پیک بار

حمل و نقل لوازم منزل

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425247-021

حمل و نقل لوازم منزل

در کل ساعت شبانه روز

 

 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس با ما و مشاوره

 • null

  تعیین میزان وسایل

 • null

  تعیین مبدا و مقصد

 • null

  رزرو و ثبت سفارش

رضایت مشتری

مقاله در مورد حمل و نقل لوازم منزل

حمل و نقل لوازم منزل در حال حاظر خیلی از قرارداد های خانه های اجاره ای رو به اتمام هستند و مردم در حال جابجایی اثاثیه خانه اثاث کشی بین منزل قبلی و منزل جدید هستند. نخستین موردی که به آن احتیاج دارید اینه که شما اول باید وسایل خود را با خیال آسوده و با حساسیت جمع آوری کنید. جهت انجام این نوع کارها شما احتیاج به یک گروه حرفه ای دارید که در تخصص خود مسلط باشند و قادر باشند نگرانی شما را رفع کنند. با پیک بار، اثاث کشی آسان و بدون نگرانی خواهید داشت. جهت آشنایی بیشتر با تیم پیک بار این مقاله را از دست ندهید.

خصوصیات یک شرکت حمل و نقل لوازم منزل

از خصوصیاتی که یک تیم اثاث کشی را متمایز می کند این هست که کارکنان کاربلد و مجربی داشته باشد. کارکنان یک گروه  در تهران بایستی در کار خود حساسیت به خرج دهند و تمام تلاش خود را برای جابجایی ایمن اثاثیه بکنند. این مسئله که کارکنان یک گروه حمل و نقل لوازم منزل برخوردار از توان بدنی بالا باشند و قادر باشند حمل و نقل لوازم منزل بزرگ را به راحتی جا به جا کنند و به صورت کلی در جابجایی اثاثیه ایمن عمل کنند خیلی مهم است. این موضوع تقریبا به ظرفیت فیزیکی کارکنان مرتبط است؛ کارگر حمل و نقل لوازم منزل منزل نیز هست که خیلی لاغر است و با نگاهی به ظاهر او فکر می کنید که او ناتوان در انجام چنین کاری است اما با مشاهده کار کردن آن فرد تعجب می‌کنید و متوجه می‌شوید که چیزی بیشتر از توقع شما را انجام می دهد و دارای قدرت بدنی بالایی می باشد.

حمل و نقل لوازم منزل
حمل و نقل لوازم منزل

کارگر اثاث کشی

همانطور که در قسمت بالا بیان شد، بعضی مواقع، منزل شما خیلی بزرگ نیست که اثاث کشی و حمل و نقل لوازم منزل در آن دشوار باشد. یا علاوه بر آن، امکان دارد شما وسایل زیادی در منزل خود نداشته باشید. احتمالا شما قصد دارید، محل اداره خود را یا شرکت خود و یا… را عوض کنید و به جایی جدید بروید. گاهی شما احتیاجی ندارد تا به عنوان مثال، یک گروه ۸ نفره جهت حمل و نقل لوازم منزل وسایل شما مشغول به کار باشند. مطمئنا به جز اینکه دقت، حساسیت، شیوه، تمیزی و غیره برای شما اهمیت دارد، این مورد نیز برایتان مهم است که این کار را به صورت اقتصادی انجام دهید و با حداقل ترین هزینه این کار را انجام دهید. درصورتیکه بخواهم این پاراگراف را به صورت چکیده برای شما توضیح دهم می گویم که اول وضعیت خود را مثل وضعیت مالی و وضعیت منزل یا جایی که می خواهید در آن جابجایی انجام دهید را مد نظر بگیرید. و بعد به همیاری مشاوران حمل و نقل وسایل این کار را نهایی کرده و با اطمینان شروع به حمل و نقل لوازم منزل کنید.

کارگر جهت جابجایی منازل

در این هنگام، اغلب مردم در جستجوی این هستند که جابجا شوند و به منزل تازه بروند. قرار داد ها به پایان رسیده اند و اغلب اجاره نشین ها سعی دارند تا به خانه جدید خود بروند. در این بین کسانی نیز هستند که در جستجوی تعویض خانه خود هستند. نخستین موردی که پس از خرید خانه به فکرتان می‌رسد، دغدغه این است که بتوانند وسایل خود را به سادگی و با ایمنی و آسودگی خاطر جابجا کنند. کسانی که این نیاز را رفع می کنند، همان کارکنان هستند که گروه های حمل اثاثیه منزل را کامل می‌کنند. کارکنان با حساسیت و آرامش این کار ها را انجام می دهند. آن ها خودشان را ثابت کرده اند و توجه و تمرکزی را در این کار کسب کرده اند که احتمالا فرضش برای شما دشوار باشد و زمانی که کار کردن آن ها را ببینید متعجب می‌شوید. آن ها در عین حال که پرسرعت کار می کنند، خیلی هم بادقت کار می کنند و این باعث تعجب شما می شود. در حقیقت آن ها به سازگاری عصب و عضله رسیده اند و بدین شکل کار می کنند: اول وسایل را با پک های ویژه می پوشانند. و بعد در ذهن خود ظرفیت و اندازه های وسایل را در نظر می گیرند و شروع به حمل و نقل پک ها می کنند. در مرحله بعد این کارکنان پرتلاش، راه هایی که باید پک ها را از آن عبور دهند را ارزیابی می‌کنند و تشخیص می دهند که چطور بایستی از این راه ها به همراه پک ها عبور کنند. با چه سرعتی باید بروند و در چه ارتفاعی بایستی پک ها را نگه دارند.

