه‌های بسیار دخترانه و پسرانه در این محله شمالی تهران جوابگوی نیازهای دانش‌آموزان هستند و از این مدرسه ها می شود به دبستان آفتاب آذرین، دبستان پسرانه سخت‌کوشان، دبستان و راهنمایی بین‌المللی غیردولتی شهید مهدوی و متوسطه دوره اول پسرانه هجرت اشاره کرد.
باربری در محدوده زعفرانیه موسسه های زبان و فرهنگی هنری این محله شمالی تهران برای بیشتر شدن استعداد های فردی و گذراندن اوقات فراغت بنا شده‌اند. موسسه زبان خارجی نوبل، آموزشگاه آشپزی هنر کدبانو، باربری زعفرانیه آموزشگاه موسیقی سیمرغ و آموزشگاه نقاشی مونالیزا چند نمونه از این مکان‌ها هستند.
همینطور واحد علوم دریایی دانشگاه آزاد اسلامی هم در محله زعفرانیه بنا شده است.
مراکز خرید محله زعفرانیه
از دیگر مراکز اصلی این محله می‌توان مرکز خرید پالادیوم را نام برد ، این مجموعه ی شیک، مرکز وجود برندهای معروف انواع پوشاک، محصولات آرایشی بهداشتی، مبلمان، جواهرات و… است.
به جز این حضور رستوران ، باشگاه‌ ورزشی و استخر در این مجتمع محیط خوبی را برای سپری کردن وقت های استراحت اهالی محله زعفرانیه و محله‌های کنار آماده کرده است. مجتمع‌های تجاری بامیک، پیرامید، باربری زعفرانیه میلان و پلازا هم جزو مراکز خرید این محله هستند.

اتوبار زعفرانیه
اتوبار زعفرانیه

مراکز مذهبی محله زعفرانیه
مراکز مذهبی محله شمالی تهران که آداب مذهبی در عید ها و مناسبت‌ها و نمازهای یومیه در آن‌ها اجرا می‌شود می‌توان به مسجد محمودیه، مسجد جامع ولنجک و مسجد الزهرا اشاره کرد.
مراکز درمانی محله زعفرانیه
این محله شمالی تهران بیمارستان ندارد اما دو درمانگاه عمل و اسدآباد نیازهای بهداشتی ساکنین را رفع می‌کنند. مرکز اورژانس‌های اجتماعی و خانه سلامت در کنار درمانگاه‌ها خدمات درمانی ارائه می‌کنند. باربری زعفرانیه ضمن اینکه اگرچه بیمارستان مخصوص انسان‌ها در این محله وجود ندارد اما بیمارستانی مخصوص حیوانات با نام همای وجود دارد که کار ساکنین را راحت کرده است.
مراکز دولتی محله زعفرانیه
حضور سفارتخانه‌های متعدد و نهادهای دولتی در این محله شمالی تهران به آن اعتبار ویژه‌ای بخشیده است. باربری در محدوده زعفرانیه سفارت کشورهای یمن، غنا، برزیل، ویتنام و بلاروس در این محله واقع شده‌اند. فرمانداری شمیرانات و دادسرای ویژه روحانیت نیز در این محله قرار دارند.
مراکز تفریحی و ورزشی محله زعفرانیه
یکی از جذابیت‌های این محله کاخ موزه سعدآباد است، باربری زعفرانیه تهران این کاخ که در دوران قاجار بنا شده، باربری در زعفرانیه حدود ۱۸۰ هکتار جنگل طبیعی، چشمه‌سارها، قنات‌ها، باغستان‌ها و گلخانه‌ را درون خود جای داده است.
از پارک‌های این محله هم می‌توان به ریحانه، ولنجک، کوهپایه، ارغوان، آصف و تندرستی اشاره کرد.

شرکت اسباب کشی و باربری زعفرانیه
مطمئن باشید که جابجایی اسباب و حمل و انتفال بار به شکل صحیح و مطمئن، کار هر انسان معمولی نیست. و این طرز فکر که با اتومبیل شخصی و با گذاشتن لوازم و اسباب با ارزشتان در پشت اتومبیل و به همراه خانواده خود می توانید این کار را بی هیچ مشکلی انجام دهید کاملا غلط است، اتوبار زعفرانیه همانطور که می دانید هم اکنون لوازم اثاث منزل بسیار گران هستند و همینطور به علت بزرگ و سخت بودن بعضی از آن ها، انجام این کار به تکنیک و مهارت مخصوصی احتیاج دارد، باربری در زعفرانیه پیشنهاد می شود به تیم اطمینان کنید و این شرکت حمل بار لوازم شما را به طور تضمینی و سالم برای شما انجام می دهد.
بهره گیری از سرویسکاران مجرب و کار آزموده اسباب کشی و بهره مندی از انواع وسایل نقلیه‌ با تجهیزات برای ایمنی بیشتر حمل وسایل و اثاثیه، جزو اصلی ترین خصوصیات باربری پیک بر شهر تهران است. در باربری زعفرانیه برای تمامی مشتریان در قدم اول راهنمایی رایگانی در خصوص گزینش وسیله نقلیه مناسب برای جا به جایی بار آنها، تایم و چگونگی اثاث کشی و چیدمان و بارگیری وسایل عرضه می شود، تا مشتریان این امکان را داشته باشند که بهترین تصمیم ها را داشته باشند و با بالاترین کیفیت بار خود را جابه جا نمایند.
باربری در زعفرانیه جزو شرکت های باربری بسیار معتمد و باتجربه سابقه در ایران است، که خدمات منزل، باربری در محدوده زعفرانیه لوازم اداره ها، لوازم تولیدی و انکاع مدل های وسایل سنگین را به طور جامع انجام داده و با عرضه اتومبیل های باربری حرفه ای و مجموعه مجرب، حمل و جابه جایی آسان بار را برای مشتری آماده می نماید.