حمل و نقل لوازم منزل
حمل و نقل لوازم منزل

کارگر برای جابجایی

شرکت های حمل و نقل لوازم منزل منزل هر یک الویت های مخصوص خود را برای انتخاب کارگر شرح می دهند و کسانی هم که در جستجوی چنین تیم هایی هستند هم با توجه به حمل و نقل لوازم منزل منزل خود و خصوصیات کارگرها آن تیم جابجایی را انتخاب می کنند. اما خصوصیت یک کارگر مجرب برای جابجابی وسایل منزل و یا بقیه محل ها چه چیزی می باشد؟

خصوصیات کارگر قابل اعتماد برای جابجایی

در بخش بالا، خیلی در باره خصوصیات کارکنان یک تیم حمل و نقل لوازم منزل گفتیم. حالا باید اندکی باجزئیات بیشتر در این خصوص بدانید. برای این که تعیین کنید که یک کارگر قابل اعتماد است یا خیر، اول سعی کنید اخلاق و رفتار او را ارزیابی کنید. ببینید آیا او آرام است یا نه ؟ از داشتن این نوع ویژگی ها نسبت به او اطمینان پیدا کنید. سعی کنید شما نیز سازگار باشید. آن ها در حال انجام کار های آسانی نیستند. درنهایت، جابجایی وسایل سنگین خیلی سخت می باشد. پیشنهاد می‌شود تا خودتان را ثانیه ای جای آن ها بگذارید. بار های بزرگ را بر روی دوش خود قرار می‌دهند و به جز اینکه آن ها را در زمین صاف حرکت می‌دهند که این نیز واقعا سخت است، چندین بار، از از پله ها نیز بالا و پایین می برند . فشار زیادی به زانو های خود می آورند. کمر درد، درد زانو و از این گونه درد ها می توانند نفس آدم را بگیرند، حال شما فرض کنید که با این درد ها زندگی هم بکنید و همیشه همراهتان باشد و علاوه بر زندگی معمولی هنوز هم به این کار ادامه دهید. مطمئنا تا به الان اندکی دیدگاه شما نسبت به کارکنان حمل و نقل لوازم منزل تغییر کرده است. بنابراین باید انتظار خود را از انجام کار آن ها بالا نگه دارید ولی همزمان حواستانن به وضعیت این عزیزان زحمت کش هم باشد.

خصوصیات کارکنان مجرب جهت حمل و نقل اثاثیه منزل عبارتند از:

به صورت کلی هر کارگری که بمنظور جابجایی منزل انتخاب می شود بایستی سلامت فیزیکی کامل داشته باشد و همینطور قدرت زیادی داشته باشد تا بتواند وسایل سنگین را جابجا کند.

از خصوصیات کارگر می توانیم به مطمئن بودن و همینطور دلسوز بودن اشاره کرد. به این علت که نکند از حمل و نقل لوازم منزل چیزی کم بشود.

کارگر مجرب باید با تمرکز کامل کار کند بطور مثال تصور کنید در اثاث کشی یک وسیله یادگاری از یک شخص عزیز آسیب ببیند. این آسیب با پول جبران پذیر نیست.

بعضی مواقع، حمل و نقل لوازم منزل از شهری به شهر دیگر است. در این حالت، تصمیم راننده وسیله نقلیه بمنظور جا به جایی وسایل نیز مهم است. راننده نباید خسته و خواب آلوده باشد و با تمرکز رانندگی بکند.

شما باید به شرکت که انتخاب کرده اید اعتماد داشته باشید و یا اینکه مطمئن باشید که کارکنان ارسال شده واقعا قدرتمند، مسئولیت پذیر و دلسوز می باشد و کار شما را در حداقل ترین زمان ممکن با برترین کیفیت انجام خواهند داد.

یکی از علت هایی که اکثر افراد می‌خواهند از شرکت پیک بار سرویس دریافت کنند این هست که در هر ناحیه یا محدوده ای که ساکن هستند به آسانی به شرکت پیک بار دسترسی دارند و میتوانند از سرویس هایش استفاده کنند.

با بودن نمایندگی های گوناگون شرکت پیک بار در تهران باعث سرویس دهی سریعتر به مشتریان می شود. چرا ؟ چراکه وقتی شما به شرکت ما درخواست می دهید ما در همان ناحیه، پرسنل آماده به خدمت داریم که خیلی زود برای شما می‌فرستیم.

جهت دریافت سرویس های باربری تنها نیاز است با شرکت ما تماس بگیرید مشاوران ما بمنظور راهنمایی و همینطور رزرو خدمات اتوبار پاسخگوی شما خواهند بود.

حمل و نقل لوازم منزل
حمل و نقل لوازم منزل

خواسته ما جذب خشنودی شماست به همین علت بعد از به پایان رسیدن اثاث کشی و حمل و نقل لوازم منزل ، هزینه ای که از قبل مشخص کرده بودیم را از شما دریافت می‌کنیم نه کمتر نه بیشتر . تمام سعی ما بر این است که به کمک تیم حرفه ای وسایل شما را صحیح و بدون آسیب به مقصد برسانیم.

حمل و نقل لوازم منزل و شرکت

اثاث کشی و جابجایی حمل و نقل لوازم منزل منزل ، شرکت و یا کارخانه با هم تفاوت دارد و هر یک مستلزم علم ، تجربه و مهارت خاص خود را دارد. مسائلی مثل مدل بسته بندی ، چگونگی ارسال بار به خودرو ، انتخاب خودروی استاندارد ( وانت ، نیسان ، خاور ، کامیون و … ) ، شیوه تخلیه و چیدن بار در مقصد جز مسائلی هستند که بر اساس نوع بار فرق دارند. حتی چگونگی حمل و نقل منازل گوناگون بسته به نوع وسایل با هم تفاوت دارد.

اصلی ترین مورد انتخاب برترین شیوه جابجایی اثاث خانه و همینطور انتخاب ماشین مناسب جهت اثاث کشی است که در خیلی از موارد پیشنهاد پیک بار، بهره گیری از خاورهای دارای موکت برای کم شدن احتمال خسارت های حتی کوچک به حمل و نقل لوازم منزل خانه و شرکت شماست.

انتخاب برترین وسیله نقلیه جهت حمل و نقل به مقدار اثاث و همینطور مقصد و مبدا بارگیری هم مرتبط است. اینکه مبدا بارگیری جهت حمل و نقل  در شرق ، شمال ، مرکز یا غرب تهران باشد و همینطور تایم بارگیری و حمل و نقل لوازم منزل ، از جمله مسائل حائظ اهمیت برای انتخاب برترین خودرو جابجایی بار در تهران به شمار می روند.

پیشنهاد ما پیش از شروع اثاث کشی ، مشاوره گرفتن از کارشناسان اتوبار پیک بار است. این امکان را دارید که از مشاوره رایگان ما برای انتخاب برترین شیوه و مناسبترین زمان حمل و نقل لوازم منزل بهره مند شوید.

حمل و نقل لوازم منزل
حمل و نقل لوازم منزل

درضمن باربری پیک بار آماده عرضه خدمات بسته بندی وسایل منزل و همینطور ارائه سرویس های VIP جهت حمل و نقل لوازم منزل ویژه هم می باشد تا بدین صورت خیال شما را از درستی جابجایی ، جابجایی و بسته بندی اثاثیه در تهران به شکل مطمئن راحت کند.

بسته بندی حمل و نقل لوازم منزل به خاطر مقدار زیاد وسایل و خرده ریزهایی که در هر خانه ای هست کار سخت و طولانی است. همینطور اگر این کار با تمرکز انجام نشود امکان دارد حمل و نقل لوازم منزلدر زمان جا به جایی دچار صدمه شوند.

در نظر گرفتن این مورد نیز مهم است که در زمان بسته بندی حمل و نقل لوازم منزل باید وسایلی که داخل هر بسته بندی قرار می گیرد شبیه بوده تا در زمان باز کردن بسته ها در پیدا کردن هر وسیله دچار سردرگمی نشویم.

همینطور جهت حفاظت از وسایل باید پارچه ، پلاستیک ، روزنامه و یا استرچ رپ در بین وسیله ها بکار برد و کلیه بسته ها را با چسب محکم و ضخیم بست. همینطور مهم است که شرکت که انتخاب می کنید دارای نمایندگی های گوناگون برای حمل و نقل لوازم منزل در شمال تهران و عرضه سرویس های اثاث کشی در شرق و مرکز و غرب تهران باشد.

 

Rate this post