باربری در محدوده زعفرانیه
باربری در محدوده زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه

باربری زعفرانیه تهران چه فوایدی دارد؟
بسته بندی دقیق و صحیح وسایل و اثاثیه، یکی از عواملی است که بایستی در زمان حمل و جابجایی بار به آن توجه بسیاری داشت، به این دلیل که اگر بسته بندی را با تمرکز و طبق روند درست انجام دهید، اطمینان خواهید داشت که در محل مورد نظرتان لوازم ارزشمند خود را سالم دریافت خواهید گرفت. در اتوبار زعفرانیه از وسایل بسیار کاربردی از جمله باربری زعفرانیه :
کارتن های 3 سطحی و 5 سطحی
نایلون های حباب دار
برچسب زدن و دسته بدی لوازم گوناگون
چسب های بزرگ و ویژه
سلفون و استرچ رپ
کارتن های رگال دار
و دیگر وسایل در بسته بندی بکار برده می شود. توجه به این اصول نه تنها به اسباب و لوازم در هنگام جابه جایی و اعزام بار آسیب یا ضرری وارد نمیشود، بلکه به علت روش بسته بندی دقیق در حین چیدمان، کارتن ها و جعبه ها در اتومبیل نقلیه آسان تر جا می شود و محیط کمتری به خود اختصصاص می دهد. در نتیجه هم انرژی کمی مصرف می شود و هم خرج ها به طور قابل توجهی کم تر می شود و تمام لوازم اگر‌ امکانش باشد تنها یک دفعه جا به جا میشوند.
امکانات استان تهران
از دیگر آپش های باربری زعفرانیه تهران این است که همه خودرو های باربری تهران که برای این کار آماده شده اند از بیمه نامه باربری برخوردار بوده اند و سالم بودن بار را ضمانت می کنند.  خودرو ها، کامیون ها و ماشین های سنگین باربری با موکت و ضربه گیر های ویژه لایه بندی شده اند، تا لوازم و اثاثی که در درون وسیله نقلیه وجود دارند به دیواره های اتومبیل تماس نداشته باشند و آسیبی به آنها وارد نشود. اتوبار زعفرانیه راننده های ماشین های باری هم بر کل مسافت و آدرس ها مسلط هستند و با رانندگی محتاطانه خود وسایل و اثاث مشتریان محترم را با ایمنی و سلامت کامل به مقصد می رسانند.
بعد از رسیدن بار و وسایل شما به موقعیت موردنظر وقت چیدمان آنها در مقصد است باربری زعفرانیه و در این مرحله سرویسکاران کار بلد و باتجربه ، به چیدن تمامی لوازم با طبع و سلیقه شما شروع به کار می کنند. باربری در زعفرانیه اگر وسیله الکترونیکی مشتریان احتیاج به اجرا و نصب داشته باشد این کار را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام میدهند. پایبندی و حس وظیفه رانندگان و کادر حمل و نقل زعفرانیه موجب می شود که در زمان ایجاد هر مسئله ای صبور و شکیبا باشند و سلامت بار و لوازم را حفظ نمایند.

باربری در زعفرانیه
باربری در زعفرانیه

یکی دیگر از آپشن های مهم باربری زعفرانیه درمقایسه با دیگر شرکت ها، دریافت هزینه های خیلی منفانه از مشتری محترم است. به گونه ای که هزینه ها با مرغوبیت سرویس ها مطابقت دارد و هیچ گونه هزینه کاذبی از مشتریان محترم تقاضا نخواهد شد. به دلیل این که یک قرارداد تعیین شده و از قبل مشخص شده ای وجود دارد که موجب می شود تا فرآیند باربری سریع و با نظم بهتری انجام شود. باربری زعفرانیه در پایان شرکت پیک بار با بیمه ی تمامی لوازم شما اطمینان پیدا می کند تا در حین ایجاد مشکلات ناگهانی مشتری خسارتی نبیند و شرکت بیمه گذار تمام هزینه ها را جبران کند.


سرویس دهی مخصوص اسباب کشی در چه زمانی از روز میتوان انجام داد؟

شما می توانید در تمامی شبانه روز با تماس با ما اسباب کشی را انجام دهید.

چه تعداد نیرو برای اسباب کشی لازم است؟

شما می توانید با تماس با پشتیبانی و مشاوره , از تعداد نیرو برای اسباب کشی مطلع شوید.

آیا ماشین اضافی برای حمل بار لازم است؟

در بیشتر مواقع لازم نیست اما در هنگام ثبت سفارش مشاورین ما با توجه به لوازم شما وجود ماشین اضافی را اطلاع میدهند.

4.3/5 - (3 امتیاز)